Виробник швейного обладнання JakiЗнижка -3%
Jaki H1-M 7ММ 1-голкова універсальна машина для легких і середніх матеріалів
Знижка -10%
Jaki H1-Н 7ММ Проста прямострочка для середніх і важких матеріалів
Лідер продажів!
Знижка -27%
Jaki H5-5 1-голкова універсальна машина автомат для легких і середніх матеріалів
Показано від 1 до 12 з 12 (всього сторінок: 1)
Виробник швейного обладнання Jaki

Про компанію

Zhejiang JIADAO sewing machine Co., ltd.  Китайське іноземне спільне підприємство, створене в 1999 році, після більш ніж десятиліття наполегливих і неухильних розробок, швидко стало відомим брендом швейної промисловості в Китаї, успішно увійшло в лідируючі позиції галузі. У 2011 році компанія будує науково-дослідний центр та логістичну базу у промисловій зоні Тайчжоу, яка охоплює площу 40 000 квадратних метрів сучасних стандартних майстерень, щорічна виробнича потужність до 300 000 комплектів. ЇЇ продукція продається по всьому материковому Китаю, і експортується в Азію, Африку, Близький Схід, Латинську Америку та Європи.

Це надійний бренд з гаслом "Інновації, орієнтовані на людей". Незалежні дослідження та розробка прогресивного світового рівня високотехнологічної продукції, завершено низку нових практичних патентних проектів та багато досягнень у наукових дослідженнях. Він став директором підрозділу Асоціації швейних машин Чжецзян. У 2003 році він був удостоєний передового підрозділу міських підприємств у Китаї, у 2006 році отримав кредитне підприємство AA + Grade, у 2012 році отримав зобов'язання щодо доброчесності та не раз оцінювався як Відділ з відзнаки якості та акредитації.

Jaki охоплює широкий асортимент із понад сотні моделей для задоволення потреб наших клієнтів. Він розвивається від загальнопромислової швейної машини до комп'ютерної та механічної швейної машини з сервомоторною енергією заощадження і так далі. Серія зелених продуктів з високою доданою вартістю, яка досягає енергозбереження, високої ефективності, та приносить більший прибуток дилерам та користувачам, досягає хороших економічних та соціальних виграшних вигод, у галузі швейної техніки високого рівня та досягнення сталого розвитку.  

JAKI є світовим відомим брендом.