Baoyu BML-20058D-2-64 Двохголкова швейна машина ланцюгового стібка з вбудованим сервоприводом

Код товару
2480-01
Модель
BML-20058D-2-64
Виробники
Cтатус
Немає в наявності
17028грн 630$
Ціна вказана за комплектШвейна машина з двигуном та швейним столом
Гарантійний термінГарантія 24 місяці
Baoyu
Baoyu BML-20058D-2-64

Baoyu BML-20058D-2-64 — двохголкова швейна машина ланцюгового стібка з вбудованим сервоприводом. Модель призначена для створення еластичного, міцного шва і застосовується для пошиття: штанів, білизни, сорочок, спортивних костюмів, а також для з'єднання деталей виробів запошивальним, конфігураційних і розтрочними швами. Стандартна відстань між голками — 6.4 мм.

Baoyu BML-20058D-2-64 2-х игольная швейная машина

BML-20058D-2-64 оснащена енергозберігаючим сервомотором, який забезпечує безшумну роботу без зайвої вібрації. Максимальна швидкість роботи - 5000 ст/хв Система змащення — відкритий масляний картер з автоматичним масляним фільтром. Доступні наступні функції: вбудований позиціонер голки, функція плавного старту, завдання лімітів швидкості, автоматичний підйом лапки і вбудована LED-підсвітка.

Особливості двохголкової машини Baoyu BML-20058D-2-64

  • Економічний сервомотор. Привід представлений високоефективним і економічним сервомотором відомого тайванського виробництва Ho-Hsing. Споживання електроенергії знижено на 70%, а система охолодження значно зменшує температуру двигуна і блоку управління. Обороти з двигуна передаються безпосередньо на основний вал, муфта або ремінь при цьому не використовується. Сервомотор гарантує безшумну роботу, завдяки цьому швейну машину можна використовувати при роботі на дому.
  • Вбудована LED-підсвітка. Наявність світлодіодного підсвічування забезпечує оптимальне освітлення робочої зони, так як вона розташована прямо над игловодителем. У моделі передбачено три режими регулювання яскравості.
  • Вбудований позиціонер голки. Завдяки датчику на сервомоторе можна точно встановити положення основного вала в кінці виконаної рядки. Передбачено два положення голки: у верхньому положенні і в матеріалі. Функція знайшла своє широке застосування і схвалення серед швачок, так як не доводиться щоразу докручувати вал вручну при завершенні рядки.
  • Автоматичне мастило. Система змащення механізму — автоматичний масляний насос, який забезпечує подачу олії на вузли тертя. Конструкція містить масляний фільтр, що забезпечує захист внутрішніх механізмів від частинок пилу або стружки.
  • Функція плавного старту. Властивість дозволяє виконати плавний початок шиття, поступово збільшуючи швидкість. Вмикання цього параметра виконується на панелі управління, де можна задати кількість стібків, які будуть виконуватися при мінімальних обертах серводвигуна.

Двухигольная машина Baoyu BML-20058D-2-64 у швейному виробництві

Промислова двохголкова машина Baoyu BML-20058D-2-64 застосовується для створення еластичного, міцного шва і застосовується для пошиття: штанів, білизни, сорочок, спортивних костюмів, а також для з'єднання деталей виробів запошивальним, конфігураційних і розтрочними швами.

Основні характеристики

Виробник
Baoyu
Автоматична закріпка рядку
Ні
Автоматична обрізка нитки
Ні
Автоматичний підйом лапки
Ні
Вмонтований позиціонер голки
Так
Матеріал
Середні | Важкі
Тип голки
TV×7
Функція плавного старту
Так
Тип просування
Нижнє рейкове
Масляний картер
Відкритий
Кількість ниток, шт
4
Максимальна швидкість шиття, ст/хв
5000
Вага, кг
44
Тип платформи
Плоска
Кількість голок, шт
2
Комплектація
Швейна машина з двигуном та швейним столом
Відстань між голками, мм
6.4
Висота підйому лапки, мм
10
Система змащування
Автоматична
Тип мотора
Серводвигун
Живлення, В
220
Країна виробник
Китай
Тип стібка
Ланцюговий
Максимальна довжина стібка, мм
4
Підсвічування
LED
Гарантія
Гарантія 24 місяці
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Залишилися питання? Ми з радістю допоможемо розібратися, просто зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом!

+38 067 883 00 33 — з 9:00 до 20:00

Telegram / Viber — онлайн підтримка
Похожие товары