Як скоротити витрати від розкрійного цеху

946 11.06.2019

У будь-якому виробництві його власники стикаються з необхідністю попередньої оцінки ефективності вкладення коштів у нове оснащення. Щоб провести аналітику, потрібно чітко уявляти, якими будуть зміни у виробничому процесі після впровадження нових машин і пристроїв.

При переході від ручного настилання до механізованого ефективність полягає в наступному:

  • кількість робочих зменшується (в середньому вдвічі);
  • продуктивність праці зростає;
  • витрата тканини на 1 одиницю виробу знижується.

Нижче ми наводимо дані, отримані від впровадження у виробництво настильного комплексу UL-3 Rexel від компанії «SEWTECH™». На малюнку – симуляція повернення коштів від інвестування в польський комплекс для настилання UL-3 Rexel.

Как сократить расходы от раскройного цеха

В комплект входять декілька елементів:

  1. Настилочний стіл.
  2. Елементи для фіксації полотен.
  3. Настильна каретка з відрізним механізмом.

Всі свої переваги комплекс демонструє у випадку з настиланням полотна способом «обличчям вниз». Поставляється UL-3 Rexel з різною довжиною столу, в залежності від ефективної довжини розкладок.

На квітень 2019 р. вартість комплексу з 4-метровим столом становить 80 тис. грн. Утримання одного робітника в рік обходиться підприємству вдвічі більше. Здійснивши перехід від ручного настилання двома співробітниками до механічного настилання одним співробітником, обладнання окупиться за півроку.

Крім очевидної матеріальної вигоди, які ще переваги від заміни ручної праці механізованим?

  1. Збільшується швидкість настилання. Натяг настилаемой тканини рівномірний. Розправляти і натягувати матеріал треба або зовсім нечасто, або не потрібно взагалі.
  2. Тканина в настилають полотнах натягується рівномірно. Це, в свою чергу, підвищує точність крою та швидкість шиття (оскільки не доведеться укладати деталі, що відрізняються між собою розмірами).

Використання комплексу UL-3 Rexel збільшує продуктивність на 20% (за оцінками власників, що впровадили обладнання у свій цех). Що стосується роботи, то для кожного виробництва вони будуть індивідуальними.

Как сократить расходы от раскройного цеха

Величина економії тканини теж індивідуальна. Однак деякі явні моменти можна виділити.

Розглянемо спочатку технологію ручного настилання. Процедуру проводять двоє робітників, які беруть тканину за кромки і вирівнюють її по ширині краю настилу. При такому порядку край настилу практично завжди виходить не прямим, а представляє більшу або меншу дугу. Саме це викривлення і спричиняє нераціональне використання матеріалу.

А тепер про механічному настилання. Оскільки полотна укладаються рівномірно, закріплюються і тягнуться по всій ширині, викривлення. Реальні кінцеві залишки мінімальні.

Сподіваємося, що наведена інформація допоможе потенційному покупцеві оцінити ефективність переходу на автоматизоване настилання. Можливості «SEWTECH™» дозволяють вибрати обладнання для настилання різноманітних матеріалів. Ми підберемо комплекс під конкретний бізнес.

У вас є питання? Ми з радістю допоможемо розібратися, просто зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом!

+38 067 883 00 33 — з 9:00 до 20:00

Telegram / Viber — онлайн підтримка