Петельні машини JUKI

Петельні машини JUKI

Петельна швейна машина Juki дозволяє зробити процес обметуванням петель для ґудзиків швидким і не вимагає великих навичок від оператора. Навіть для невеликого швейного виробництва така техніка краще, ніж універсальні швейні машини. Тим більше, що виробник пропонує велику гаму моделей різної продуктивності і ціни.

Наша компанія Sewtech пропонує промислові петельні машини Juki з механічним і електронним управлінням для різного виду матеріалів – від легких до важких, типу шкіри або брезенту. У нас ви можете придбати моделі для човникового і ланцюгового шва, для обробки прямих петель, з оком і т. д. Розповімо докладніше про нашому асортименті.

Сучасні петельні машини Джуки – можливості та переваги

Розглянемо дві моделі подібної техніки – механічну та комп'ютеризовану.

Juki LBH-780 – це петельна машина механічним управлінням. Вона дозволяє:

 • обметывать петлі різного виду;
 • змінювати кількість стібків в петлі;
 • працювати з важкими матеріалами, типу трикотажу об'ємного товщиною до 12 мм;
 • виконувати кругові закріпки;
 • заправляє тетроновые декоративні канти.

Як бачите, незважаючи на досить доступну ціну, це багатофункціональна техніка, яка відмінно впишеться в невеликої та середньої величини швейний цех. Допустима довжина петель 6.4 – 38.1 мм

Петельні машини комп'ютерного типу наочно представляє модель Juki LBH-1790A-S. На відміну від попередньої моделі функціональність її набагато вище. Завдяки комп'ютеру вона може виконувати 30 видів петель, дозволяє програмувати вигляд петлі, прокладає каркасну сходинку. В її пам'яті при поставці закладені 31 виду стібок, але об'єму вистачає, щоб запам'ятати 99 виду. Така петельна швейна машина Джуки підійде для середнього та великого швейного виробництва з великою номенклатурою виробів, що випускаються.

Як правильно вибрати промислову петельну машину Juki

Правильний вибір буде в тому випадку, якщо будуть коректно враховані всі фактори (наскільки збільшиться випуск продукції, яка буде собівартість, термін окупності). Але досить точно визначитися з моделями вам допоможуть наші фахівці. Вони чудово знають весь асортимент подібної техніки японського виробника. Крім того, вони бачать роботу цього обладнання на нашому швейному виробництві р. Хмельницький і зможуть у деталях розповісти про особливості експлуатації тієї чи іншої моделі. Тому ми радимо в будь-якому випадку звернутися до наших фахівців. Професійну консультацію ви отримаєте.

Наші переваги

Чому купити петельні машини JUKI краще у нас. Перерахуємо наші плюси:

 1. Великий досвід роботи поставок промислового швейного обладнання Juki в нашу країну з 20006 року. Завдяки міцним і давнім зв'язкам з виробником можемо запропонувати:
  • найбільш повний асортимент;
  • найнижчі ціни в Україні.
 2. Професійну консультацію, яка допоможе визначитися з вибором.
 3. Оперативну доставку.
 4. Допомога в налагодження та запуску, для скорочення часу вводу в експлуатацію. Особливо це пропозиція актуальна для дорогої і складної комп'ютеризованої техніки.
 5. Оперативна поставка запчастин.

Наші петельні машини JUKI з успіхом працюють у Києві, Одесі, Харкові, Львові, інших містах. Для консультацій і замовлення телефонуйте нашим менеджерам. Номери телефонів вказані на сайті інтернет-магазину sewtech.com.ua.Juki LBH-780 Петельная машина
В наличии

102900грн 3500€

Juki MEB-3200SSMM Петельная швейная машина
В наличии

Цену уточняйте

Показано с 1 по 4 из 4 (всего 1 страниц)