Машина для нарізки бейки CF-911L, а також інших смуг із різних видів тканини

Код товару
1408-01
Модель
CF-911L
Cтатус
Немає в наявності
42858грн 35715грн 1250$
Ціна вказана за комплектМашина для нарізання бейки, станина
Гарантійний термін12 місяців
CF-911L

Машина для нарізки окантовки (бейкорізка) CF-911L

Бейкоріз дозволяє нарізати окантовку (бейку) з трикотажної тканини в промислових масштабах для окантовочних машин. Ця автоматична бейкорізка вдало поєднує в собі надійність, зручність і доступну вартість.

Переваги:

  • Зручне транспортування і стійкість. Машина виготовлена ​​у вигляді готової конструкції з приводом, проте вона зручна для транспортування. Конструкція дуже стійка при роботі.
  • Використання рулонів різної ширини і довжини. Габарити і регулювання переднього і нижнього валів дозволяє легко підлаштовувати її під рулонний трикотаж різної ширини і довжини.
  • Робота з залишками. Легке регулювання швидкості роботи машини, регулювання ширини бейки, ручний режим роботи, ножі з амортизаційними шайбами, виносна педаль управління дозволяє працювати навіть із залишками матеріалів, що дає суттєву економію.
  • Коса і часткова окантовка. Устаткування дозволяє нарізати не тільки пряму бейку, але і часткову і косу. Вона використовується у виробі там, де важко використовувати обточення.
  • Один оператор. Для роботи на обладнанні достатньо 1 людини.
  • Продуктивність. Машина в стані нарізати окантовки за 2 години, щоб забезпечити 8-ми годинною роботою 2 окантовочні машини.
  • Трикотажна пряжа. Регулювання товщини бейки і висока швидкість роботи машини дозволяє виробляти в промислових масштабах трикотажну пряжу з рулонної трикотажної тканини, яку використовують для в'язання домашнього декору.

Де купити машину для нарізки окантовки CF-911L

Компанія Sewtech поставляє різне обладнання для вітчизняних виробників швейної продукції. А нас ви можете вигідно, з гарантією якості і швидкою доставкою купити машину для нарізки окантовки CF-911L (бейкоріз). Телефонуйте за вказаними на сайті телефонами, консультуйтеся і купуйте швейне обладнання за кращими в Україні цінами.

Застосування CF-911L у виробництві

Для нарізки бейки для окантовочних робіт.

Основні характеристики

Виробник
Chang Feng
Потужність, Вт
60
Комплектація
Машина для нарізання бейки, станина
Ширина бейки, мм
15-90
Швидкість нарізки, м/хв
40
Живлення
220
Країна виробник
Китай
Гарантія
12 місяців

Відео роботи CF-911L Машина для нарізки бейки

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Залишилися питання? Ми з радістю допоможемо розібратися, просто зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом!

+38 067 883 00 33 — 9:00 - 19:00

Telegram / Viber — онлайн підтримка
Разом з цим товаром купують
Похожие товары