Juki DDL-8700-7WB Прямострочная швейна машина

Код товару
1786-01
Модель
DDL-8700-7WB
Виробник
Cтатус
В наявності
31987грн 950€
Ціна вказана за комплектШвейна машина з сервомотором та швейним столом
Juki
Juki DDL-8700-7WB

Одноголкова високошвидкісна промислова швейна машина човникового стібка з автоматичним обрізанням нитки Juki DDL-8700-7WB. Призначена для легких матеріалів.

Про машині

JUKI DDL-8700-7 - комп'ютерна прямострочная швейна машина з нижнім просуванням матеріалу і автоматичними функціями. Дана модель призначена для роботи з середніми та легкими тканинами. Швейна машина оснащена рядом корисних опцій для максимально зручної роботи швачки, включаючи лічильник нижньої нитки, функцію позиціонування голки, автоматичне обрізання нитки, автоматичний підйом лапки і багато іншого.

Оптимальна конструкція і жорсткість голови швейної машини була спроектована з використанням новітніх технологій 3D-CAD. Завдяки низькому рівню шуму і вібрації, робота швачки максимально комфортна. Крім того, машина оснащена широкою платформою для зручної роботи з громіздкими виробами, такими як рукава курток і штанини штанів. JUKI DDL-8700-7 володіє усіма властивостями, якими славляться промислові швейні машини JUKI - виняткова продуктивність, простота в експлуатації і надійність.

На JUKI DDl-8700-7 ви зможете якісно сточувати вироби з трикотажних, синтетичних і бавовняних тканин, на максимальній швидкості до 5 000 ст/хв, завжди отримуючи рівні і акуратні рядки.

Позиціонування голки

Залежно від отшиваемого вироби, ви можете одним натисканням кнопки вибрати потрібну опцію: залишати голку піднятою або в матеріалі. З затиснутою кнопкою позиціонування, швейна машина працює на низьких оборотах. В такому режимі зручно пришивати дрібні деталі або виконувати оздоблювальну строчку.

Автоматичні обрізка

Швейна машина оснащена пристроєм автоматичної обрізка нитки для ще більшої продуктивності роботи, без необхідності витрачати час на цю операцію роблячи її вручну. Порівняно з минулими моделя швидкість обрізки увеличенна в 1.5 рази.

Корисні опції

Швейна машина володіє простими в експлуатації пристроями для поліпшення працездатності: притискною лапкою з більш високим підйомом (13 мм), простий важіль регулювання довжини стібка, голкові пластини з маркерними канавами, які можуть використовуватися в якості напрямних під час шиття та інші зручні опції для полегшення роботи швачки.

Конструкція голови

Оптимальна конструкція голови швейної машини забезпечує низький рівень шуму і вібрації на максимальних обертах.

Енергоефективність

Новий блок управління SC-920C - перший в індустрії блок з енергозберігаючим режимом, споживання енергії в режимі очікування менше на 25%. Блок стійкий до коливань напруги і вібрації. Для ще більшого збільшення енергоефективності, швейна машина оснащена новим компактним сервомотором серії M92.

Панель управління

Всі автоматичні функції машини доступні на багатофункціональної панелі управління CP-180: обрізка нитки, підйом лапки, стандартна і посилена закріпка, лічильник нижньої нитки, режим игольного позиціонування. А також опції відстеження продуктивності: кількості запланованих і фактично виконаних швейних операцій, час виконання швейної операції, швидкість виконання строчки та інше.

Проста настройка

Для налаштування подачі матеріалу, JUKI DDL-8700 обладнана вбудованим ексцентриковим шипом, який використовується для регулювання кута нахилу подають зубів нижньої рейки. Крім того, швейна машина оснащена монтажним гніздом для кріплення додаткових пристроїв, наприклад, окантователей і пристосувань для подгибания і обрізання краю тканини.

Висока чуйність

Модифікований механізм просування матеріалу гнучко реагує на різні види тканин, дозволяючи домогтися високої якості строчки навіть при низькому значенні натягу нитки.

Особеннности Juki DDL-8700-7WB

Має нижнє просування матеріалу і автоматичну систему змащення. Автоматичні функції: обрізка ниток, вайпер, закріпка, підйом лапки, позиціонування голки. Оптимальний баланс і висока міцність головки машини були досягнуті шляхом застосування останньої технології дизайну 3D-CAD. Завдяки цьому істотно знижені вібрація і шум, що значно покращує умови роботи оператора. Крім того, відстань від рукава машини до голки, в передній частині головки машини, достатньо велика, що дозволяє легко розташовувати матеріал при пошитті. Прямострочная швейна машина Juki DDL-8700-7WB включає в себе такі особливості: високу швидкість пошиття, яка досягає 5500 ст./хв., висока якість стібка, легкість в управлінні, високий рівень надійності і працездатності.

У моделі Juki DDL-8700-7WB з допомогою сервоприводу вбудованого в головку машини швидкість шиття становить 5500 ст./хв., понижений рівень шуму і вібрації, зменшена на 25% використання електроенергії по відношенню до минулих моделей. Швидкість автоматичної обрізки нитки збільшена в 1,5 рази тим самим збільшуючи продуктивність швейної машини.

Застосування Juki DDL-8700-7WB у виробництві

Пошиття на легких тканинах.

Відео роботи

 

Основні характеристики

Тип голки
DB×1
Автоматична обрізка нитки
Так
Максимальна швидкість шиття, ст/хв
5500
Комплектація
Швейна машина з сервомотором та швейним столом
Виробник
Juki
Висота підйому лапки, мм
9
Човник
Стандартний | Ротаційний
Тип мотора
Сервомотор
Країна виробник
Японія
Максимальна довжина стібка, мм
4
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Залишилися питання? Ми з радістю допоможемо розібратися, просто зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом!

+38 067 883 00 33 — з 9:00 до 20:00

Telegram / Viber — онлайн підтримка
Похожие товары