Електромеханічна петельна швейна машина Baoyu BML-781 з вбудованим індукційним мотором і довжиною петлі до 22 мм

Код товару
2446-01
Модель
BML-781
Виробник
Cтатус
Немає в наявності
30055грн 1100$
Ціна вказана за комплектШвейна машина з двигуном та швейним столом
Гарантійний термінОфіційна гарантія від виробника 24 місяці
Baoyu
Baoyu BML-781

Baoyu BML-781 — електромеханічна петельна швейна машина з вбудованим енергозберігаючим сервомотором. Використовується при обробці петель на текстильних або трикотажних тканинах. Модель застосовується для виконання прямої білизняний петлі з двома видами закріпок (квадратної і круглої) човникового стібка на одязі, спортивному одязі, білизні, блузах, сорочки, поло, сукнях, кофтах, кардіганах.

Baoyu BML-781 Электромеханическая петельная швейная машина

Петельна машина оснащена японським човником вищої якості і автоматичною системою змащення. Передбачені автоматичні функції: підйом лапки і обрізка. BML-781 виконує два види петель — з квадратної і круглої закрепкой. Крок стібка і натяг нитки можна встановити вручну. На корпусі машини передбачена ручка для доведення петлі. Прорубування петлі здійснюється в кінці обметування. Доступні розміри ножів: 6.4, 9.5, 11.1, 12.7, 14.3, 15.9, 17.5, 19.1 мм. Максимальна швидкість шиття — 3600 ст/хв Максимальна довжина петлі — 22 мм. Максимальна ширина — 4 мм.

Особливості петельної машини Baoyu BML-781

  • Економічний індукційний мотор. Привід представлений високоефективним і економічним сервомотором відомого тайванського виробництва Ho-Hsing. Споживання електроенергії знижено, а система охолодження значно зменшує температуру двигуна і блоку управління. Обороти з двигуна передаються безпосередньо на основний вал, муфта або ремінь при цьому не використовується. Сервомотор гарантує безшумну роботу, завдяки цьому швейну машину можна використовувати при роботі на дому. Функція плавного старту дозволяє виконати плавний початок шиття, поступово збільшуючи швидкість. Вмикання цього параметра виконується на панелі управління, де можна задати кількість стібків, які будуть виконуватися при мінімальних обертах серводвигуна.
  • Регулювання щільності. Кількість стібків в петлі можна змінити за допомогою зміни шестерінок. Передбачені чотири комплекти шестерень різного діаметру для виконання петлі з різною щільністю стібків для різних видів виробів і типів тканин.
Baoyu BML-781 Электромеханическая петельная швейная машина
Baoyu BML-781 Электромеханическая петельная швейная машина
  • Параметри петлі. Довжину і ширину петлі можна регулювати. Довжина петлі плавно регулюється в діапазоні від 6.4 до 22 мм. Максимальна ширина — 4 мм.
  • Прорубування петель. Прорубування петлі здійснюється в кінці обметування. Доступні розміри ножів: 6.4, 9.5, 11.1, 12.7, 14.3, 15.9, 17.5, 19.1 мм.
Baoyu BML-781 Электромеханическая петельная швейная машина
Baoyu BML-781 Электромеханическая петельная швейная машина
  • Вбудований шпуленамотчик. Пристосування для намотування нитки вбудовано безпосередньо в голову швейної машини, його використання дозволяє намотувати нитку на шпульки за максимально короткий відрізок часу. Працює шпуленамотчик від вбудованого в машину сервомотора. Біля пристрою знаходиться ніж для обрізки нитки.
  • Японський човник. Модель оснащена японським човниковим пристроєм відмінної якості від компанії Koban.
Baoyu BML-781 Электромеханическая петельная швейная машина
Baoyu BML-781 Электромеханическая петельная швейная машина
  • Автоматичне мастило. Система змащення механізму — автоматичний масляний насос, який забезпечує подачу олії на вузли тертя. Конструкція містить масляний фільтр, що забезпечує захист внутрішніх механізмів від частинок пилу або стружки. Для човника передбачена фітільнимі змазка.
Baoyu BML-781 Электромеханическая петельная швейная машина
 

Петельна машина Baoyu BML-781 у швейному виробництві

Використовується при обробці петель на текстильних або трикотажних тканинах на одязі, спортивному одязі, білизні, блузах, сорочки, поло, сукнях, кофтах, кардіганах.

Основні характеристики

Вмонтований позиціонер голки
Так
Вмонтований шпуленамотувач
Так
Тип голки
DP×5
Вага, кг
68
Масляний картер
Закритий
Автоматична обрізка нитки
Так
Автоматичний підйом лапки
Ні
Максимальна швидкість шиття, ст/хв
3600
Тип петлі
Пряма
Комплектація
Швейна машина з двигуном та швейним столом
Матеріал
Легкі | Середні
Виробник
Baoyu
Ширина петель
4
Висота підйому лапки, мм
12
Довжина петель
22
Система змащування
Автоматична
Тип мотора
Індукційний
Живлення, В
220
Країна виробник
Китай
Тип стібка
Човниковий
Крок стібка
0.2 - 2.5
Підсвічування
LED
Гарантія
Офіційна гарантія від виробника 24 місяці
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Залишилися питання? Ми з радістю допоможемо розібратися, просто зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом!

+38 067 883 00 33 — з 9:00 до 20:00

Telegram / Viber — онлайн підтримка
Похожие товары