Промислові швейні машини Jack

Промислові швейні машини Jack

Історія китайської компанії Jack починається в 1995 році, коли в місті Тайчжоу заробив перший завод з випуску промислового швейного обладнання. В даний час налічується вже 4 заводи цього бренду, які сукупно випускають понад 70 тис. одиниць устаткування в місяць. В компанії працює близько 7 тисяч працівників і понад тисячі з них є інженерами. У центрі технічних розробок працюють більше 80 осіб. Зараз професійні швейні машини Jack продаються в десятках країнах світу. У багатьох державах Східної Європи, де рівень цін є особливо актуальним, швейні машинки професійні Джек займають лідируючі позиції в своєму сегменті ринку. Це в повній мірі стосується і України.

Про споживчої привабливості цієї техніки говорить той факт, що на китайських швейних виробництвах дуже часто ставлять саме це обладнання. Споживача підкуповує висока надійність цієї техніки, приваблива ціна і великий модельний ряд, який закриває практично будь-які потреби для швейних виробництв.

У компанії Sewtech представлені у великому асортименті промислові швейні машини Jack будь-якого виду:

 • 1-голкові човникового стібка;
 • 2-голкові човникового стібка;
 • плоскошовные;
 • закрепочные;
 • ланцюгового стібка;
 • оверлоки;
 • гудзикові;
 • петельні;
 • для важких матеріалів.

Промислові швейні машини Jack – особливості

Для всієї продукції цього бренду характерна висока інноваційність. У цій техніці широко застосовуються новітні японські розробки і японські комплектуючі (при створенні торгової марки Jack активну участь взяв японський капітал). Зокрема широко використовуються човники японського виробництва.

Компанія, прагнучи охопити максимально широкий круг споживачів, пропонує моделі для невеликих, середніх і великих швейних виробництв, що випускають десятки і сотні тисяч одиниць продукції на місяць. Особливо високу конкурентоспроможність мають професійні швейні машини Jack спеціального призначення – для шиття джинсового одягу, виробів з еластичної тканини (наприклад, спортивних костюмів), відстрочення скатертин і покривал декоративними швами.

Для техніки бренду характерно широке використання електроніки. Відповідно, в модельному ряду представлено багато швейних автоматів. Наприклад, 2-голкова модель човникового стібка JK-58750D4, закріплювальна машина Jack JK-T1900BSK, модель для пришивання гудзиків Jack JK-T1377E та ін.

Купити професійні швейні машини Jack в компанії Sewtech – переваги

Наша компанія довгі роки співпрацює з цим китайським виробником – понад 12 років. Зараз для Jack ми є офіційним реселлером в Україні. Тому своїм покупцям можемо запропонувати:

 • найбільш вигідні в Україні ціни;
 • повний асортимент згідно каталогу компанії;
 • оперативну доставку – 5-45 днів.

Багато наші фахівці були на заводах Jack. Крім того у нас є власне швейне виробництво р. в Хмельницький, де ми в роботі відчуваємо техніку, яку пропонуємо своїм покупцям. Тому при виборі моделей з нашого великого каталогу ми рекомендуємо звернутися до наших фахівців. Відмінно знаючи асортимент і нюанси по кожній моделі, вони допоможуть зробити кращий вибір.

У нас ви можете замовити наладку і запуск промислових швейних машин Jack для якнайшвидшого введення їх в експлуатацію. Сьогодні поставлене нами швейне обладнання з успіхом працює в Києві, Львові, Одесі, Харкові та інших містах.

З питань замовлення або консультації телефонуйте за номерами телефонів, зазначених на сайті інтернет магазину sewtech.com.ua.Показано с 1 по 16 из 73 (всего 5 страниц)

Если у вас возникли какие-либо вопросы касательно выбора швейного оборудования, обратитесь к нашим специалистам:

+38 067 383 9053 (моб.)
info@sewtech.com.ua (почта)