Juki DDL-900A Прямострочная швейна машина

Код товару
1217-01
Модель
DDL 900A
Виробник
Cтатус
Немає в наявності
27333грн 820€
Juki
Juki DDL 900A

Прямострочная швейна машина JUKI DDL 900A. Повністю оновлена модель 2016 року JUKI DDL 900A.

Juki DDL-900A Прямострочная швейная машина

Особливості Juki DDL-900A

Нова модель зацікавить усіх клієнтів, для кого актуальна проблема масляних плям. Так як нова JUKI DDL-900A оснащена системою «сухий» мастила. У ній немає відкритого масляного картера, замість нього виконаний мініатюрний закритий картер з невеликим насосом. Нова система змащення гарантує відсутність масляних плям на оброблюваному виробі.

До головним удосконаленням машини також можна віднести:

  • Новий енергозберігаючий вбудований двигун, який забезпечує високу швидкість шиття - до 5000 стібків в хвилину, збільшене зусилля проколу на 10 % до 25 % економії електроенергії в порівнянні із звичайним приводом.
  • Високошвидкісний механізм обрізки ниток. Швидкість обрізки ниток збільшена до 300 оборотів в хвилину, що в півтора рази вище, ніж у попередніх моделей-аналогів інших фірм.
  • Знижений ризик поломки голки. Система управління контролює кут повороту головного вала машини, знижуючи ризик поломки голки при перемиканні напрямки шиття.
  • Зона руху рук оператора скорочена до можливого мінімуму: пульт і електроніка керування вбудовані в єдиний корпус на голівці машини, де є алюмінієвий радіатор для відводу тепла.
  • Вдосконалений світлодіодний світильник висвітлює область шиття з правого і лівого боку від голки і дозволяє регулювати яскравість освітлення.

Нова модель DDL-900A володіє рядом вигідно відрізняють її від конкурентів переваг і допоможе не тільки уникнути появи масляних плям на виробах, але і значно знизить витрати на електроенергію.

Швейна машина інтегрована з двигуном прямого приводу, коробка управління і панель управління знаходиться в монолітному корпусі. Дана машина тепер забезпечена новим механізмом сухого масляного піддону. Це не тільки усуває потрапляння масляних плям на швейні вироби, але і ще більше підвищує технологічність і ремонтопридатність.

Високошвидкісна 1-голкова машина з прямим приводом, напів-суха "голова" (піддон закритого типу), оригінальний стіл JUKI, оригінальні "ноги" (станина), автоматична обрізка нитки і автопідйомник лапки (Footlifter AK-85), оснащена вайпером (чистий шов). Збільшена швидкість обрізки нитки в 1,5 рази від попередніх моделей. Присутній регульована світлодіодне підсвічування, яка висвітлює робочу область навколо голки. Панель управління має багато функцій для різних видів шиття, також вона оснащена функцією захисту паролем. Економія електроенергії-понад 25%.

Відео роботи

Основні характеристики

Голка
DB×1 (#14) #9~#18 / 134(Nm90)
Швидкість шиття
5000 ст/хв
Тип мастила
"Напівсуха" система масляного піддону
Виробник
Juki
Висота підйому лапки
вручну — 5.5 мм, під коліном — 13 мм
Країна виробник
Японія
Довжина стібка
4 мм
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Залишилися питання? Ми з радістю допоможемо розібратися, просто зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом!

+38 067 883 00 33 — з 9:00 до 20:00

Telegram / Viber — онлайн підтримка
Похожие товары