3 простих правила успішного швейного виробництва

1194 08.10.2019

Одна з головних особливостей ефективного керівника – це можливість прогнозувати і планувати на перед. У швейному бізнесі це правило часом є ключовим аспектом і безпосередньо впливає на рівень його успішності. Адже вміння підлаштовуватися під сучасні запити, швидко змінювати напрямок пошиття та впроваджувати нові продуктивні техпроцеси життєво важливі для прибуткової роботи швейного виробництва.

І так, розглянемо 3 кити, на яких тримається успішний швейне підприємство.

Персонал

Кваліфікований персонал – основа всього швейної справи. Від їх професіоналізму залежатиме рівень як самого виробництва, так і швейних виробів. На жаль, часом знайти хорошого працівника вкрай важко. А якщо це вийде, то хороший фахівець обійдеться в пристойну щомісячну суму. Але не варто на цьому економити. У співробітника повинна бути мотивація працювати краще і вдосконалити свої навички. Для цього організуйте поїздки на семінари або інші події, які допоможуть підвищити кваліфікацію вашого працівника. Також важливо помітити, що яке б не було швейне обладнання – професіонал впоратися з будь-яким з них на відмінно.

3 простых правила успешного швейного производства - Персонал

Обладнання

Думаю, що нікому не потрібно пояснювати різницю між дешевою швейною машинкою і дорогий. Скупий платить двічі, і коли чергова поломка застопорить все виробництво, ми шукаємо провину в обладнанні, а не в собі. А все набагато простіше, навіть якщо немає коштів на швейні машини преміум якості, наприклад Juki DDL-8000A. Потрібно звертати увагу на усталені бренди, які перевірені роками і до яких легко знайти запчастини в разі поломки. Вкрай не рекомендується заради економії декількох десятків доларів купувати обладнання маловідомих виробників. Просто запитайте механіка, який вас обслуговує, яке обладнання з бюджетного сегменту потрапляє до нього на ремонт менше всього. Як правило, ви отримаєте безцінну і неупереджену інформацію, яку можуть навмисне упустити деякі продавці швейних магазинів. Ми ж рекомендуємо недороге обладнання таких брендів, як Bruce, Maqi, Typical і Siruba. Хоча останні 2 будуть вже з середнього цінового сегменту, але за якість і надійність можна доплатити.

3 простых правила успешного швейного производства - Оборудование

Ринок

Навіщо створювати те, чого ніхто не купує? Або те, що важко продати? У 21 століття є маса інструментів і можливостей для оцінки попиту. Знаходити популярні тренди зараз легко як ніколи. Можна скористатися сервісами від Google або інших компаній. Провести аналіз конкурентів і виділити для себе успішні рішення, які користуються популярністю у покупців. Зрештою, встановити сервіс аналітики у себе і відслідковувати на які позиції товарів у ваших клієнтів найбільший інтерес. Варіантів маса, головне не лінуватися, адже упустити новий модний тренд так просто.

3 простых правила успешного швейного производства - Рынок

І головне пам'ятайте – виграє той, хто вміє змінюватися і підлаштовуватися під сучасну середовище, адже світ вже не такий як раніше. Глобалізація і цифрова економіка повністю змінили правила гри. Вже недостатньо просто добре шити, потрібно шити щось нове і по-новому, не боячись експериментів. Тільки тоді можна досягти дійсно відмінних показників для швейного бізнесу.

У вас є питання? Ми з радістю допоможемо розібратися, просто зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом!

+38 067 883 00 33 — з 9:00 до 20:00

Telegram / Viber — онлайн підтримка