Промислові швейні машини Honyu

Промислові швейні машини Honyu

Бренд Honyu з'явився в 2009 році. Він належить китайській компанії Zhongshan Huachen Eletrical Technology Co., Ltd. Основна спеціалізація – промислові швейні машини. Honyu, незважаючи на свою молодість, вже став впізнаваним брендом. Його продукція успішно продається в США, європейських країнах, на Близькому Сході, в Південно-Східній Азії та Африці.

З самого початку компанія Zhongshan Huachen Eletrical Technology створила розгалужену дистриб'юторську мережу і науково-технічний центр для розробки і впровадження інноваційних технологій. Великі обсяг продажів дозволяють компанії значні кошти спрямовувати на розробку нових моделей. Тому з самого початку швейна машина Honyu відповідає самим високим вимогам, які існують в галузі.

Промислові швейні машини Honyu – особливості

Компанія спеціалізується на випуску швейного обладнання, призначеного для роботи з важкими тканинами, а також для пошиття виробів великих розмірів. Відмітними особливостями промислових швейних машин Honyu є:

  1. Висока плавність подачі матеріалу за рахунок використання в конструкції машин інноваційних механізмів. Практично у всіх моделях використана концепція потрійний подачі матеріалу.
  2. Просте регулювання натягу нитки.
  3. Впровадження технологій, що дозволяють використання машинного масла для змащення вузлів по мінімуму.

Каталог промислових швейних машин Honyu

Під цим китайським брендом випускаються наступні види швейного обладнання:

  • машини з плоскою платформою – найбільш затребуваний тип техніки;
  • машини з циліндричною платформою для шиття циліндричних виробів;
  • колонкові машини – для виготовлення оббивки меблів, виробів з шкіри, елементів внутрішньої обробки автомобілів;
  • машини спеціального призначення для важких матеріалів – у цій серії пропонуються моделі для виготовлення шезлонгів, матраців, ковдр, подушок, декоративне прошивання оббивки і т. д.

Виробник пропонує моделі з ручним керуванням, напівавтоматичні і машини-автомати. Наприклад, модель Honyu HY-H1850 – автоматична швейна машинка для декоративного прошивання диванних подушок і матраців за шаблоном.

Як вибирати промислові швейні машини Honyu

При виборі конкретної моделі необхідно враховувати, з якими матеріалами вона буде працювати і які операції здійснювати. Обов'язково треба брати до уваги її продуктивність, розміри робочого простору. Слід враховувати, що одну і ту ж роботу можуть виконувати різні моделі. Тому при виборі необхідно аналізувати і інші фактори та критерії.

Краще всього звернутися до наших співробітників. Вони чудово знаю каталог цього виробника, безпосередньо спілкувалися з фахівцями компанії-виробника, брали участь в налаштування цього обладнання у різних наших замовників. Вони допоможуть вам зробити правильний вибір.

Купити швейну машину Honyu в компанії Sewtech – переваги

Ми працюємо з брендом Honyu з самого його появи. В даний час Sewtech є його офіційним дистриб'ютором в Україні. Тому своїм покупцям ми пропонуємо:

  • найвигідніші ціни на продукцію Honyu;
  • повний асортимент згідно каталогу;
  • швидку доставку обладнання, а також запчастин до нього.

Ми можемо допомогти налаштувати техніку, щоб скоротити до мінімуму термін введення її в експлуатацію.

Поставлені нами промислові швейні машини Honyu успішно працюють в Києві, Харкові, Львові, Одесі, інших містах. Для замовлення цієї техніки вам достатньо зателефонувати нашим менеджерам. Номери телефонів вказані на цьому сайті інтернет-магазину sewtech.com.ua.Показано с 1 по 16 из 48 (всего 3 страниц)