Гарантія на швейне обладнання

Гарантія поширюється на всі товари нашого магазину. Дізнатися терміни гарантійного обслуговування Ви можете у нашого менеджера. В разі поломки зверніться за вказаним номером з позначкою "Техпідтримка" та повідомте всі деталі. Усунення поломки можливо віддаленим способом або за допомогою особистого приїзду нашого механіка у Ваше місто.

 

Гарантія поширюється

Основні вузли і механізми, вали, втулки, кронштейни, маховики, кривошипи, підшипники, металеві шестерні, зубчасті клиномірні ремені, голководи, ексцентрики, масляні насоси, манометри, тени, якори, двигуни, інтегровані блоки управління, електроніка.

Гарантія не поширюється

Голки, шпульки, шпульні ковпачки, лапки, човники, петельники, голкові пластини, зубчасті рейки, регулятори натягу, ниткотримачі, леза, силові кабелі, будь-які пластикові деталі.

Шановні клієнти! Будь ласка, ознайомтесь з умовами обслуговування по гарантії. Нам би хотілося звернути особливу увагу на те, що в будь-якому обладнанні є деталі і вузли, що швидко зношуються. Вони не розраховані на безстрокову експлуатацію, і запросто замінюються майстрами. Якщо це сталося у вашому випадку, до категорії гарантійних такий випадок не відноситься.

Які деталі піддаються швидкому зношенню?

 1. Компоненти, які при використанні торкаються ниток, тканин і робочих поверхонь.
  • Для швейних машин всіх класів: голки, шпулька, шпульний ковпачок, човник і його установчий палець, рейка просування матеріалу, голкова пластина, лапки (притискні і транспортуючі), нитконапрямлячі та їх елементи, петельники і запобіжники голок, регулятори натягу нитки та їх складові частини, ножі для обрізання і підрізування краю тканини, ножі обрізки ниток, прорубочні ножі і колодки петельних машин.
  • Для вишивальних машин будь-якого виду: голки, шпулька, пластикові вишивальні п'яльці та їх складові частини, шпульний ковпачок, човник і його установчий палець, голкова пластина, притискні лапки, нитконапрямлячі та їх деталі, регулятори натягу нитки, ножі для обрізання ниток, пристрою натягу тканини, пластикові елементи подачі дроту і стрічки.
  • Для лазерних машин: лазерна трубка, витяжний рукав, сітка робочої поверхні.
  • Для принтерів прямого друку по текстилю: наклейка і поверхня робочого столу, картриджі друку.
  • Для плоских в'язальних агрегатів: голки і штовхачі для них, нитконапрямлячі, нитконатягувачі та їх складові частини, пружинні деталі датчиків обриву ниток, щуп датчика поломки голки.
  • Для машин волого-теплової обробки: Тени, температурні датчики тиску, електромагнітні клапани подачі пари.
 2. Наша відповідальність за якість обладнання, що постачається, обмежується постачанням деталей і вузлів за окрему плату. Період – протягом терміну дії цього Договору і весь наступний рік після закінчення строків цього Договору. Якщо Договір не був продовжений або переукладений на інших умовах, ми доставимо деталі і вузли, але після попередньої оплати.
 3. Іноді завод-виробник поставляє елементи на безкоштовних умовах (залежить від випадку). Постачальнику потрібно повернути деталі і вузли, які були замінені на нові. Що стосується терміну поставки безкоштовних елементів, то він обмежений 120 календарними днями з моменту, відколи Покупець отримав Товар.
 4. Якщо усунути дефект Товару в процесі ремонту не вийшло (на усунення заводського браку відведно 70 днів), можна замінити Товар на аналогічний або близький йому за технічними характеристиками та ціною.
 5. Передпродажну підготовку, встановлення, налаштування і налагодження Товару у кінцевого споживача виконує Покупець за свій рахунок.

У вас є питання? Ми з радістю допоможемо розібратися, просто зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом!

+38 067 883 00 33 — з 9:00 до 20:00

Telegram / Viber — онлайн підтримка