+38 067 883 0033
0
0

Ваш кошик порожній :(

Гарантія розповсюджується на всі товари нашого магазину. Дізнатися про терміни гарантійного обслуговування ви можете у нашого менеджера.
У разі поломки зверніться до "Техпідтримки" за номером телефону +38 067 883 00 22 та повідомте всі деталі.

Усунення поломки може бути віддаленим способом або нашими представниками у вашому місті. Гарантійний ремонт/обслуговування обладнання (заміна, встановлення, налаштування деталей), що вийшло з ладу, здійснюється лише фахівцями нашого сервісного центру протягом гарантійного терміну, якщо при огляді встановлено, що причина виходу обладнання з ладу - це заводський шлюб.

Умови гарантії

 • Умови гарантії не передбачають проведення технічного обслуговування та профілактичних робіт під час справного обладнання.
 • Доставка несправного устаткування сервісний центр здійснюється покупцем власним коштом.
 • Гарантійний ремонт здійснюється після письмового звернення покупця щодо необхідності проведення такого ремонту.
 • Після закінчення гарантійного терміну ремонт та обслуговування обладнання здійснюється за рахунок покупця.

Гарантія поширюється

Основні вузли та механізми, вали, втулки, кронштейни, маховики, кривошипи, підшипники, металеві шестірні, зубчасті та клиномірні ремені, голководії, ексцентрики, масляні насоси, манометри, тени, якорі, двигуни, інтегровані блоки керування, електро.

Гарантія не поширюється

Голки, шпульки, шпульні ковпачки, лапки, човники, петлячі, голкові пластини, зубчасті рейки, регулятори натягу, ниткотримачі, леза, силові кабелі, будь-які пластикові деталі.

Гарантійний ремонт не проводиться у таких випадках

 • відсутність повної комплектації обладнання (відсутність упаковки та інших елементів, що постачаються продавцем разом з обладнанням);
 • ушкодження обладнання з вини покупця внаслідок неналежного використання, порушення правил транспортування, зберігання або здійснення вантажно-розвантажувальних робіт;
 • недотримання покупцем технічних вимог, що викладені в інструкції з експлуатації;
 • за наявності механічних пошкоджень;
 • якщо обладнання використовувалося не за призначенням;
 • у разі самостійного ремонту чи іншого втручання у внутрішню конструкцію обладнання.

Нам хотілося б звернути особливу увагу, що в будь-якому обладнанні є деталі та вузли, які зношуються швидко. Вони не розраховані на нескінченну експлуатацію, і легко змінюються майстрами. Якщо це сталося у вашому випадку, до категорії гарантійних такої нагоди не відноситься.

Які деталі піддаються швидкому зносу?

Це ті компоненти, які при використанні доторкаються ниток, тканин та робочих поверхонь:

 • Для швейних машин усіх класів: голки, шпулька, шпульний ковпачок, човник та його настановний палець, рейка просування матеріалу, голка пластина, лапки (притискні та транспортуючі), нитконаправники та їх елементи, петлювачі та запобіжники голок, регулятори натягу нитки та їх , ножі для обрізання та підрізування краю тканини, ножі обрізки ниток, прорубні ножі та колодки петельних машин.
 • Для вишивальних машин будь-якого виду: голки, шпулька, пластикові вишивальні п'яльці та їх складові частини, шпульний ковпачок, човник та його настановний палець, голка пластина, притискні лапки, нитконаправники та їх деталі, регулятори натягу нитки, ножі для обрізання ниток, пристрої на , пластикові елементи подачі шнура та стрічки.
 • Для лазерних машин: лазерна трубка, витяжний рукав, сітка робочої поверхні.
 • Для принтерів прямого друку за текстилем: наклейка та поверхня робочого столу, друковані картриджі.
 • Для плосков'язальних агрегатів: голки та штовхачі для них, нитконаправники, ниткотягувачі та їх складові, пружинні деталі датчиків обриву ниток, щуп датчика поломки голки.
 • Для машин волого-теплової обробки: ТЕНи, температурні та датчики тиску, електромагнітні клапани подачі пари.

Наша відповідальність за якість обладнання, що поставляється, обмежується поставкою деталей та вузлів за окрему плату.

Іноді завод-виробник поставляє елементи на безкоштовних умовах (залежить від випадку). Постачальнику потрібно повернути деталі та вузли, які були замінені на нові. Щодо терміну постачання безкоштовних елементів, то він обмежений 120 календарними днями з моменту, коли покупець отримав товар.

Якщо усунути дефект у процесі ремонту не вдалося (на усунення заводського шлюбу дається 70 днів), можна замінити товар на аналогічний або близький йому за технічними характеристиками та ціною.

У вас є питання? Ми з радістю допоможемо розібратися, просто зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом!

+38 067 883 00 33 — з 9:00 до 18:00

Telegram / Viber / Чат — онлайн підтримка