+38 067 383 90 53
Працюємо з 10 до 19 Показати номер
Офіс Магазин Магазин

Блог компанії SEWTECH™

Блог компанії SEWTECH™

У цьому розділі Ви можете дізнатися останні новини зі світу швейних технологій, а також прочитати корисні огляди і статті на швейну тематику. Тільки максимум практичних рекомендацій і мінімум теорії - всю інформацію ми беремо з нашого багаторічного досвіду, а також історій і порад від наших клієнтів.

Розпошивальні машини - що це і для чого використовуються?

Розпошивальні (Плоскошовні) машини представляють собою вид швейного обладнання для створення еластичних трикотажних швів. Багато швачок задаються питанням: распошивальні машини: що це? Щоб визначитися, чи потрібна вам ця швейна техніка, необхідно розібратися в її призначенні і принципу&nbs..


Догляд за швейною машиною. Яке масло застосовувати для швейних механізмів

Будь-який апарат вимагає постійного обслуговування і мастила. Щоб пристрій пропрацював без збоїв, його необхідно періодично змащувати, очищати, зберігати в оптимальних умовах. Як правильно це робити і як вибирати масло для швейних машин, знає не кожен. Тому ці питання будуть розкриті в статті нижче...

10.01.2020 3606 Читати далі...

Чому вам потрібен сервомотор

Чому сервомотор є таким важливим елементом у сучасному швейному виробництві? Розібрали причини популяризації двигуна нового покоління, який дозволяє економити до 80% електроенергії. Сьогодні найпоширенішим електроприводом вважається привід з фрикційними муфтами. Однак тенденція така, що, найімові..


Голки Groz-Beckert в новій упаковці

Виробник Groz-Beckert – це відома німецька компанія, заснована в 1852 році. Протягом багатьох років розробка і виробництво голок здійснювались у співпраці з виробниками індустріальної швейної техніки. В результаті компанії вдалося домогтися широкого розповсюдження товару повсюдно. Голки даного..


3 простих правила успішного швейного виробництва

Одна з головних особливостей ефективного керівника – це можливість прогнозувати і планувати на перед. У швейному бізнесі це правило часом є ключовим аспектом і безпосередньо впливає на рівень його успішності. Адже вміння підлаштовуватися під сучасні запити, швидко змінювати напрямок пошиття та впров..


Підбір та доставка спеціалізованого швейного обладнання з Китаю

Кожен швейний бізнес з часом зростає або модернізується для задоволення потреб мінливого світу. Завдання, які без проблем вирішуються сьогодні вже завтра вимагатимуть негайних змін в процесах виготовлення швейних виробів. На нашому ринку представлені, в своїй більшості, моделі загального призначення..


Плотери в швейному виробництві

Раніше працівники швейних фабрик для пошиття одягу використовували викрійки й шаблони. Тепер же весь процес проектування здійснюється за допомогою САПР, а отриманий результат роздруковують на широкоформатних принтерах або плоттерах. Плоттер – це пристрій, що дозволяє переносити цифрове граф..

11.06.2019 1623 Читати далі...

Історія швейного бренду JUKI

Найкраща характеристика бренду – популярність і затребуваність його продукції. Швейне обладнання Juki користується незмінним попитом по всьому світу. Цієї японської швейної техніки віддають перевагу імениті дизайнери. Можливості устаткування дозволяють створювати вироби складного крою, обробля..


Бізнес по виробництву і продажу спецодягу

Багато починаючі підприємці роблять свій вибір на користь організації бізнесу з пошиття спеціалізованої одягу. Уніформа часто застосовується в різних областях. Професійне вбрання можна побачити на: пожежників; будівельників; промоутерах; поліцейських; працівників сфери обслуговування; ..


Бізнес з пошиття одягу

Один з найпопулярніших товарів на сьогоднішній день – це одяг. Затребуваність цієї категорії не згасне незалежно від політичної чи економічної ситуації в країні, як і попит на житло або продукти харчування. Існує як повсякденний одяг, так і спецодяг, спортивна екіпіровка та інші види товарів. ..

11.06.2019 1200 Читати далі...

Графобудівники для виробництв швейної промисловості

Графобудівники (або плоттери), як компонент систем автоматичного проектування виробів швейної промисловості, використовуються для: детальної промальовування лекал. вирізання готових лекал. проектування градаційних сіток лекал і розкладок у 100% розмірі. У разі відсутності на вироб..


