Колонкові швейні машини Honyu

Колонкові швейні машини Honyu

Якщо ви випускаєте складні об'ємні вироби зі шкіри – сумки, взуття, автомобільні чохли, оббивка м'яких меблів тощо, то колонкові швейні машини для важких матеріалів Honyu відмінно впишуться в ваше виробництво. Вони мають кілька переваг порівняно з аналогічною технікою інших брендів:

 • висока технічна досконалість – виробник щорічно вкладає в наявний у нього науково-технічний центр мільйони доларів;
 • конкурентна ціна;
 • велика лінійка моделей, що дозволяє підібрати машинку, точно відповідає вашим вимогам, не переплачуючи за надмірну функціональність або продуктивність.

В інтернет-магазині sewtech.com.ua нашій компанії Sewtech ви купите швейну машину колонкового типу для важких матеріалів Honyu, вибравши з великого асортименту. Розповімо про цю техніці докладніше.

Колонкові швейні машини для шкіри, важких матеріалів Honyu – особливості

Виробник пропонує різні моделі цієї техніки. Вони відрізняються кількістю голок (є одне і двох голкові машинки), ступенем автоматизації процесу шиття і т. д. Якщо говорити про загальні риси, то вони наступні:

 • потрійна подача матеріалу, що дозволяє рухати його рівномірно, що дуже важливо для якості шва;
 • збільшений човник під товсті нитки;
 • рідкокристалічний пульт управління.

Розглянемо кілька моделей в різних цінових категоріях. Швейна машина колонкового типу для важких матеріалів Honyu HY-1710-7 має одну голку. Висота підйому притискних регулюється вручну. Висота підйому лапки 16 мм і швидкість шиття 2,5 тис. мм в хвилину. Це відмінний варіант для невеликих виробництв, який швидко себе окупить завдяки збільшення випуску продукції.

Модель HY-550-1760 – це 2-х голкова машина з програмним управлінням і обертовим игловодителем. Завдяки комп'ютерному управлінню для шиття досить вибрати потрібний шаблон. Великій різноманітності шаблонів сприяє обертовий игловодитель. Це обладнання має високу продуктивність і рекомендовано для середніх і великих швейних виробництв.

Як правильно вибрати колонкові швейні машини для важких матеріалів Honyu

При виборі конкретної моделі слід враховувати наступні параметри:

 • діаметр і висоту колонки під голкотримачем;
 • швидкість шиття;
 • розмір робочого поля;
 • максимальну довжину рядка.

Точніше визначитися з вибором вам допоможуть наші фахівці. Вони відмінно знають асортимент цієї техніки, спілкувалися з її виробниками, налаштовували її у різних замовників. Деякі з моделей працюють на нашому власному швейному виробництві р. Хмельницький.

Купити швейну машину колонкового типу для важких матеріалів Honyu в компанії Sewtech – переваги

Звернувшись в нашу компанію, ви зможете:

 1. Вибирати з повного асортименту моделей, наявних в каталозі виробника.
 2. Придбати обладнання за найбільш вигідною ціною в Україні.

Це пояснюється тим, що компанія Sewtech є офіційним дистриб'ютором бренду Honyu в Україні. Додамо, що ми поставляємо професійну швейну техніку в країну з 2006 року. Наші машини працюють у Києві, Одесі, Львові, Харкові. Це найкращий доказ нашої надійності.

Наші фахівці можуть допомогти налаштувати і ввести в експлуатацію поставлені колонкові швейні машини для важких матеріалів Honyu. Для замовлення звертайтесь за телефонами, вказаними на сайті інтернет-магазину sewtech.com.ua.Honyu HY-1730A 1-игольная колонковая швейная
Предзаказ

Цену уточняйте

Показано с 1 по 12 из 12 (всего 1 страниц)