Промислові швейні машини Bruce

Промислові швейні машини Bruce

Зараз швейні машини промислові Bruce здобули вагому частку світового ринку, потіснивши на ньому таких грандів, як Juki, Pfaff, Velles, Typical. І продаються вони в 100 країнах.

Промислові швейні машини Bruce – доступність і надійність

Перш, ніж говорити, що представляють собою промислові швейні машини Bruce, коротко розповімо про однойменної компанії, яка їх випускає. Вона з'явилася в 2006 році і є дочірнім підприємством холдингу JACK SEWING MACHINE CO. LTD. Її створення обумовлене бажанням холдингу увійти на ринок промислових швейних машин, запропонувавши якісне, високо функціональний і в той же час недороге обладнання з великою кількістю моделей.

Як створюється швейна машина Bruce

Надійність, висока якість і технічна досконалість продукції Bruce спирається на наступні фактори:

 1. Оснащення виробництва сучасним високопродуктивним обладнанням – зараз на заводі працюють понад 100 верстатів з числовим програмним управлінням, а також автоматизовані лінії, які практично виключають вплив людського фактора і багаторазово підвищують продуктивність праці. Річний обсяг виробництва – понад 20 млн. швейних машин.
 2. Наявність сильної команди конструкторів, а також японських інженерів експертного рівня, об'єднаних в дослідницький центр. Завдяки цьому бренду під маркою випускається продукція світового рівня.
 3. Строгий багаторівневий контроль над якістю.

Особливості промислових швейних машин Bruce

Відмінними рисами цієї продукції цього бренду є:

 1. Широка лінійка моделей, що дозволяє підібрати машину для різних умов експлуатації та призначення:
  • для легких, середніх і важких матеріалів;
  • різної продуктивності;
  • товщини матеріалу і довжини стібка;
  • для пошиття, створення петель, закріпок, пришивання гудзиків.

  Такий великий асортимент дозволяє задовольнити швейні компанії з будь номенклатурою і обсягом виробництва.
 2. Високу технічну досконалість. Можна купити промислові швейні машини Bruce з електронним управлінням, вбудованим серводвигуном з плавним регулюванням швидкості, LED підсвіткою, електромагнітом підйому лапки, автоматичною системою мастила і т. д.
 3. Доступність. Продукція відноситься до бюджетної категорії товарів.
 4. Надійність. Незважаючи на невисоку ціну, швейні машини Bruce мають тривалий безремонтний період і відмінно зарекомендували себе на ринку, що наочно виявляє географія продажів – більше 100 країн.

Переваги покупки продукції Bruce в компанії "Sewtech"

"Sewtech" більше 10 років поставляє на український ринок швейне устаткування провідних брендів. Наші співробітники досконало знають особливості продукції кожного з них, так як наша компанія активно співпрацює з ними.

Багаторічний досвід роботи, тісна співпраця з виробниками, а також власне виробництво дозволяють нам пропонувати кращі умови на ринку. У нашому інтернет-магазині sewtech.com.ua ви можете купити промислові швейні машини Bruce:

 • в максимально широкому асортименті – більше 50 моделей;
 • за вигідною ціною.

Крім того, ви можете перевірити, не лише на фото, але і в роботі цікавлять моделі на нашому виробництві. При бажанні наші співробітники можуть допомогти встановити, налаштувати і запустити закуплені швейні машини і навчити ваш персонал роботі на них. Крім швейних машин ми пропонуємо повну номенклатуру до них.

Територіально офіс компанії знаходиться в м. Хмельницький. Доставка в усі регіони України – Київ, Одеса, Львів, Харків.Показано с 1 по 16 из 65 (всего 5 страниц)