0
0

Ваш кошик порожній :(
Код товару:
1175
Артикул:
KE-430D
Виробник:
Brother
Під замовлення
154 280 грн

SEWTECH™ являється офіційним реселлером виробника Brother

Brother
Brother

Brother

Про компанію Brother Industries, Ltd - японська багатонаціональна компанія, чий профіль включає різноманітні електронні, промислові та побутові прилади, і є одним із світових лідерів у виробництві промислових швейних машин. Brother має дочірні ком... Детальніше...

Абсолютно нова машина, з виставки, немає тільки картонної упаковки. Повний комплект. Машина призначена для виконання закріпок різної форми, а також будь-яких інших програмованих рядків в області шиття 40х30 мм на виробах з різних типів матеріалів.

Brother KE-430D Электронная закрепочная машина

Особливості Brother KE-430D

 • Висока продуктивність. Ця машина з високою швидкістю 3200 ст/хв і з найшвидшим в світі часом циклу. Завдяки системі прямого приводу, запуск і зупинка машини здійснюється миттєво. Продуктивність збільшена на 27 % у порівнянні з попередньою моделлю (KE-430C). Висота підйому затискачів автоматично змінюється в залежності від програми. В залежності від товщини матеріалу оператором встановлюється оптимальна висота підйому затискачів. Даний параметр можна ставити і при виконанні циклів різних видів закріпок.
 • Висока якість шиття. Подаючий механізм, игловодитель і механізм натягу нитки зроблені з високою жорсткістю, що дозволяє уникнути їх вигину при швидкому шиття. Крім того, подаючий механізм керується кроковим двигуном і форма закріпки не змінюється навіть при шитті на високою швидкістю і важко шьющихся матеріалів. Завдяки установці даних (один імпульс на 0.05 мм подачі), косі і криві лінії виконуються точно і рівно.
 • Удосконалення обрізки нитки. Щоб мінімізувати захоплення довжини нитки при обрізанні використовується спеціальний рухомий ніж і фіксований ніж, останній розташований близько до тканини. Довжина кінчика нитки після обрізки становить 2-2,5 мм, таким чином виключає необхідність ручного підрізу.
 • Мастило. Масло подається тільки на човник (напівсухий тип), що виключає потрапляння мастила з игловодителя на тканину.
 • Потужність игловодителя. Встановлений більш потужний 500W серво мотор. Завдяки чому сила проникнення голки висока навіть при роботі на низькій швидкості.
 • Впровадження компактних флеш карт (CF card). Операції створені на персональному комп'ютері можна легко додати з допомогою компактних флеш карт. Немає необхідності записувати їх на P-ROM, відкривати блок управління і встановлювати на плату.
 • Мінімум шуму і вібрації. У моделі структура високої жорсткості. Кожна деталь збалансована пройшла найсучасніший комп'ютерний аналіз, таким чином шум і вібрація були зменшені до їх кінцевих меж.
 • Область шиття і види закріпок. У машини широка область шиття 40 х 30 мм, закладено 89 видів закріпок для різних видів тканин.Програми, наведені нижче були заздалегідь встановлені в швейну машину і підбираються згідно специфікації. Ви також можете додатково створити нові операції за допомогою програмного забезпечення PS-3000.

Основні переваги:

 • Висока якість шиття різних матеріалів від підкладки до джинсових тканин;
 • Ідеальне нитенатяжение як для легких, так і важких матеріалів;
 • Вдосконалений механізм обрізки нитки на початку шиття;
 • Регульоване електронне натяг дозволяє налаштувати натяг нитки, відповідне використовуваному матеріалу, забезпечуючи стабільну якість шиття. Натяг легко встановлюється на операційній панелі. Зміна натягу може бути легко додано в програму шиття, відповідними кнопками. Налаштування можна перевірити в будь-який момент у відповідному вікні;
 • Дуже низька вібрація і шум для зручності шиття;
 • Оптимальна настройка двигуна прямого приводу і блоку живлення істотно зменшили шум і вібрацію під час шиття;
 • Панель налаштувань спланована для максимальної зручності і проста в управлінні;
 • Пристроєм для зміни робочого затиску дозволяє швидко виконувати заміну притискної лапки і пластини;
 • Встановлення програм. 89 програм (шаблонів шиття) закладено в пам'ять машини. До 512 шаблонів шиття, створених на персональному комп'ютері можна легко додати за допомогою SD карти.

Застосування Brother KE-430D у виробництві

Виконання зигзагоподібної закріпки на швейних виробах з будь-яких матеріалів.

Важлива інформація

У зв'язку з постійним оновленням складу вживаних машин, ціну та наявність уточнюйте у менеджера або у формі зворотного зв'язку.

Відео роботи

Основні характеристики

Максимальна швидкість шиття, ст/хв
3200
Область шиття, мм
40×30
Довжина кінчика нитки після обрізки, мм
2.5
Кількість видів закріпок
89
Потужність, Вт
550
Країна виробник
Японія

Відгуки Brother KE-430D

Відгуків: 0

Відгуків про цей товар ще не було.

Залишилися питання? Ми з радістю допоможемо розібратися, просто зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом!

+38 067 883 00 33 — з 9:00 до 18:00

Viber — онлайн підтримка