Підвищення продуктивності швейного обладнання

2302 11.06.2019

Успіх швейного бізнесу залежить від багатьох факторів. Тут важливо правильно визначитися з нішею (уніформа, одяг для маленьких або текстиль для будинку), та опрацювати потреби цільової аудиторії.

Як підвищити продуктивність швейного обладнання?

Але навіть якщо обрана спеціалізація, а потреби клієнтів враховані, зовсім не факт, що справа буде приносити прибуток. Комерційний успіх багато в чому пов'язаний з тим, наскільки грамотно організована робота всередині: аналізуються чи трудовитрати на пошив одного виробу, контролюється якість і т. д.

Щоб зробити виробництво ефективним, потрібен детальний аналіз і створення індивідуальних рішень під конкретну задачу. Проте певний «кістяк», загальні рекомендації, які стануть в нагоді і цеху, отшивающему аксесуари, і цеху, де створюють одяг, є.

Давайте подивимося, як виглядає виробнича ланцюжок пошиття. Є кілька важливих ланок:

 1. Склад, де зберігаються тканини, фурнітура (сировина).
 2. Підготовчо-розкрійний ділянку (тут роблять заготовки).
 3. Дублювання (факультативно, тільки якщо є необхідність).
 4. Швейний цех.
 5. Волого-теплова обробка готових речей.
 6. Пакувальний цех.
 7. Склад, де зберігається готова продукція.

Розкрійний цех

Тут розкладають, нумерують, формують заготовки в пачки перед подачею в швейний цех і, звичайно, розкроюють вироби. Розкрій роблять на спеціальному столі за допомогою декількох видів інструментів:

У випадку з кожним з цих видів обладнання задачу можна спростити. Наприклад, автоматична відрізна лінійка з електронним блоком управління заощадить час. Все завдяки автоматизації процесу різання тканини. Великий плюс девайса – облік відрізаних шарів для створення настилу потрібної висоти. У середньому, така лінійка збільшує продуктивність на 15-20%.

Що стосується стрічкової розкрійної машини, то вона дозволяє отримати точний крій відразу на високому (до 20 см) настилі. Завдяки їй можна не дробити раніше розкроєний настил на більш тонкі шари і не робити оснаровку дисковими ножами.

Автоматичні настилочний і розкрійний комплекси підвищують продуктивність цеху. Управління здійснюється з комп'ютера. Встановлюється спеціальна програма, яка в автоматичному режимі розраховує розташування лекал на тканині. Лекала розташовуються так, щоб знизити кількість обрізків. Що дає таке рішення? Економію дорогих тканин і точність розкрою.

Дублювання

На цьому етапі разутюживаются і заутюживаются шви склеюються деталі одягу (комірці, манжети). Зробити етап ефективніше можна, впроваджуючи замість примітивних пресів важільного типу пневматичні (приклад – італійський прес Comel серії PLT). Перевага пневматичної агрегату в тому, що можна вибрати робочу поверхню під конкретні умови на вашому виробництві.

Як підвищити продуктивність швейного обладнання?

Професійний прес надає рівномірний тиск верхньої плити на нижню поверхню. За рахунок цього якість дублювання (склеювання) по всій поверхні підвищується.

Ще більш ефективним агрегатом є прес прохідного типу. Він обладнаний стрічковим транспортером, і забезпечує безперервний процес склеювання.

Швейний цех

Швейний ділянка – це ключовий етап швейного виробництва, на який припадає близько 85% трудовитрат. Очевидно, що робота йде повільніше, якщо використовуються неавтоматизовані швейні машини. А ось їх «побратими» з автоматикою – навпаки. Збільшують швидкість роботи і роблять роботу простіше.

Сьогодні на ринку можна придбати моделі з механізмом підйому лапки, обрізки ниток, програмованих закріпок. Якщо встановити машину, яка має функцію зупинки при заданому положенні голки, можна досягти ще кращого результату – висока швидкість роботи + відмінна якість виконання закріпок й обрізки ниток.

Багато виробників оснащують автоматизоване обладнання енергозберігаючим двигуном. Порівняно із звичайним, він економить до 15% електроенергії.

