Чотирьохголкова промислова швейна машина флетлок Baoyu BML-740-02-G2-6 вбудованим сервомотором для легких і середніх тканин

Код товару
2479-01
Модель
BML-740-02-G2-6
Виробники
Cтатус
В наявності
102703грн 3800$
Онлайн розсрочка від Плати Пізніше
Купити у розсрочку онлайн
Ціна вказана за комплектШвейна машина з двигуном та швейним столом
Гарантійний термінГарантія 24 місяці
Baoyu
Baoyu BML-740-02-G2-6

Baoyu BML-740-02-G2-6 - чотирьохголкова промислова швейна машина типу флетлок вбудованим сервомотором для легких і середніх тканин. Модель призначена для зшивання матеріалу в стик і в нахльост, широко застосовується в пошитті: еластичних матеріалів, нижньої білизни, футболок, толстовок, спортивного одягу, купальних костюмів. Стандартна відстань між голками - 6 мм.

Baoyu BML-740-02-G2-6 4-х игольная промышленная швейная машина флэтлок

Довжина зсуву матеріалу - 1: 0,7 - 1: 1,5. Передбачена двостороння обрізка матеріалу. Автоматичні функції: автоматичний підйом притискної лапки, автоматичне позиціонування голки і витяжка для обрізків тканини. Витяжка працює в автономному режимі без компресора. Рукавна платформа циліндричного типу.

BML-740-02-G2-6 оснащена енергозберігаючим сервомотором, який забезпечує безшумну роботу без зайвої вібрації. Система мастила - автоматичний масляний фільтр. Доступні наступні функції: автоматичний підйом притискної лапки, автоматичне позиціонування голки і витяжка для обрізків тканини, інтегрована LED-підсвітка.

Особливості Baoyu BML-740-02-G2-6

  • Зручний сучасний дизайн. Машина оформлена в простому лаконічному стилі, ніяких зайвих деталей, проста в експлуатації і обслуговуванні.
  • Економічний сервомотор. Привід представлений високоефективним і економічним сервомотором відомого тайванського виробництва Ho-Hsing. Споживання електроенергії знижено на 70%, а система охолодження значно зменшує температуру двигуна і блоку управління. Обороти з двигуна передаються безпосередньо на основний вал, муфта або ремінь при цьому не використовується. Сервомотор гарантує безшумну роботу, завдяки цьому швейну машину можна використовувати при роботі на дому. Базова робоча швидкість 3200 ст / хв. (Максимальна швидкість роботи 4200 ст / хв).
Baoyu BML-740-02-G2-6 4-х игольная промышленная швейная машина флэтлок
Baoyu BML-740-02-G2-6 4-х игольная промышленная швейная машина флэтлок
  • Пневматична система (мішок). Модель оснащена повітряним пилоуловлювачем для збору непотрібних відрізків тканини або пилу, яка утворюється під час сточування і обрізки сипучих матеріалів.
  • Обрізка матеріалу. Виконується за допомогою двостороннього ножа. Після обрізки матеріал зшивається в стик плоским швом ланцюгового стібка. Край обрізки при цьому не обсипається.
Baoyu BML-740-02-G2-6 4-х игольная промышленная швейная машина флэтлок
Baoyu BML-740-02-G2-6 4-х игольная промышленная швейная машина флэтлок
  • Регулювання диференціалу. Просування матеріалу здійснюється за допомогою універсального диференціального механізму і підходить для шиття всіх видів трикотажних тканин. Доступний діапазон дозволяє регулювати розтягування або посадку матеріалу в більшу або в меншу сторону під необхідний тип тканини.
  • Функція підняття лапки. Опція підняття лапки доступна за допомогою легкого натискання на педаль. Параметр можна задати через блок управління.
Baoyu BML-740-02-G2-6 4-х игольная промышленная швейная машина флэтлок
Baoyu BML-740-02-G2-6 4-х игольная промышленная швейная машина флэтлок
  • Автоматичне змащення. Система змащення механізму - автоматичний масляний насос, який забезпечує подачу масла на вузли тертя. Конструкція містить масляний фільтр, який забезпечує захист внутрішніх механізмів від частинок пилу або стружки.
  • Функція плавного старту. Властивість дозволяє виконати плавний початок шиття, поступово збільшуючи швидкість. Включення цього параметра виконується на панелі управління, де можна задати кількість стібків, які будуть виконуватися при мінімальних обертах серводвигуна.

Застосування Baoyu BML-740-02-G2-6 в швейному виробництві

Промислова машина флетлок Baoyu BML-740-02-G2-6 застосовується для зшивання матеріалу в стик і в нахльост, широко застосовується в пошитті: еластичних матеріалів, нижньої білизни, футболок, толстовок, спортивного одягу, купальних костюмів.

Основні характеристики

Виробник
Baoyu
Автоматична обрізка нитки
Ні
Автоматичний підйом лапки
Так
Вмонтований позиціонер голки
Так
Матеріал
Легкі | Середні
Тип голки
UY×130GS
Функція плавного старту
Так
Тип просування
Нижнє диференціальне
Масляний картер
Закритий
Кількість ниток, шт
6
Максимальна швидкість шиття, ст/хв
4200
Вага, кг
25
Тип платформи
Циліндрична
Кількість голок, шт
4
Комплектація
Швейна машина з двигуном та швейним столом
Відстань між голками, мм
6
Хід голководія, мм
30
Висота підйому лапки, мм
8
Діапазон диференціального просування
0.7 - 1.5
Система змащування
Автоматична
Тип мотора
Серводвигун
Живлення, В
220
Країна виробник
Китай
Тип стібка
Ланцюговий
Максимальна довжина стібка, мм
2.5
Вакуумний відсмоктувач обрізків
Так
Підсвічування
LED
Гарантія
Гарантія 24 місяці

Відео роботи Baoyu BML-740-02-G2-6 4-х голкова промислова швейна машина флетлок

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Залишилися питання? Ми з радістю допоможемо розібратися, просто зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом!

+38 067 883 00 33 — з 9:00 до 20:00

Telegram / Viber — онлайн підтримка
Похожие товары