Виробник швейного обладнання BaoyuЛідер продажів!
Безкоштовна доставка
Baoyu GT-180 Промислова швейна машина для легких і середніх тканин
Безкоштовна доставка
Baoyu GT-282-D4 Промислова швейна машина для легких і середніх тканин
Показано від 1 до 24 з 78 (всього сторінок: 4)
Виробник швейного обладнання Baoyu

Швейне обладнання Baoyu

Компанія BAOYU SEWING MACHINE CO., LTD є одним з лідерів в розробці технологій швейного виробництва та виготовленні сучасного промислового устаткування. Baoyu спеціалізується на розробці комп'ютеризованого швейного обладнання, в тому числі, високошвидкісних швейних машин човникового стібка, оверлоків, зигзагоподібних і двохголкових плоских швейних машинок. Також фірма виробляє понад сто видів вузькоспеціалізованих машин для швейного виробництва.

Промислове швейне обладнання Баою в Україні

Історія розвитку виробника швейного обладнання Baoyu

Виробництво засноване в 1999 році. Головний офіс розташований в місті Тайчжоу. З 2003 року обладнання під брендом Baoyu експортується в 38 держав світу. Це держави Європи та Азії, Америки та Африки. У 2009 році підприємство збільшило потужності, а вже 2013 вважається переломним роком в становленні бренду.

Компанія випускає свою продукцію на високоякісному німецькому обладнанні за інноваційними технологіями виробництва. В наші дні Baoyu поставляє обладнання для швейного виробництва більш ніж 80 країн світу.

Переваги Baoyu

Зручне приморське розташування складів компанії сприяло швидкій постачання обладнання для швейного виробництва. Завдяки величезним промисловим масштабам, майже 20-ти річному досвіду, регулярним інвестиціям у власний розвиток, компанія зайняла провідне місце на ринку промислових швейних машин. Компанія має два заводи, на яких виробляє обладнання як для власного бренду, так і для інших торгових марок.

Баою виробляє надійне і недороге промислове швейне обладнання

Виробництво швейного обладнання Баою

Цілі підприємства

Компанія зацікавлена ​​в навчанні і підвищенні кваліфікації власних кадрів, бере активну участь у розвитку власного бренду, розширює міжнародний ринок. Політика компанії свідчить про беззастережну важливості кожного клієнта. Машини Baoyu оснащені функціоналом відповідно до останніх технологій, мають безліч модифікацій для того, щоб задовольнити запити кожного споживача. Комплектуючі виготовляються на кращому обладнанні, гарантують тривалу безперебійну роботу, зручність у використанні, рентабельність.

SEWTECHTM є офіційним реселлером бренду Baoyu в Україні.

Ми представляємо на українському ринку більше 100 моделей швейних машин, які повністю задовольнять потреби навіть самого вишуканого споживача.

Інтернет-магазин sewtech.com.ua являється ексклюзивним дистриб’ютором бренда Baoyu в Україні