Оверлоки Jack

Оверлоки Jack

Обметуванням краю матеріалу – повсюдна операція, яка виконується на будь-якому виробі. Тому дуже важливо підібрати техніку для такої роботи. Ми радимо вам звернути увагу на оверлоки Jack. Вони мають кілька переваг:

  • При їх виробництві використовуються японські комплектуючі та технології. Це підвищує надійність, функціональність і технічні характеристики цього обладнання.
  • Завдяки китайському виробництва ця техніка має конкурентну ціну. Її купують в десятках країнах світу, в тому числі і Японії.

Наша компанія Sewtech пропонує широкий асортимент цього обладнання. Розглянемо детальніше його можливості.

Професійний оверлок Jack – переваги

Загальними рисами цієї техніки є:

  • широкий діапазон застосування по щільності і товщинам матеріалів;
  • регулювання натягу матеріалу для отримання рівного стібка для будь-яких тканин;
  • покращена ергономічна конструкція для зручності роботи оператора;
  • вбудоване підсвічування робочої області.

У нашому інтернет-магазині sewtech.com.ua ви можете придбати трьох, чотирьох і п'яти ниткові моделі для легких, середніх і важких тканин, у тому числі комп'ютеризовані для великих швейних виробництв. Наприклад, у нас ви можете купити професійний оверлок Jack з комп'ютеризованим управлінням K C4-5-M03/333. Він виконує всі операції автоматично з вбудованою програмою.

Завдяки цьому, а також дуже високій швидкості шиття – 7 тис. стібок в хвилину забезпечується висока продуктивність при дуже високій якості шва. Працює з будь-якими типами тканин. Доступна ціна дозволяє купувати таку високопродуктивну модель навіть невеликим швейних виробництв.

Купити оверлоки Jack в компанії Sewtech – переваги

Наша компанія є офіційним дистриб'ютором цього китайського бренду в Україні. Тому своїм покупцям ми гарантуємо найвигідніші ціни і повний асортимент, згідно каталогу виробника.

За 12 років роботи (з 2006 року) ми поставили тисячі одиниць техніки Jack. Наші оверлоки Jack працюють в Києві, Харкові, Одесі, Львові, інших містах. При необхідності ми можемо допомогти налаштувати обладнання і запустити його в роботу. Ви відразу почнете отримати з нього прибуток. Для замовлення звертайтесь за телефонами, вказаними на сайті інтернет-магазину sewtech.com.ua.Показано с 1 по 14 из 14 (всего 1 страниц)