Плюси і мінуси автоматизації

Сьогодні світ зіткнувся з такими нагальними питаннями як автоматизація, звільнення та скорочення. Це торкнулося не тільки ІТ-індустрії, а й інших сфер, включаючи фармацевтику, автомобільну та інші галузі промисловості. Виробники одягу стали єдиним винятком, яке не захлеснула цифрова революція. В рез..

11.06.2019 1373 Читати далі...

Корисні поради новачкам: як почати власне виробництво одягу?

Сьогодні існує чимала кількість людей, які цікавляться випуском власної лінійки одягу з нуля. Така думка може прийти в голову абсолютно різним людям, наприклад, молодим мамам у складній життєвій ситуації, амбітним бізнес-леді і навіть чоловікам. Зрозуміло, незайвим буде мати хоч якийсь досвід в орга..

11.06.2019 1395 Читати далі...

Виробництво подушок і ковдр як бізнес

Масивні ковдри з вовни і подушки великого обсягу втратили свою популярність. На зміну натуральним матеріалам і наповнювачів, не позбавленим недоліків, прийшли більш сучасні, дешеві та практичні синтетичні, які мають ряд переваг перед традиційними. Це дозволило не тільки мінімізувати витрати на орган..

11.06.2019 2598 Читати далі...

Як вибрати оверлок

Оверлок – це багатофункціональне обладнання, необхідне для акуратної обробки країв. Чого саме дозволяє домогтися оверлок? Вирівнює краю, обрізаючи зайве. Попереджає розпуск матеріалу. Зшиває кілька деталей. Створює красиві й рівні шви. І все це за один прохід матеріалу в машині. ..

11.06.2019 1067 Читати далі...

Свій бізнес: як відкрити ательє з нуля

Пошиття одягу і підгонка в ательє мають попит. Одним не подобається одяг, яку пропонує ринок, іншим не хочеться витрачати гроші на покупку нового плаття, якщо можна вкоротити, вшити або переробити улюблене старе. Статистика показує, що навіть в кризові періоди ательє приносить дохід – люди еко..

11.06.2019 1230 Читати далі...

Власний бізнес з виготовлення та реалізації шкільної уніформи

Питання шкільної форми не раз піднімався в нашій країні. У давні часи уніформа була обов'язковим атрибутом кожного школяра, що дозволяє всім виглядати «на рівних». Складався комплект зазвичай з коричневого сукні з манжетами, фартушками і комірами для дівчаток або з піджаків і брюк те..


Бізнес по виробництву верхнього одягу

Серед безлічі сегментів швейного бізнесу лідируючі позиції займає пошиття верхнього одягу для чоловіків і жінок. Хоча при організації подібного справи знадобляться великі вкладення, але високий попит і рентабельність забезпечать найкоротший термін окупності. Згідно з думкою експертів, даний напрямок..

11.06.2019 1521 Читати далі...

Підвищення продуктивності швейного обладнання

Успіх швейного бізнесу залежить від багатьох факторів. Тут важливо правильно визначитися з нішею (уніформа, одяг для маленьких або текстиль для будинку), та опрацювати потреби цільової аудиторії. Але навіть якщо обрана спеціалізація, а потреби клієнтів враховані, зовсім не факт, що справа буд..

11.06.2019 1390 Читати далі...

Оптимізація роботи розкрійної ділянки

Щоб зробити необхідні розрахунки, спочатку потрібно зібрати необхідну інформацію. У випадку з розкрійним ділянкою це буде зразковий запас матеріалу, площа, ширина або вага відрізу, витрата тканини на одну одиницю одягу. Розрахунки ведуться в квадратних або погонних метрах. Велика частина цих даних (..


Весільні сукні: гарний спосіб заробити на пошитті

Швейне виробництво є однією з вдалих ідей для ведення бізнесу. Вам обов'язково пощастить у цій справі, якщо ви маєте почуття смаку, вмієте і – головне – любите шити. Необхідно мати як мінімум загальне уявлення про те, чим ви плануєте займатися, навіть якщо самостійно займатися пошитт..


Як скоротити витрати від розкрійного цеху

У будь-якому виробництві його власники стикаються з необхідністю попередньої оцінки ефективності вкладення коштів у нове оснащення. Щоб провести аналітику, потрібно чітко уявляти, якими будуть зміни у виробничому процесі після впровадження нових машин і пристроїв. При переході від ручного настила..


Показано від 1 до 22 з 22 (всього сторінок: 1)