2-голкові машини човникового стібка Siruba

2-голкові машини човникового стібка Siruba

Забезпечення якісної технічної бази підприємства дозволяє гарантувати кращу продуктивність, хороша якість кінцевого продукту і економічність процесу виготовлення текстильних виробів. Двухигольные машини Siruba для швейного виробництва призначені для виконання посиленою рядка, що більш надійно сточує деталі виробу і виконує особливу декоративну функцію.

Обладнання, представлене тайванськими майстрами, оснащене двома човниками і парою голок. В залежності від відстані між ними встановлюється дистанція між швами, завдяки чому ви можете автоматично налаштувати потрібні параметри і отримати бажаний результат.

Двухигольные машини човникового стібка використовуються у виробництві текстильних виробів, наприклад, для сточування штанин або роботи з кишенями, манжетами, планками. Купити обладнання представленого типу варто для спрощення і прискорення виробничих процесів на фабриці, в цеху або майстерні.

Двухигольные машини човникового стібка Siruba: особливості виробів

Швейна техніка, оснащена двома голками, дозволяють виготовляти вироби високої якості, які відрізняються міцністю і зносостійкістю навіть в умовах великої механічної навантаження. Дві голки дозволяють працювати одночасно з 4 нитками, завдяки чому стібки стають більш витривалими, але продовжують виглядати так само акуратно.

Машинки можуть бути з функцією відключення однієї голки або не мати її. Залежно від цього техніку потрібно підбирати, враховуючи характеристика стібка – прямий або з поворотом. Серед переваг устаткування:

  • ретельно продумана, акуратно зібрана конструкція;
  • рівномірна подача матеріалу і високу якість виконання;
  • бездоганне виконання двох стібків одночасно.

Найсучасніші та ефективні моделі ви можете придбати на сайті інтернет-магазину sewtech.com.ua.

Завдяки професіоналізму наших менеджерів ви з легкістю підберете техніку, яка задовольняє потреби підприємства, забезпечує ефективне і економічне виробництво текстильних виробів.

Як вибрати промислове обладнання для швейного виробництва?

Незважаючи на великий вибір двухигольных машин човникового стібка, вибір техніки відрізняється рядом труднощів. Для початку потрібно визначити, яку саме функцію повинна виконувати машина, як працювати і виглядати, наскільки міцною і зручною у використанні бути.

Якщо ви вирішили оновити техніку на виробництві, менеджер допоможе з вибором, швидким оформленням замовлення та оперативною доставкою. Консультанти добре розбираються в каталозі, особливостях і характеристиках виробів.

Кілька переваг Sewtech

Наша компанія є офіційним представником і надійним постачальником техніки затребуваного бренду в Україні. Ми можемо гарантувати не тільки багатий вибір пристосувань і різні варіанти додаткових виробів для вдосконалення роботи техніки, але й високу якість матеріалів, міцність складання, практичність і функціональність системи.

У нас ви знайдете самі оптимальні ціни, які поєднуються з офіційною гарантією, а отже, високою якістю. Доставка не займає багато часу і проводиться з урахуванням ризиків, пов'язаних з особливостями техніки. В разі поломки проводиться якісне технічне обслуговування або оперативно надаються запчастини. Доставку можна здійснити в будь-яке місто країни, будь то Київ чи Львів, Дніпро або Одеса. Щоб отримати консультацію чи оформити замовлення необхідно зателефонувати до менеджера по вказаним на сайті номером телефону.Показано с 1 по 10 из 10 (всего 1 страниц)