Швейні машини ланцюгового стібка Jack

Швейні машини ланцюгового стібка Jack

Для виробництва виробів, які в процесі експлуатації можуть сильно деформуватися (наприклад, спортивний одяг або постільна білизна), необхідно використати ланцюговий шов, який значно більш еластичний, ніж човниковий шов. Швейні машини ланцюгового стібка Jack відмінно підійдуть для цієї роботи. Наша компанія Sewtech пропонує купити це обладнання в широкому асортименті. Розглянемо його докладніше.

Швейні машинки ланцюгового стібка Джек – переваги

Ця техніка має кілька класифікацій. Одні з основних – за кількістю голок (а значить, кількість ниток, які можуть утворювати ланцюгової шов) і за матеріалами, з якими може працювати та чи інша модель.

Наприклад, швейна машина Jack JK 8558W призначена для роботи з матеріалами легкого та середнього класу. З її допомогою можна шити сорочки, спідниці, джинси, штани. Вона має високу продуктивність – 4,5 тис. стібок в хвилину і просте регулювання відстані між голками та натягу ниток.

А модель K-8560WD призначена для роботи з середніми і важкими матеріалами. Вона може шити вироби з шкіри, постільні приналежності. Її продуктивність трохи нижче, ніж у попередньої моделі – 4 тис. стібок в хвилину.

Для правильного підбору моделі необхідно враховувати її продуктивність, можливість роботи з тим чи іншим матеріалом, кількість голок і відстань між ними (а, значить, відстань між швами). Ми радимо за консультацією звертатися до наших співробітників. Вони відмінно знають цю техніку, налаштовували і бачили її роботи на нашому швейному виробництві р. Хмельницький.

Купити швейні машини ланцюгового стібка Jack в компанії Sewtech – переваги

Наш досвід роботи з постачання професійного швейного обладнання в Україну становить 12 років (з 2006 року). Наша техніка працює в Одесі, Львові, Харкові, Києві, інших містах. Також наша компанія є офіційним дистриб'ютором бренду Jack в Україні. Тому ми пропонуємо своїм покупцям:

  • кращі ціни в країні;
  • найбільш повний асортимент;
  • оперативну доставку обладнання і запчастин до нього;
  • допомога з налагодженням та введенням в експлуатацію машин ланцюгового стібка Jack.

Для консультацій і замовлення достатньо зателефонувати нашим фахівцям. Номери телефонів вказані на сайті інтернет-магазину sewtech.com.ua.Показано с 1 по 5 из 5 (всего 1 страниц)