Машини з циліндричною платформою Honyu

Машини з циліндричною платформою Honyu

Машинка з циліндричною платформою для важких матеріалів Honyu затребувана на швейних виробництвах, де випускають циліндричні вироби з важких матеріалів. Це можуть бути сумки, мішки, чохли і т. д. Циліндрична платформа дозволяє зручно розташувати на ній матеріал і з ним виконати необхідні операції. Так само на такому обладнанні можна шити різні малогабаритні деталі.

В інтернет магазині sewtech.com.ua ви купите машини з циліндричною платформою для важких матеріалів Honyu в великому асортименті. Детальніше розповімо про нього.

Машини з циліндричною платформою для важких матеріалів Honyu – особливості і переваги

Загальними рисами такої техніки є:

  • виконання найбільш відповідальних вузлів (човники, нитководій і т. д.) з якісних зносостійких матеріалів;
  • система потрійний подання матеріалу, що дозволяє рухати його з високою рівномірністю, що дозволяє виконувати рівномірні шви.

Виробник пропонує одноигольные і двухигольные моделі. У першому випадку (наприклад, Honyu HY-1341) виходить однонитковий шар. Він менш міцний, ніж двухниточный. Але для багатьох виробів його достатньо, до того ж важкі матеріали шиються, як правило, товстими штучними нитками. При цьому одноигольные моделі більш привабливі за ціною.

Двухигольные машини з циліндричною платформою для важких матеріалів Honyu призначені для шиття виробів, що піддаються великим механічним навантаженням. Наприклад, мішки. Прикладом може служити модель Honyu HY-1360. У неї високий підйом лапки (16 мм), що дозволяє працювати з товстими пакетами матеріалів і висока швидкість шиття – 2 тис. мм в хвилину.

Завдяки простоті конструкції з цією технікою можуть працювати оператор з низькою кваліфікацією.

Як правильно вибрати машинку з циліндричною платформою для важких матеріалів Honyu

Так як вся подібна техніка розрахована на роботу з важкими матеріалами, основними критеріями вибору є:

  1. Кількість голок. Якщо вам необхідний двухниточный шов, то краще зупинити свій вибір на 2-х голкової моделі. В іншому випадку одне і те ж місце доведеться проходити двічі.
  2. Розмір робочого простору.
  3. Швидкість шиття.

Щоб застрахувати себе від помилки, ми радимо звернутися за консультацією до наших фахівців. Вони відмінно знають весь її каталог, спілкувалися безпосередньо з виробниками. Деякі з моделей вони випробували на нашому власному швейному виробництві р. Хмельницький. Так що професійний рада, що враховує всі ваші вимоги, гарантований.

Купити машину з циліндричною платформою для важких матеріалів Honyu в компанії Sewtech – переваги

По-перше, ми добре знаємо цю техніку, так як почали завозити її в Україну з дня заснування бренду. Зараз машинки з циліндричною платформою для важких матеріалів Honyu, поставлені нами, працюють у Києві, Одесі, Харкові, Львові, інших містах.

По-друге, компанія Sewtech – офіційний дистриб'ютор бренду Honyu в Україні, тому ми гарантуємо:

  • найнижчі ціни на це устаткування;
  • оперативну доставку будь-якої моделі з каталогу;
  • своєчасне забезпечення запчастинами.

По-третє, наші фахівці можуть допомогти з налаштуванням та запуском в експлуатацію поставленого обладнання.

Для консультацій і замовлення зв'яжіться з нами по телефону. Номери вказані на сайті інтернет-магазину sewtech.com.ua.Показано с 1 по 4 из 4 (всего 1 страниц)