Комп'ютерна промислова швейна машина Baoyu GT-288 з сенсорним дисплеєм, напівсухою головою і вбудованим сервомотором для легких і середніх тканин

Код товару
2448-01
Модель
GT-288
Виробники
Cтатус
В наявності
18919грн 700$
Онлайн розсрочка від Плати Пізніше
Купити у розсрочку онлайн
Ціна вказана за комплектШвейна машина з двигуном та швейним столом
Гарантійний термінГарантія 24 місяці
Baoyu
Baoyu GT-288

Baoyu GT-288 — комп'ютерна промислова швейна машина з сенсорним дисплеєм, напівсухою головою і вбудованим сервомотором, для легких і середніх тканин. Модель оснащена сенсорним LCD-дисплеєм з максимально спрощеним інтерфейсом. Доступні наступні автоматичні функції: обрізка нитки, підйом притискної лапки і закріпка рядки. Машина оснащена інтегрованим серводвигуном потужністю 550 Вт тайванського виробника Ho-Hsing. Система змащення являє собою закритий масляний картер з одним автоматичним масляним насосом. Обрізка нитки здійснюється двома рухомими ножами, які залишають кінчики довжиною в 3 мм.

Baoyu GT-288 Промышленная швейная машина для легких и средних тканей

Модель оснащена вбудованим позіционером голки, функцією плавного старту, функцією завдання лімітів швидкості шиття, функцією шаблонного шиття, функцією програмування рядки, вбудованим LED-підсвічуванням та інтегрованим шпуленамотчиком.

Особливості швейної машини Baoyu GT-288

 • Інтегрована панель. Інтегрована панель дозволяє відслідковувати та змінювати режими шиття, практично не відриваючись від роботи. Зрозумілий інтерфейс з великим дисплеєм дозволяє досить швидко налаштувати процес шиття. Сама панель знаходиться на максимально зручному рівні видимості швачки для перемикання режимів і функцій.
 • Економічний сервомотор. Привід представлений високоефективним і економічним сервомотором відомого тайванського виробництва Ho-Hsing. Споживання електроенергії знижено, а система охолодження значно зменшує температуру двигуна і блоку управління. Обороти з двигуна передаються безпосередньо на основний вал, муфта або ремінь при цьому не використовується. Сервомотор гарантує безшумну роботу, завдяки цьому швейну машину можна використовувати при роботі на дому.
Baoyu GT-288 Промышленная швейная машина для легких и средних тканей
Baoyu GT-288 Промышленная швейная машина для легких и средних тканей
 • Крокові двигуни. Просування матеріалу, його обрізка і реверс працюють від двох крокових двигунів без електроклапана. Ця розробка забезпечує безшумність роботи і більш високу продуктивність виконання швейних операцій. Швейна машина може прошити складання тканини товщиною в 10 мм
 • Функціональні кнопки. В зоні игловодителя знаходяться дві функціональні кнопки: кнопка додавання одного стібка і кнопка виконання закріпки рядки. Також розташований ниткопритягувач, який дозволяє запобігти заплутаних на початку строчки і після обрізки нитки.
Baoyu GT-288 Промышленная швейная машина для легких и средних тканей
Baoyu GT-288 Промышленная швейная машина для легких и средних тканей
 • Коротка обрізка. Новий механізм обрізки нитки оснащений двома рухомими ножами, які залишають максимально короткі кінчики нитки довжиною в 3 мм. Результат досягається обрізанням нитки в одній точці стібка. Решту нитка більше не потрібно обрізати вручну.
 • LED-підсвічування. Наявність світлодіодного підсвічування забезпечує оптимальне освітлення робочої зони, так як розташована безпосередньо над игловодителем. У моделі передбачено два режими регулювання яскравості.
Baoyu GT-288 Промышленная швейная машина для легких и средних тканей
Baoyu GT-288 Промышленная швейная машина для легких и средних тканей
 • Вбудований шпуленамотчик. Пристосування для намотування нитки вбудовано безпосередньо в голову швейної машини, його використання дозволяє намотувати нитку на шпульки за максимально короткий відрізок часу. Працює шпуленамотчик від вбудованого в машину сервомотора. Біля пристрою знаходиться ніж для обрізки нитки.
 • Автоматичне мастило. Система змащення механізму — автоматичний масляний насос, який забезпечує подачу олії на вузли тертя. Конструкція містить масляний фільтр, що забезпечує захист внутрішніх механізмів від частинок пилу або стружки.
Baoyu GT-288 Промышленная швейная машина для легких и средних тканей
Baoyu GT-288 Промышленная швейная машина для легких и средних тканей
 • Вбудований позиціонер голки. На шківі основного вала передбачений вбудований позиціонер голки. Він необхідний для докрутки вала до потрібної точки при завершенні рядки. тобто, голка може знаходитися в двох режимах: у верхньому положенні або в матеріалі. Завдання цього параметра виконується на панелі управління.
 • Функція плавного старту. Властивість дозволяє виконати плавний початок шиття, поступово збільшуючи швидкість. Вмикання цього параметра виконується на панелі управління, де можна задати кількість стібків, які будуть виконуватися при мінімальних обертах серводвигуна. Кількість стібків можна встановлювати в діапазоні від 1 до 50. Стартова швидкість — від 200 до 1 500 ст/хв
 • Установка швидкості. Функціонал дозволяє встановлювати швидкість виконання швейних операцій: швидкість виконання закріпки, обрізки нитки і швидкість обертів двигуна. Мінімальна швидкість шиття — 200 об/хв. Крок регулювання мотора +/- 100 обертів. Також можна встановити діапазон обертів двигуна, після натискання педалі старту швидкість буде виключно в заданих межах.
 • Широкий функціонал.
  • Функція вільного шиття.
  • Функція плавного старту.
  • Опції позиціонування голки.
  • Лічильник виконаних операцій.
  • Індикатори низького рівня масла і закінчення нитки на шпульці.
  • Режими виконання закріпки: автоматично на початку рядка, автоматично наприкінці рядки або за допомогою натискання на кнопку.
  • Режими обрізки нитки: при натисканні на ножну педаль у зворотний бік або автоматично після виконання закріпки.
  • Режими підйому лапки: автоматично після обрізки нитки або за допомогою коленоподъемника.

