Закріплювальні машини JUKI

Закріплювальні машини JUKI

Закріплювальна машина JUKI дозволяє значно підвищити продуктивність при виконанні закріпок, без яких не обійтися при оформленні решт входу в різні кишені (звичайних, прорізні, потайних і т. д.), зустрічних складок, для зміцнення шліц. Також закріпки часто виступають в якості декоративного елемента. Звичайно, закріпки можна виконувати і на більш універсальному обладнанні, наприклад, плоскошовных машинах. Але для промислового виробництва цей неприйнятно, так як помітно падає обсяг продукції.

Наша компанія Sewtech пропонує широкий асортимент закрепочных машин Джуки, як з електронним, так і комп'ютерним управлінням. Розповімо про цю техніці докладніше.

Закріплювальна машина JUKI – особливості і переваги

Для невеликих і середніх виробництв ми можемо запропонувати кілька моделей подібної техніки. Наприклад, Juki LK-1900BSS або Juki LK-1900BHS для важких тканин. Це машини-напівавтомати з електронним управлінням. Модель Juki LK-1900BSS цікава своєю величезною продуктивністю – 3200 стібок в хвилину. Перевагами цієї техніки є:

 • можливість виконання великої кількості видів закріпок – 30-50 (в залежності від моделі);
 • автоматична система змащування, практично виключає попадання масла на тканину;
 • можливість завдання мультипрограммного режиму (послідовне виконання в автоматичному циклі різного виду закріпок);
 • можливість завдання різної кількості стібків в закрепке;
 • електронний контроль натягу нитки для виключення її обриву;
 • можливість встановлення натягу нитки у відповідності з матеріалом і швидкістю шиття.
 • прямий сервопривід.

Закріплювальна машина JUKI LK-1910 (LK-1920, LK-1930) – це ще більш функціональна техніка, що працює зі швидкістю 2, тис. стібків/хв Завдяки комп'ютерному управлінню ця техніка може виконувати закріпки по заданому їй у пам'ять контуру. Управління проводиться через електронну панель.

Крім того, можна задавати різні види закріпок, кількість стібків в них. Можна самому запрограмувати якусь свою форму закріпки. В наявності системи автоматичного змащення, електронного контролю натягу нитки, мультипрограммный режим і т. д. Така високопродуктивна техніка доречна при масовому виробництві.

Як правильно вибрати закрепочную машину JUKI

Частково ми про це вже сказали вище. В основному все залежить від обсягу виробництва та складності виробів. Уточнити свій вибір ви можете у наших спеціалістів, які добре знають асортимент цього японського обладнання і спілкувалися з його виробниками. Також у нас є власний швейний цех р. в Хмельницький, де ми випробуємо пропоноване нами швейне обладнання.

Наші плюси

Найголовніше – ми надійний постачальник промислового швейного обладнання JUKI і працюємо на українському ринку з 2006 року. Завдяки давнім діловим контактом з японською компанією, ми пропонуємо своїм покупцям:

 • повний асортимент закрепочных машин згідно каталогу бренду;
 • найнижчі ціни в Україні;
 • оперативну доставку замовлення;
 • своєчасну поставку запчастин.

Поставлені нами закрепочные машини JUKI успішно працюють у багатьох містах україни – Львові, Києві, Одесі, Харкові і т. д. Наші фахівці можуть допомогти в налагодження та запуск обладнання для скорочення часу введення його в експлуатацію. Для замовлення обладнання необхідно зателефонувати за телефонами, вказаними на сайті інтернет-магазину sewtech.com.ua.Juki LK-1900BBS Закрепочная машина
В наличии

132300грн 4500€

Juki LK-1900BSS Закрепочная машина
В наличии

99960грн 3400€

Показано с 1 по 4 из 4 (всего 1 страниц)