+38 067 383 90 53
Працюємо з 10 до 19 Показати номер
Офіс Магазин Магазин

Історія швейного бренду JUKI

665 11.06.2019

Найкраща характеристика бренду – популярність і затребуваність його продукції. Швейне обладнання Juki користується незмінним попитом по всьому світу. Цієї японської швейної техніки віддають перевагу імениті дизайнери. Можливості устаткування дозволяють створювати вироби складного крою, обробляти краї найтонших тканин.

Історія швейного бренду JUKI

Коротко про історію бренду

Історія корпорації сповнена драматичних подій і крутих поворотів. Рік заснування – 1938. Перед Світовою війною компанію об'єднують з іншими дрібними заводами (всього ~ 900). Асоціацію під загальною назвою JUKI орієнтують на випуск військової техніки. Поразка Японії у війні стало переломним моментом для компанії. За умовами мирного договору їй довелося змінити профіль. Розвиток виробництва швейних машинок починається з 1945 року. З 1956 року тут розробляють і впроваджують в процес виготовлення елементи автоматизації та комп'ютерного контролю. В 1070 Juki – повноправний світовий гравець у сфері промислового швейного обладнання.

Багато нововведення і передові розробки галузі були вперше створені і випробувані в Японії фахівцями компанії. З'явилися заводи, що спеціалізуються на випуску простих побутових машин і складних автоматизованих комплексів.

Обладнання відрізнялося високою якістю. Але на зовнішні ринки воно потрапило тільки в кінці століття через китайський концерн Shanggong. З ним в 1993 році укладені партнерські відносини.

Зараз корпорація – це багатопрофільне підприємство з виробництва побутових та промислових швейних машин Juki, іншого обладнання різного призначення.

Промислове швейне обладнання

Промислові комплекси для швейних підприємств – основна спеціалізація концерну. На них припадає 64% обороту компанії з імпортом до 200 країн.

Перші 10 років розвитку JUKI відставав від американських і європейських виробників. Починаючи з 1954 року ситуація змінилася. Конструктори Д. Тэраяма і Т. Мацубара винайшли і запатентували ротаційний ниткопритягувач. Він став основою для високошвидкісної машини човникового стібка. Вже в 1964 акції компанії котируються на біржах Токіо та Осаки. З цього часу JUKI неодноразово завойовує міжнародні призи та нагороди. Перший з них отримано в 1969 році за машину DDL-555 з автоматичною обрізкою ниток.

Не менш важливий 1971 рік – запуск заводу в Отавара з високою автоматизацією виробництва. Оснащення заводу включає роботизовані комплекси, автоматичні лінії по виготовленню окремих вузлів, складання, фарбування. Комп'ютерний контроль якості техпроцесів доводить якість машин до рівня кращих світових зразків. В асортименті продукції автоматика, приводи, операційні напівавтомати.

Швейна промисловість країни вимагала нового обладнання. Так виникла ідея Автоматичної системи, яка працювала б з мінімальною участю людини. Розробки ведуть 17 компаній під керівництвом JUKI протягом 8 років. В результаті отримано ряд рішень, що ведуть до повної автоматизації.

Історія швейного бренду JUKI

З 1995 року корпорація регулярно показує світові новітні досягнення. Суть винаходів зрозуміла тільки вузьким фахівцям, тому тут ми наведемо лише їх напрями:

  • Оптимізація систем змащування устаткування (різні типи головок). Розробки застосовуються в високошвидкісних напівавтоматах.
  • Нові матеріали голкових механізмів.
  • Пришивання ґудзиків із закріпленням стібка.
  • Машина краеобметочного стібка. Швидкість до 6000 об/хв.
  • Система натягу нитки. Використовується у всіх напівавтоматах.
  • У 2002 році вступили в дію 2 заводу в Шанхаї з тим же рівнем виробництва, що і на головних японських підприємствах. Продукція такої ж високої якості продається в світі за більш низькими цінами.

Побутові машини та напівпрофесійне устаткування

У 1947 році налагодження виробництва простих швейних машин стало поштовхом до розвитку компанії. В середині дев'яностих, після укладення угод з Китайським заводом, почався серійний випуск побутових машинок Juki. Напрямок напівпрофесійної швейної та швейно-вишивальної техніки є супутнім основним, але не менш успішним.

Побутові машини по надійності не поступаються промисловим комплексам. Вони працюють з будь-якими матеріалами і нитками. Лінійка включає електромеханічні агрегати, електронні пристрої, комп'ютерні машинки з вертикальним і горизонтальним розташуванням човника.

У корпорації Juki діють єдині стандарти якості для промислового та побутового обладнання. Машини і оверлоки Juki перевершують відомі аналоги за оригінальністю технічних рішень, експлуатаційними параметрами. Ті, хто працюють на техніці Juki, знають: і професійні й побутові машинки бренду - безвідмовні.

Замовити будь-яке промислове швейне обладнання, задати питання або отримати вичерпну консультацію Ви можете за телефонами:

+38 067 383 90 53 офіс
+38 067 883 00 33 магазин
+38 050 883 00 33 магазин