Baoyu GT-288 у швейному виробництві

Промислова швейна машина Baoyu GT-288 застосовується для сточування легких і середніх матеріалів.

Основні характеристики

Виробник
Baoyu
Автоматична закріпка рядку
Так
Автоматична обрізка нитки
Так
Автоматичний підйом лапки
Так
Вмонтований позиціонер голки
Так
Вмонтований шпуленамотувач
Так
Матеріал
Легкі | Середні
Тип голки
DB×1
Функція плавного старту
Так
Тип просування
Нижнє рейкове
Масляний картер
Закритий
Максимальна швидкість шиття, ст/хв
4500
Тип човникового пристрою
Вертикальний | Стандартний
Вага, кг
37
Виліт рукава, мм
260×130
Кнопки в зоні голководія
Кнопка доводчика стібка
Сенсорна панель управління
LCD-дисплей
Кількість голок, шт
1
Комплектація
Швейна машина з двигуном та швейним столом
Закріпка
Так
Хід голководія, мм
31.8
Висота підйому лапки, мм
13
Система змащування
Автоматична
Тип мотора
Серводвигун
Живлення, В
220
Країна виробник
Китай
Тип стібка
Човниковий
Максимальна довжина стібка, мм
5
Підсвічування
LED
Гарантія
Гарантія 24 місяці

Відео роботи Baoyu GT-288 Промислова швейна машина для легких і середніх тканин

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Залишилися питання? Ми з радістю допоможемо розібратися, просто зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом!

+38 067 883 00 33 — з 9:00 до 20:00

Telegram / Viber — онлайн підтримка
Похожие товары