Функціональні швейні машини 2 в 1

Якщо обладнання здатне одночасно вирішувати декілька завдань, це позначається на швидкості роботи і призводить до скорочення трудових витрат. Візьмемо для прикладу петельну машину Juki MEB-3200. Без неї не обійтися при пошитті уніформи HoReCa або будь-який інший спецодягу. Якщо ви займаєтеся випуском таких виробів, то напевно знаєте, що навантажень вона піддається колосальним. Тому і якість її повинно бути винятковим. Потрібно добре опрацювати край виробу, і не забути про дрібниці, зокрема – про петлях.

Як підвищити продуктивність швейного обладнання?

До недавнього часу при виготовленні одягу з прямими або глазковыми петлями було потрібно 2 різних апарату. Juki вирішили цю проблему, створивши машину 2 в 1 MEB-3200. Вона швидко і якісно робить будь-які види петель, а переналаштування агрегату залежно від завдань займає всього пару хвилин. У користувача є можливість внести в пам'ять машини 80 шаблонів пошиття, і застосовувати їх за потреби.

Виробники обладнання

При виборі техніки для швейного виробництва рекомендують звертати увагу на країну-виробника. Погнавшись за «смачною» ціною, можна отримати недороге, але постійно ламається неякісне обладнання. Так, китайська швейна машинка може використовуватися вдома. Якщо пошиття не на потоці, цей варіант цілком виправданий. Але от для виробництва китайські апарати – справжнє випробування. Додаткових витрат на переоснащення не уникнути.

Обладнання від флагманів ринку розрахована на інтенсивну експлуатацію. Наприклад, швейні установки марки Juki. Їх збирають в Японії, і виробник гарантує їх безпрецедентний запас працездатності – до 10 років. Жоден інший виробник не може пообіцяти клієнту того ж.

Ефективність швейного виробництва допоможуть підвищити такі установки:

Модель

Навіщо потрібна

Переваги

Одноголкова прямострочная швейна машина Siruba DL7200-BM1-16

Для роботи з легкими та середніми тканинами

 1. Швидкий старт.
 2. Позиція голки, підйом лапки, обрізка ниток в автоматичному режимі.
 3. Довжина шва програмується.

Одноголкова прямострочная швейна машина Jack JK-A4

Для роботи з легкими та середніми тканинами

 1. Швидкий старт.
 2. Позиція голки, підйом лапки, обрізка ниток в автоматичному режимі.

Одноголкова прямострочная швейна машина Juki DDL-8700N-7WB/AK85/SC920/M92/CP180

Для роботи з легкими та середніми тканинами

 1. Швидкий старт.
 2. Позиція голки, підйом лапки, обрізка ниток в автоматичному режимі.
 3. Виносний пульт управління.

Петельна швейна машина Jack JK-T1790BS(K)

Для закріпок на текстильних виробах. Для прямих і декоративних петель

 1. Обрізка ниток автоматично.
 2. Мульти-ніж (потрібен для внутрішнього розрізу петлі будь-якої довжини).
 3. Оснащений електронним датчиком обриву нитки.

Петельна швейна машина Juki LBH-1790

Для прямих і декоративних петель на будь-яких тканинах

 1. Оснащена електромеханізмом просування тканини та натягу ниток.
 2. Нитки обрізає автоматично.
 3. Петлі і стібки можна запрограмувати.
 4. Є можливість прокласти каркасну сходинку.

Петельна швейна машина Juki MEB-3200SSMM

Виметивает петлі якої завгодно складності

 1. Механізм активного натягу нитки.
 2. Є кроковий двигун і мультисистемная прорубування петель.
 3. Подвійний ланцюговий стібок.
 4. Користувач може внести в пам'ять близько 90 шаблонів петель.

Висновок

Автоматизоване швейне обладнання перевірених виробників скорочує тимчасові і трудовитрати. З його допомогою можна підвищити ефективність швейних операцій, якщо розширити виробничі потужності не виходить. Воно ж стане у нагоді, якщо стоїть завдання заощадити площу – за рахунок використання меншої кількості обладнання шиється то ж чи більшу кількість одиниць.

У вас є питання? Ми з радістю допоможемо розібратися, просто зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом!

+38 067 883 00 33 — з 9:00 до 20:00

Telegram / Viber — онлайн підтримка