1-голкові машини човникового стібка JUKI

1-голкові машини човникового стібка JUKI

Одноголкові машини човникового стібка Juki є найбільш затребованною продукцією в каталозі цього відомого японського бренду. Пояснюється це наступними факторами:

  1. Універсальністю цих моделей. Можна сказати, що 70-80% операцій у швейному цеху виконуються саме з допомогою цих машин.
  2. Хорошим поєднанням таких параметрів, як надійність, продуктивність, простота експлуатації і технічного обслуговування і ціна. В цьому плані промислова одноголкова швейна машина Джуки для багатьох покупців виглядає привабливою, ніж її двухигольная колега.

Компанія Sewtech своєму розпорядженні великим асортиментом 1-голкових машин човникового стібка Juki. Розглянемо докладніше їх можливості.

Одноигольные машини човникового стібка Juki – переваги і функціональність

Японська компанія Juki пропонує моделі різного рівня функціональності і цін. Візьмемо, приміром, модель Juki DDL-8100E. Це максимально доступне за ціною обладнання, призначене для роботи з помірними і тяжкими операціями. Всі операції (обрізка нитки, закріпка, виконання зачіпки і т. д.) робиться за безпосередньої участі оператора.

Якщо ж взяти модель DDL-8700B-7WB/AK85, то це більш просунута техніка. Всі зазначені вище операції в ній автоматизовані. Це збільшує її продуктивність, але ціна такої машини істотно вище.

Модель DLN-9010A-SS – це комп'ютеризована техніка, що має пульт управління і інтелектуальний повний привід. Завдяки цьому вона має високу продуктивність. Вона оптимально підходить для великих швейних виробництв і може бути використана для широкого діапазону операцій, починаючи від притачивания різних деталей і до пошиття верхнього одягу.

Якщо говорити про загальні переваги цієї продукції японського бренду, то це:

  • висока надійність;
  • зручність роботи;
  • високі технічні характеристики.

Як правильно вибрати одноигольную машину човникового стібка Juki

У каталозі компанії налічується близько п'ятнадцяти моделей подібного виду з різними технічними параметрами і функціональністю. При виборі конкретної машини необхідно враховувати, з яким матеріалом вона буде працювати, її функціональність і продуктивність, є досвід обслуговування такої техніки.

Щоб не помилитися з вибором, ми радимо звернутися до наших фахівців. Вони прекрасно знають асортимент 1-голкових машин човникового стібка Juki, бачили їх у роботі на нашому власному виробництві р. Хмельницький. Вони зможуть розповісти про тонкощі тієї чи іншої моделі, особливості її експлуатації. Безсумнівно, що їхня професійна консультація допоможе вам зробити правильний вибір.

Переваги компанії Sewtech

Наша компанія працює з продукцією бренду Juki з 2006 року. Ми відмінно знаємо її техніку. Наші співробітники неодноразово спілкувалися з її виробниками, бачили в її роботі машини в нашому швейному цеху р. Хмельницький. Тому ми зможемо допомогти вам вибрати кращу під ваші умови модель промислової швейної одинголковій машини Джуки.

Своїм покупцям ми пропонуємо:

  • повний асортимент одноигольных машин човникового стібка Juki;
  • великий асортимент одноигольных машин Джуки б/у, пройшли повне технічне обслуговування;
  • найвигідніші в Україні ціни;
  • оперативну доставку – 5-45 днів в залежності від моделі;
  • установку, наладку і запуск швейного обладнання.

Поставлене нами швейне обладнання з успіхом працює в Києві, Львові, Одесі, Харкові та інших містах. З питань консультації або замовлення 1-голкових машин човникового стібка JUKI звертайтеся за номерами телефонів, зазначених на сайті інтернет-магазину sewtech.com.ua.Juki DDL-900A Прямострочная швейная машина
Нет в наличии

24108грн 820€

Показано с 1 по 8 из 8 (всего 1 страниц)