Промислове швейне обладнання BruceЗнижка -5%
Bruce BRC-R5E-HQ Промислова швейна машина для важких матеріалів
Знижка -3%
Bruce BRC-V5-UT-01GBx356 3-х голкова плоскошовна машина
Bruce BRC-V5-UT-01GBx356 3-х голкова плоскошовна машина
В наявності

47044грн 45699грн 1700$

Показано від 1 до 24 з 152 (всього сторінок: 7)
Промислове швейне обладнання Bruce

Bruce: швейне обладнання для справжніх професіоналів

Все більшу популярність серед швейних підприємств заслуговує виробник Bruce. Швейне обладнання даного бренду користується попитом в понад 100 країнах. На сьогоднішній день Bruce займає лідируючі позиції в Китаї за якістю і обсягами виробництва. Незважаючи на відносно недовге існування, на світовому ринку бренд вже зумів перевершити таких відомих гігантів як Siruba і швейне обладнання Typical.

Трохи історії

Швейне обладнання Bruce бере свій початок в 1995 році, коли техніка випускалася під егідою свого прабатька Jack Sewing Machine Co. LTD. У 2003 році була заснована сучасна торгова марка. Це сталося разом з запуском першого найбільшого заводу в Китаї (м Тайчжоу). З 2010 року компанія вирвалася в світові лідери з поставок промислового швейного обладнання. За кілька років бренд встиг завоювати серця провідних швейних виробництв.

Процес створення техніки

Швейні машини Bruce характеризуються якістю і надійністю. З 2016 виробник випускає поліпшену лінійку швейного обладнання, що стало можливим за рахунок:

 • використання високопродуктивної техніки (в арсеналі є більше 100 верстатів з ЧПУ і автоматизовані лінії, які мінімізують ризики помилок внаслідок людського фактора);
 • експертна команда (більше 3000 співробітників);
 • контроль якості.

Професійна команда

Компанія ретельно відбирає співробітників на виробництво, не допускаючи текучки кадрів, що гарантує надійність і стабільну якість продукції, яка випускається. У штаті працює більше 3000 експертів, серед яких високорівневі японські інженери, професійні конструктори та інші фахівці високого профілю з багаторічним досвідом. Всі вони являють собою єдиний дослідницький центр, спрямований на удосконалення продукції.

Асортимент швейної техніки

Річний обсяг виробництва складає більше 20 млн. одиниць. Серед них представлена ​​наступна промислова швейна техніка:

 • прямострочні машини;
 • рукавні;
 • петельні / ґудзикові;
 • закріплювальні;
 • плоскошовні;
 • оверлоки;
 • обладнання для швейного цеху з П-подібною платформою;
 • машини з бічної підрізки тканини;
 • техніка для важких / легких тканин.

Особливості техніки

Особливостями обладнання цього бренду стали:

 • широкий вибір моделей (можна підібрати техніку для різних матеріалів, цілей і умов експлуатації, моделі різної продуктивності);
 • різноманітність технічного оснащення (існують моделі з вбудованим серводвигуном, електронним управлінням, підсвічуванням, автоматизованою системою мастила і т.д.);
 • надійність (тривалий безремонтний період і стабільність функціонування).

Переваги Bruce

Bruce - швейна техніка високого класу, виробництво якої проходить на найбільших китайських фабриках.

Це незамінне обладнання для швейної компанії будь-якого масштабу, оскільки воно здатне забезпечити тривалу безперебійну роботу в будь-яких умовах. Мінімальний ризик похибки за рахунок використання автоматизації гарантує чіткість і акуратність роботи. Вся автоматика виготовляється самим виробником Bruce.

Універсальні рішення

Продаж швейного обладнання даного бренду здійснюється по всьому світу. Цьому сприяє економічність і універсальність техніки. Швейні машини Bruce підходять для всіх видів матеріалів і застосовуються для широкого спектру робіт. Незначні налаштування і заміни елементів швидко трансформують функції обладнання. Ці машини підтримують опцію дистанційного керування.

Доступність

Продаж швейної техніки цього виробника здійснюється як великим, так і середнім і малим підприємствам. Це пов'язано з низькою вартістю обладнання, яка стала реальною завдяки використанню автоматизованих ліній виробництва, що забезпечують зниження виробничих витрат і кінцевої ціни техніки. Більшість моделей Bruce сьогодні випускається з використанням таких ліній, що робить професійну техніку доступною для кожного.

Гарантія якості

Вся швейна техніка Bruce випускається з гравіюванням BR, яке розташоване на корпусі. Вона є знаком надійності обладнання. Такий підхід є підтвердженням якості продукції, розрахованої на довгі роки експлуатації.

 

SEWTECH™ - офіційний дилер BRUCE в Україні. Продаж та сервісне обслуговування швейного обладнання BRUCE в Хмельницкому, Одесі, Київі, Харкові, Дніпрі, Львові та по усій Україні.