Комп'ютерна промислова швейна машина Baoyu BML-560D-4 з вбудованим сервомотором, подовженою платформою і роликовим просуванням матеріалу

Код товару
2459-01
Модель
BML-560D-4
Виробники
Cтатус
Немає в наявності
42703грн 1580$
Ціна вказана за комплектШвейна машина з двигуном та швейним столом
Гарантійний термінГарантія 24 місяці
Baoyu
Baoyu BML-560D-4

Baoyu BML-560D-4 — комп'ютерна промислова швейна машина з вбудованим сервомотором, подовженою платформою і роликовим просуванням матеріалу. Розмір платформи збільшений до 560 мм. Машина оснащена роликовим транспортом і нижнім мехнизмом просування. Машина призначена для шиття виробів з сильнотянущихся надлегких тканин по типу шовку. Модель включає наступні функції: позиціонування голки, функція плавного старту, функція завдання лімітів швидкості шиття, вбудована LED-підсвітка, електронний шпуленамотчик і ниткопритягувач. Автоматичні функції: обрізка нитки, підйом притискної лапки і два види закріпок.

Baoyu BML-560D-4 Промышленная швейная машина с роликовым продвижением материала

Особливості швейної машини Baoyu BML-560D-4

 • Роликовий транспорт матеріалу. Роликове просування разом з нижнім забезпечує оптимальну якість шиття на тканинах за типом шовку.
 • Подовжена платформа. Виліт рукава у моделі збільшено до 560 мм. Такий простір є оптимальним варіантом для габаритних виробів.
 • Інтегрована панель. Інтегрована панель дозволяє відслідковувати та змінювати режими шиття, практично не відриваючись від роботи. Зрозумілий інтерфейс з великим дисплеєм дозволяє досить швидко налаштувати процес шиття. Сама панель знаходиться на максимально зручному рівні видимості швачки для перемикання режимів і функцій.
 • Широкий функціонал: позиціонування голки, функція плавного старту, функція завдання лімітів швидкості шиття, вбудована LED-підсвітка, електронний шпуленамотчик і ниткопритягувач, автоматична обрізка нитки, підйом притискної лапки і два види закріпок.
 • Економічний сервомотор. Привід представлений високоефективним і економічним сервомотором відомого тайванського виробництва Ho-Hsing. Споживання електроенергії знижено на 70%, а система охолодження значно зменшує температуру двигуна і блоку управління.
 • LED-підсвічування. Наявність світлодіодного підсвічування забезпечує оптимальне освітлення робочої зони, так як розташована безпосередньо над игловодителем. У моделі передбачено два режими регулювання яскравості.
 • Вбудований позиціонер голки. На шківі основного вала передбачений вбудований позиціонер голки. Він необхідний для докрутки вала до потрібної точки при завершенні рядки. тобто, голка може знаходитися в двох режимах: у верхньому положенні або в матеріалі. Завдання цього параметра виконується на панелі управління.
 • Ниткопритягувач. Пристрій розташований на передній частині машини, що дозволяє легко заправляти нитку. А держатель вушка завжди забезпечує потрібний натяг нитки.
 • Вбудований шпуленамотчик. Пристосування для намотування нитки вбудовано безпосередньо в голову швейної машини, його використання дозволяє намотувати нитку на шпульки за максимально короткий відрізок часу. Працює шпуленамотчик від вбудованого в машину сервомотора. Біля пристрою знаходиться ніж для обрізки нитки.
 • Автоматичне мастило. Система змащення механізму — автоматичний масляний насос, який забезпечує подачу олії на вузли тертя. Конструкція містить масляний фільтр, що забезпечує захист внутрішніх механізмів від частинок пилу або стружки.
 • Функція плавного старту. Властивість дозволяє виконати плавний початок шиття, поступово збільшуючи швидкість. Вмикання цього параметра виконується на панелі управління, де можна задати кількість стібків, які будуть виконуватися при мінімальних обертах серводвигуна.

Прямострочка Baoyu BML-560D-4 у швейному виробництві

Промислова швейна машина Baoyu BML-560D-4 застосовується для сточування виробів з сильнотянущихся надлегких тканин по типу шовку.

Основні характеристики

Виробник
Baoyu
Автоматична закріпка рядку
Так
Автоматична обрізка нитки
Так
Автоматичний підйом лапки
Так
Вмонтований позиціонер голки
Так
Вмонтований шпуленамотувач
Так
Матеріал
Легкі | Середні
Тип голки
DB×1
Функція плавного старту
Так
Тип просування
Роликове
Масляний картер
Відкритий
Максимальна швидкість шиття, ст/хв
5000
Тип човникового пристрою
Вертикальний | Стандартний
Вага, кг
47
Виліт рукава, мм
560×130
Кнопки в зоні голководія
Кнопка доводчика стібка
Сенсорна панель управління
Ні
Кількість голок, шт
1
Комплектація
Швейна машина з двигуном та швейним столом
Закріпка
Так
Хід голководія, мм
31.8
Висота підйому лапки, мм
13
Система змащування
Автоматична
Тип мотора
Серводвигун
Живлення, В
220
Країна виробник
Китай
Тип стібка
Човниковий
Максимальна довжина стібка, мм
5
Підсвічування
LED
Гарантія
Гарантія 24 місяці
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Залишилися питання? Ми з радістю допоможемо розібратися, просто зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом!

+38 067 883 00 33 — з 9:00 до 20:00

Telegram / Viber — онлайн підтримка
Похожие товары