Brother RH-9820-02 Петельна машина

Код товару
1144-01
Модель
RH-9820-02
Виробники
Cтатус
Передзамовлення
276163грн 9500$

SEWTECH™ являється офіційним реселлером виробника Brother

Brother
Brother RH-9820-02

Абсолютно нова машина! Повний комплект. Гарантія. Петельна машина ланцюгового стібка Brother RH-9820-02. 6 стандартних програм для обметуванням петель "з очком", з поперечною, поздовжньою закрепкой і без закріпки. Легко змінюються розміри стібка і петлі. Обрізка верхньої і нижньої нитки + корсажная нитка.

Brother RH-9820-02 Петельная машина

Особливості Brother RH-9820-02

Тип виконуваного стібка – двухниточный, ланцюговий, зигзагоподібний (404). Крім ниток, голки та петельника у формуванні петлі може використовуватися каркасна нитка для додання рельєфу і запобігання розтягування при носінні вироби.

Петлі можуть виготовлятися в наступних варіантах:

 • з каркасною ниткою, без каркасної нитки;
 • з вічком, без вічка;
 • без закріпки, з поздовжньою (клиновидної) закрепкой, з поперечною закрепкой.

Ліва і права притискні лапки отримують рух від незалежних пневмоциліндрів і забезпечують стійкий затискач матеріалу навіть при перепаді його по товщині.

 • Прорубування матеріалу може проводитися до обметування або після обметування петлі.
 • Ніж прорубки спрацьовує від пневмоциліндра.
 • Система подачі при виготовленні петлі (за трьома координатами – дві лінійні, одна кутова) функціонує від крокових двигунів.
 • При перевстановлення місцями петельника і ширителя і зняття нижньої нитки машина може виконувати круглі петлі.
 • Програми та параметри можуть задаватися за допомогою панелі управління.
 • В пам'яті машини міститься 9 програм на різні форми петлі.

Модель Brother RH-9820-02 оснащена пристроєм, що забезпечує виконання на виробі (наприклад, гульфиках і откосках штанів) ряду петель з заданим кроком. Стандартна величина кроку: 38,1; 44,45; 50,8; 57,15 мм, число петель – 36. При нестандартній величиною кроку максимальна кількість петель до 9.

Основні переваги:

 1. Швидкість шиття збільшена до 2500 оборотів в хвилину - ця найвища швидкість шиття серед машин такого класу! Збільшення швидкості шиття з 2,200 об/хв до 2,500 об/хв досягнуто за рахунок установки нового високошвидкісного двигуна.
 2. Операційний час обробки петлі знижений на 13% за рахунок використання електронного контролю за роботою механізму игловодителя і механізму просування
 3. Дуже акуратно і красиво виконує обметування петель як тонких, так і на важких видах тканин.
 4. Помітно нижче рівень шуму в порівнянні з попередніми моделями за рахунок удосконалення вузлів і механізмів, що викликають шум при роботі машини, що важливо для роботодавця бажає забезпечити більш комфортні умови для своїх співробітників.

Підвищена комфортність роботи за рахунок збільшення вільної зони тієї частини вильоту рукави, яка використовується для розміщення швейних деталей (виробів) для подальшої обробки петель. Зона збільшена до 120мм. Збільшення глибини вильоту рукава значно полегшує роботу з великими деталями. Це найбільш ефективно при шитті вертикальних петель і петель на кишенях штанів. Збільшена зона видимості голки, що дозволяє швеї легко контролювати процес виконання операції.

Використання електронної панелі управління – дисплея, сильно спрощує роботу на даній машині, наприклад, вибір таких параметрів, як: довжина петлі, відстань між розрізом петлі і рядком обметуванням, швидкість шиття відбувається за допомогою дисплея. Рідкокристалічна панель, яка управляє функціями машини, проста в експлуатації і інтуїтивно зрозуміла для користувача.

Простота обслуговування. Більшість регулювань швачка може здійснити без допомоги механіка. Модель не вимагає ручного заливки масла, залишки тканини після вирубування вічка легко видаляються.

Застосування Brother RH-9820-02 у виробництві

Обробка петель на звичайних тканинах, трикотажі і т. д.

Важлива інформація

У зв'язку з постійним оновленням складу вживаних машин, ціну та наявність уточнюйте у менеджера або у формі зворотного зв'язку.

Відео роботи

Основні характеристики

Виробник
Brother
Тип голки
DO×558
Тип петлі
Ширина петель, мм
1.5 - 5
Висота підйому лапки, мм
16
Довжина петель, мм
18 -30
Система змащування
Автоматична
Країна виробник
Японія
Тип стібка
Ланцюговий
Максимальна довжина стібка, мм
2
Довжина конусної закріпки, мм
20
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Залишилися питання? Ми з радістю допоможемо розібратися, просто зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом!

+38 067 883 00 33 — 9:00 - 19:00

Telegram / Viber — онлайн підтримка