0
0

Ваш кошик порожній :(
Код товару:
1189
Артикул:
100-68
Під замовлення
Ціну уточнюйте

Швейний автомат BEISLER 100/68 для обробки кишень в рамку з клапаном і листочків, за вибором з обробкою нескінченної застібки-блискавки (додаткове оснащення).

Стан ідеальний, працював дуже мало. Після повного сервісу на Durkopp Adler-Європа.Обслуговувався тільки на фірмовому сервісі, абсолютно не вимагає вкладень, в Україні не працював! Повний комплект. Машина підшита і готова до роботи.

Beisler 100-68 Швейный автомат для обработки карманов в рамку, с клапаном и листочкой

Особливості Beisler 100-68

Слідуючи тенденціям і бажанням клієнтів, фірма Beisler, що спеціалізується на виробництві швейних установок для пошиття штанів і входить в групу Dürkopp Adler (Німеччина), розробила автомат класу 100-68 для виготовлення прорізних кишень у рамку.

Нова розробка відрізняється дуже високою точністю роботи та значним скороченням тривалості виконання операцій.

Він дозволяє виготовляти косі кишені штанів, внутрішні кишені піджаків та блейзерів, нагрудні і внутрішні кишені з листочками, що свідчить про високої гнучкості роботи. Кольоровий дисплей з сенсорним екраном спрощує обслуговування і робить можливим програмування всіх параметрів без великих витрат часу. Заміна складного штемпеля відбувається протягом кількох секунд, а тільки одна ручка для відкидання комплексної ножовий станції також забезпечує значну економію часу. При високій продуктивності автомат гарантує постійне якість обробки, а широкий спектр додаткового оснащення дозволяє відповідати всім вимогам галузі.

Швейний автомат для обробки кишень в рамку з клапаном і листочків, за вибором з обробкою нескінченної застібки-блискавки (додаткове оснащення).

З двухигольной головкою подвійного човникового стібка Beisler з швейним приводом DC, пневматичним пристроєм обрізки нитки, мікропроцесорним блоком управління DAC III вільно програмованим сенсорним пультом управління з кольоровим графічним дисплеєм для збереження 99 програм кишень, 20 послідовностей з 6 програмами кишень.

Привід основного затиску регулюється кроковим двигуном і автоматичне регулювання довжини кишень від 20-240 мм, пристрій намотування шпулі з окремим приводом, програмоване опускання транспортних затискачів; висока точність прорубки кутових ножів завдяки пов'язаної з програмою регулюванням кутових ножів, швидке регулювання кутових ножів програмується блоком управління, область регулювання 10 мм до 0,1 мм кроку), що керується кроковим двигуном пристрій прорубки куточків з регульованою шириною прорубки, середній ніж з окремим приводом, програмоване шиття з закрепкой на початку і в кінці шва або з ущільненням стібків, затиск мішковини кишені, 3 маркувальних лазера (включаються через програму), лічильник готових виробів, повітряний пістолет зі шлангом, відкидна станція підгину, автоматичне зчитування клапана через фотоелемент, спостерігач верхньої нитки, спостерігач залишку нитки на шпулі, пристрій обрізки нитки з затиском нитки, фіксатор підйому затиску, полички для мішковини кишені і обтачных смужок, відстань між голками за вибором від 4,8 до 30 мм, скидання з допомогою ножної педалі, карта пам'яті USB, напруга змінного струму 190-240В, 50-60Гц.

Застосування Beisler 100-68 у виробництві

Виготовлення косих кишень штанів, внутрішніх кишень піджаків та блейзерів, нагрудних і внутрішніх кишень з листочками.

Важлива інформація

У зв'язку з постійним оновленням складу вживаних машин, ціну та наявність уточнюйте у менеджера або у формі зворотного зв'язку.

Відео роботи

Основні характеристики

Частота, Гц
50 | 60
Відстань між голками, мм
4.8 - 30
Довжина кишень, мм
20 - 240
Відстань кутових ножів
10
Живлення
240
Країна виробник
Німеччина

Відгуки 100-68

Відгуків: 0

Відгуків про цей товар ще не було.

Залишилися питання? Ми з радістю допоможемо розібратися, просто зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом!

+38 067 883 00 33 — з 9:00 до 18:00

Viber — онлайн підтримка