2-голкові машини човникового стібка Jack

2-голкові машини човникового стібка Jack

Двоголкові машини човникового стібка Jack відмінно підійдуть для випуску виробів, які повинні витримувати великі механічні навантаження. Завдяки наявності 2-х голок таке обладнання може робити стібки відразу в 2 нитки, тобто, роблячи їх в 2 рази міцною порівняно з стібками в одну нитку.

Наша компанія Sewtech пропонує великий асортимент подібно техніки від торгової марки Jack. Коротко опишемо її особливості.

2-голкові машини човникового стібка Jack – особливості

Виробник пропонує машини двох типів – звичайні і автомати. До загальних переваг цієї техніки належать:

  • висока надійність завдяки використанню японських технологій і комплектуючих;
  • конкурентна ціна;
  • зручність роботи оператора;
  • великий модельний ряд.

Тепер на прикладі розгляду двох моделей двухигольных машин човникового стібка Jack розглянемо відмінності між звичайною моделлю і автоматом.

  • JK-58420D4 – модель, в якій управління здійснюється за допомогою рідкокристалічного дисплея. В ній є функції автоматичної обрізки нитки, підйому лапки, закріпки. Але не можна відключати голки. Високопродуктивна Модель – 3 тис. стібок в хвилину. Може працювати з легкими та середніми матеріалами.
  • JK-58750D4 – модель, в якій крім функцій автоматичної обрізки нитки, підйому лапки і закріпки є можливість відключення голок. Завдяки посиленому нижньому рейковому просування тканини, машина може працювати з важкими тканинами.

Крім цих двох моделей у нашому інтернет-магазині sewtech.com.ua ви можете ознайомитись та замовити ще з близько десятком подібних машин, призначених для різних умов експлуатації.

Наші переваги

Ми поставляємо професійне швейне обладнання Jack в Україну з 2006 року. Ця техніка успішно працює на швейних підприємствах у багатьох містах – Києві, Одесі, Львові, Харкові і т. д. Завдяки тому, що компанія Sewtech є офіційним дистриб'ютором бренду Jack в Україні, ми своїм покупцям гарантуємо:

  • оперативну доставку (5-45 днів) будь-якої моделі 2-голкової машини човникового стібка Jack;
  • найвигідніші в Україну ціни.

Також ми можемо допомогти в налагодження та запуск обладнання. Наші фахівці мають в цьому великий досвід, так як у нас є власне виробництво р. в Хмельницький, де вони регулярно вводять в експлуатацію що завозяться нами обладнання.

Для замовлення або консультації телефонуйте за телефонами, вказаними на сайті інтернет-магазину sewtech.com.ua.Показано с 1 по 8 из 8 (всего 1 страниц)