Комп'ютерна промислова розпошивальна машина Baoyu BML-787-R600-64 з вбудованим сервомотором, циліндричною рукавною платформою з правостороннім ножем і вакуумним відсмоктуванням залишків обрізки

Код товару
2465-01
Модель
BML-787-R600-64
Виробник
Cтатус
В наявності
86886грн 3180$
Онлайн розсрочка від Плати Пізніше
Купити у розсрочку онлайн
Ціна вказана за комплектШвейна машина з сервомотором та швейним столом
Гарантійний термінОфіційна гарантія від виробника 24 місяці
Baoyu
Baoyu BML-787-R600-64

Baoyu BML-787-R600-64 — комп'ютерна промислова розпошивальна машина з вбудованим сервомотором, циліндричною рукавною платформою з правостороннім ножем і вакуумним відсмоктуванням залишків обрізки. Міжголкова відстань: 6.4 мм. Залишки матеріалу відводяться за допомогою вакуумного відсмоктування. Машина осащена направляючими поліуретановими роликами із автоматичною обрізкою верхньої і нижньої нитки. Застосовується розпошивалка для отримання рівного краю при зшиванні в кільце тканини з еластичною гумкою.

Baoyu BML-787-R600-56 Промышленная распошивальная машина

Baoyu BML-787-R600-64 оснащена енергозберігаючим сервомотором, який забезпечує безшумну роботу без зайвої вібрації. Система змащення — закритий масляний картер з автоматичним масляним фільтром. Доступні наступні функції: вбудований позиціонер голки, функція плавного старту, функція завдання лімітів швидкості шиття, LED-підсвічування. Ниткопритягувач розташований на передній частині розпошивальної машини, що дозволяє легко заправляти нитку. А держатель вушка завжди забезпечує потрібний натяг нитки.

Особливості розпошивальні машини Baoyu BML-787-R600-64

  • Верхній укладальник. Машина укомплектована верхнім укладальником нитки з горизонтальним просуванням, з допомогою якого доступно виконання декоративних строчок і закріплення шва як з лицьового, так і з виворітного боку.
  • Економічний сервомотор. Привід представлений високоефективним і економічним сервомотором відомого тайванського виробництва Ho-Hsing. Споживання електроенергії знижено на 70%, а система охолодження значно зменшує температуру двигуна і блоку управління. Обороти з двигуна передаються безпосередньо на основний вал, муфта або ремінь при цьому не використовується. Сервомотор гарантує безшумну роботу, завдяки цьому швейну машину можна використовувати при роботі на дому.
  • LED-підсвічування. Наявність світлодіодного підсвічування забезпечує оптимальне освітлення робочої зони, так як розташована безпосередньо над игловодителем.
  • Вбудований позиціонер голки. Завдяки датчику на сервомоторе можна точно встановити положення основного вала в кінці виконаної рядки. Передбачено два положення голки: у верхньому положенні і в матеріалі. Функція знайшла своє широке застосування і схвалення серед швачок, так як не доводиться щоразу докручувати вал вручну при завершенні рядки.
  • Автоматичне мастило. Система змащення механізму — автоматичний масляний насос, який забезпечує подачу олії на вузли тертя. Конструкція містить масляний фільтр, що забезпечує захист внутрішніх механізмів від частинок пилу або стружки.
  • Функція плавного старту. Властивість дозволяє виконати плавний початок шиття, поступово збільшуючи швидкість. Вмикання цього параметра виконується на панелі управління, де можна задати кількість стібків, які будуть виконуватися при мінімальних обертах серводвигуна.

Распошивальная машина Baoyu BML-787-R600-64 у швейному виробництві

Промислова розпошивальна машина Baoyu BML-787-R600-64 застосовується для отримання рівного краю при зшиванні в кільце тканини з еластичною гумкою.

Основні характеристики

Вмонтований позиціонер голки
Так
Функція плавного старту
Так
Тип голки
UY×128GAS
Вага, кг
54
Масляний картер
Закритий
Автоматична обрізка нитки
Так
Автоматичний підйом лапки
Так
Кількість ниток, шт
5
Максимальна швидкість шиття, ст/хв
5000
Тип платформи
Циліндрична
Кількість голок, шт
3
Комплектація
Швейна машина з сервомотором та швейним столом
Матеріал
Легкі | Середні
Відстань між голками, мм
6.4
Тип просування
Нижнє диференціальне
Виробник
Baoyu
Висота підйому лапки, мм
7
Діапазон диференціального просування
0.8 - 1.4
Система змащування
Автоматична
Тип мотора
Серводвигун
Живлення, В
220
Країна виробник
Китай
Тип стібка
Ланцюговий
Максимальна довжина стібка, мм
3.6
Підсвічування
LED
Гарантія
Офіційна гарантія від виробника 24 місяці
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Залишилися питання? Ми з радістю допоможемо розібратися, просто зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом!

+38 067 883 00 33 — з 9:00 до 20:00

Telegram / Viber — онлайн підтримка
Похожие товары