Петельні машини Jack

Петельні машини Jack

Значно прискорити процес створення петель і знизити витрати по цій операції допоможуть петельні машини Jack. Наша компанія Sewtech пропонує купити звичайні та комп'ютеризовані моделі цього обладнання. Розповімо докладніше про можливості цієї техніки.

Петельна швейна машина Jack – можливості та переваги

Якщо у вас невеликий швейний цех, то ми рекомендуємо вам купити петельну машину Jack JK-781E. Незважаючи на відносно невелику ціну це високопродуктивна модель , яка дозволяє викидати звичайні і бісерні петлі. Вона має систему автоматичного змащення, обрізки нитки при завершенні циклу шиття. Швидкість шиття становить 3,6 тис. стібок в хвилину. Машина приводиться в рух синхронним приводом, який на 70% економічніше асинхронного двигуна.

Для великого виробництва рекомендуємо придбати модель JK-T1790BS(K). Її особливості:

  • комп'ютерне управління;
  • висока функціональність – машина дозволяє обметывать прямі і бісерні петлі, створювати імітацію глазкової петлі (всього 30 видів петель), працювати в режимі закріпки, виконання намітки + прорізання.
  • в комп'ютерну пам'ять можна внести 99 шаблонів роботи;
  • можливість програмувати свої види петель.

Для управління машиною служить LCD-дисплей. Працює з трикотажем і бавовною. Рекомендована при виробництві сорочок, блузок, робочого одягу і т. д.

Купити петельні швейні машини Jack в компанії Sewtech – переваги

Професійне обладнання необхідно купувати у професіоналів. Наша компанія поставляє промислові петельні машини Jack в Україну з 2006 року. Зараз вони працюють у Києві, Львові, Харкові, Одесі, інших містах.

В даний час ми є офіційним дистриб'ютором цього бренду. У зв'язку з цим гарантуємо:

  • найвигідніші ціни;
  • найбільш повний асортимент;
  • швидку доставку обладнання.

Наша компанія має власне швейне виробництво р. Хмельницький. Там наші фахівці випробовують, налаштовують і запускають у виробництво пропоновану нами техніку. Тому вони відмінно розбираються в різних моделях і можуть порадити кращий для ваших умов варіант. Також у нас ви можете замовити налаштування обладнання, що купується для якнайшвидшого його введення в експлуатацію.

Для замовлення петельних машин Jack достатньо зателефонувати нашим співробітникам. Номери телефонів вказані на сайті нашого інтернет-магазину sewtech.com.ua.Показано с 1 по 2 из 2 (всего 1 страниц)