1-голкові машини човникового стібка Bruce

1-голкові машини човникового стібка Bruce

Одноголкова машина човникового стібка Bruce є одним з найбільш затребуваних типів швейного обладнання. Її основні особливості видно з назви:

  • пошиття проводиться однією голкою;
  • шов має човниковий тип (виходить переплетенням ниток, на відміну від ланцюгового шва, одержуваного переплетення петлі ниток)

Завдяки тому, що в роботі бере участь тільки одна голка, механізм швейної машини виходить простим, а значить недорогим і більш надійним у порівнянні зі своїми 2,3,4 і 5 игольными колегами.

Під брендом Bruce випускається близько десяти моделей 1-голкових машин човникового стібка, розрахованих на різний тип матеріалу – легкий, середній і важкий.

Як правильно вибрати одноигольную машина човникового стібка Bruce

Перерахуємо фактори, які необхідно враховувати при виборі конкретної моделі:

  1. Тип матеріалу – легкий, середній, важкий і його товщину.
  2. Необхідну продуктивність (стібок в хвилину).

Завдяки великому асортименту такого типу швейних машин торгової марки Bruce можна підібрати модель, яка дуже точно буде відповідати необхідним технічним характеристикам.

Наприклад, для легких/середніх тканин товщиною до 13 мм можна купити модель Bruce RF4-7 з продуктивністю 4 тис. стібок в хвилину. Якщо необхідно працювати з важкими матеріалами можна розглянути модель Bruce BRC-9825EH-7 з продуктивністю 5 мс. стібок в хвилину і з кількома автоматичними функціями – закріпка, обрізка нитки, отводчик нитки і т. д.

Завдяки простій конструкції 1-голкові машини човникового стібка Bruce найбільш прості в обслуговуванні та ремонті. Наша компанія Sewtech пропонує купити такі машини в нашому інтернет-магазині sewtech.com.ua.

Переваги

  1. Компанія Sewtech більше 10 років поставляє на український ринок різноманітне швейне обладнання. Наші фахівці безпосередньо контактують з його розробниками, в тому числі фахівцями Bruce. Тому ми точно підберемо модель за ваші потреби.
  2. Пропонуємо вигідні ціни.
  3. Наші фахівці допоможуть вам встановити швейні машини, налаштувати і запустити. Цим ви заощадите час, а значить, швидше почнете одержувати продукцію.
  4. У нас ви можете придбати необхідні запчастини для ремонту будь-якої моделі 1-голкових машин човникового стібка Bruce.

Наша компанія знаходиться в р. Хмельницькому. Доставка в інші регіони України – в Одесу, Київ, Львів, Харків і т. д. здійснюється самовивозом або будь-якої транспортної компанією.Показано с 1 по 16 из 19 (всего 2 страниц)