0
0

Ваш кошик порожній :(

Гарантія розповсюджується на всі товари нашого магазину. Дізнатися про детальні терміни гарантійного обслуговування на певний товар ви можете у нашого менеджера.
У більшості випадків термін гарантії становить:

 • на швейне обладнання від 12 до 24 місяців;
 • на розкрійне обладнання від 6 до 12 місяців;
 • на обладнання ВТО від 3 до 6 місяців.

У разі поломки зверніться у "Сервісний Центр" за номером телефону +38 067 883 00 22 та повідомте всі деталі.

Усунення поломки може бути віддаленим способом або нашими представниками у вашому місті. Гарантійний ремонт/обслуговування обладнання (заміна, встановлення, налаштування деталей), що вийшло з ладу, здійснюється лише фахівцями нашого сервісного центру протягом гарантійного терміну, якщо при огляді встановлено, що причина виходу обладнання з ладу - це заводський брак.

Умови гарантії

 • Гарантійний ремонт обладнання (заміна, встановлення, налагодження деталей), що вийшло з ладу, здійснюється безкоштовно тільки фахівцями сертифікованого продавцем сервісного центру впродовж гарантійного терміну, якщо при огляді встановлено, що причина виходу обладнання з ладу – це брак заводу-виробника.
 • Гарантійний ремонт не здійснюється у наступних випадках:
 - відсутність повної комплектації обладнання (відсутність упаковки, інших елементів, які постачались продавцем разом з обладнанням);
 - відсутність гарантійного талона, з відміткою продавця обладнання про взяття на гарантійний облік;
 - пошкодження устаткування з вини покупця внаслідок неналежного використання, порушення правил транспортування, зберігання або здійснення вантажно-розвантажувальних робіт;
 - недотримання Покупцем технічних вимог, викладених в інструкції з експлуатації (недотримання норм завантаження, застосування несертифікованих струмових приладів захисту і т.п.) або у разі аварії;
 - при наявності на внутрішніх частинах виробів слідів рідини, пилу, комах, а також самих комах, що є причиною поломки;
 - при наявності механічних пошкоджень;
 - пошкодження обладнання в результаті повеней, пожеж та інших стихійних лих, а також побутовими факторами (велика вологість, запиленість, агресивне середовище);
 - використання обладнання не за призначенням, вказаним у технічній документації заводу виробника;
 - самостійного ремонту та/або ремонту третіми особами, а також іншого самостійного втручання у внутрішню конструкцію обладнання та/або втручання третіми особами у внутрішню конструкцію обладнання.
 • Гарантія не розповсюджується на дефекти витратних матеріалів (зубчаті рейки, лапки, петельники, човники, шпульні ковпачки, голкові пластини, ножі, регулятори натягу нитки, друкуючi голiвки, чорнила, заточнi каменi та стрiчки, ТЕНи, поплавки, пiдошви прасок).
 • Умови гарантійного обслуговування не передбачають проведення технічного обслуговування, регламентних і профілактичних робіт (огляд, чищення, змащування, регулювання та ін.), а також відробіток технологічних процесів при технічно справному обладнанні.
 • У рамках гарантійного обслуговування не приймаються претензії щодо технічних параметрів обладнання, якщо вони відповідають вказаним виробником.
 • Гарантія на замінені частини закінчується в момент закінчення гарантії на придбане обладнання.
 • Ремонт, який здійснюється протягом гарантійного строку, здійснюється у сервісному центрі за адресою: м. Хмельницький, проспект Миру 58/2, Сервіс-Центр "SEWTECH". Також додатково сервісний ремонт може проводитися в сертифікованих Сервісних Центрах компаній-виробників у наших партнерів. 
 • Витрати по демонтажу та транспортуванню в повній мірі несе Покупець.
 • При отриманні відремонтованого обладнання у представника транспортної компанії обов'язково перевіряйте відповідність товару, зовнішній вигляд, цілісність пакування та комплектацію в присутності представника служби доставки. Наша компанія не несе відповідальність за пошкодження товару транспортною компанією.
 • Гарантійний ремонт (заміна частин, тощо) здійснюється Продавцем, за письмовим зверненням Покупця про необхідність здійснення такого ремонту (заміни).

Нам хотілося б звернути особливу увагу, що в будь-якому обладнанні є деталі та вузли, які зношуються швидко. Вони не розраховані на нескінченну експлуатацію, і легко змінюються майстрами. Якщо це сталося у вашому випадку, до категорії гарантійних такої нагоди не відноситься.

Які деталі піддаються швидкому зносу?

Це ті компоненти, які при використанні доторкаються ниток, тканин та робочих поверхонь:

 • Для швейних машин усіх класів: голки, шпулька, шпульний ковпачок, човник та його настановний палець, рейка просування матеріалу, голка пластина, лапки (притискні та транспортуючі), нитконаправники та їх елементи, петлювачі та запобіжники голок, регулятори натягу нитки та їх , ножі для обрізання та підрізування краю тканини, ножі обрізки ниток, прорубні ножі та колодки петельних машин.
 • Для вишивальних машин будь-якого виду: голки, шпулька, пластикові вишивальні п'яльці та їх складові частини, шпульний ковпачок, човник та його настановний палець, голка пластина, притискні лапки, нитконаправники та їх деталі, регулятори натягу нитки, ножі для обрізання ниток, пристрої на , пластикові елементи подачі шнура та стрічки.
 • Для лазерних машин: лазерна трубка, витяжний рукав, сітка робочої поверхні.
 • Для принтерів прямого друку за текстилем: наклейка та поверхня робочого столу, друковані картриджі.
 • Для плосков'язальних агрегатів: голки та штовхачі для них, нитконаправники, ниткотягувачі та їх складові, пружинні деталі датчиків обриву ниток, щуп датчика поломки голки.
 • Для машин волого-теплової обробки: ТЕНи, температурні та датчики тиску, електромагнітні клапани подачі пари.

Наша відповідальність за якість обладнання, що поставляється, обмежується поставкою деталей та вузлів за окрему плату.

Іноді завод-виробник поставляє елементи на безкоштовних умовах (залежить від випадку). Постачальнику потрібно повернути деталі та вузли, які були замінені на нові. Щодо терміну постачання безкоштовних елементів, то він обмежений 120 календарними днями з моменту, коли покупець отримав товар.

Якщо усунути дефект у процесі ремонту не вдалося (на усунення заводського браку дається 70 днів), можна замінити товар на аналогічний або близький йому за технічними характеристиками та ціною.

У вас є питання? Ми з радістю допоможемо розібратися, просто зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом!

+38 067 883 00 33 — з 9:00 до 18:00

Viber — онлайн підтримка