Juki LBH-782 Петельний автомат

Код товару
1141-01
Модель
LBH-782
Виробники
Cтатус
Передзамовлення
74271грн 2800$
Juki
Juki LBH-782

Петельна швейна машина Juki LBH-782. Машина в ідеальному стані. Машина підшита і готова до роботи.

Juki LBH-782 Петельный автомат

Особливості Juki LBH-782

Для якісної петлеобметочной машини характерна можливість виконання швів високої якості і застосування її для різних типів матеріалів і видів швів. Петлеобметочные машини серії LBH-782 повністю відповідають цим вимогам і знижують стомлюваність оператора, тим самим дозволяючи обробляти петлі з високою якістю і надійністю.

Положення, в якому буде оброблятися петля, можна з легкістю змінити. В подальшому це сильно полегшить роботу на машині. Нещодавно розроблений пристрій в механізмі обрізки нитки запобігає плутанину в розташуванні петель. Форма голкової пластини розроблена таким чином, щоб забезпечити достатній простір навколо місця входу голки вушко пластину. В результаті цього робота на машині стає ще більш зручною.

Робочий фіксатор може підніматися на висоту 12 мм. На цій машині можна обробляти щільні тканини, такі як об'ємний трикотаж. Максимальна висота підйому фіксатора – 12 мм, що дозволяє якісно обробляти петлі навіть в щільних об'ємних тканинах розташування петель.

Механізм ножа і стопорний механізм виробляють менше шуму при роботі, що робить роботу з машиною більш зручною. Завдяки нескладному дизайну стопорного механізму і унікальній розробці механізму ножа, машина працює з низьким рівнем шуму. Машина починає працювати, прискорюється і зупиняється плавно.

Петельна швейна машина Juki LBH-782 надійно і акуратно заправляє тетроновые декоративні канти. Завдяки вдосконаленому розташування направителя канта є можливість легко змінювати налаштування в залежності від типу нитки, з легкістю з'єднуючи від однієї до трьох тетроновых ниток, або одну швейну і одну тягнеться нитка. Крім того, вдосконалений направитель канта дозволяє пересувати його вертикально. Це означає, що навіть якщо товщина матеріалу змінюється, голкова і декоративна нитка рухаються узгоджено, дозволяючи машині надійно закладати кант.

Машина була розроблена для виконання м'яких на дотик кругових закріпок. Особливу увагу при розробці приділялась виконанню кругових закріпок на жіночому одязі, що завжди вимагає особливої ретельності виконання. Петельна швейна машина Juki LBH-782 гарантує стабільну роботу навіть на багатошарових матеріалах. Вдосконалений робочий фіксатор надійно фіксує багатошарові щільні матеріали, уникаючи таких проблем при шитті як нерівномірне просування матеріалу, зісковзування декоративної нитки і поломка голки. Це дозволяє надійно і якісно обробляти петлі на машині.

Пристрій для обрізки канта істотно знижує витрати праці (тип NB). Довжина що залишається після обрізки нитки всього 2 мм. Це практично знімає необхідність будь-якої обрізки під час роботи, що підвищує продуктивність роботи. Відстань між ножицями для обрізки канта і голкою злегка змінюється при роботі з багатошаровими матеріалами, тим самим забезпечуючи надійну обрізки нитки в будь-якій робочій ситуації.

Застосування Juki LBH-782 у виробництві

Обробка щільних тканин, таких як об'ємний трикотаж.

Важлива інформація

У зв'язку з постійним оновленням складу вживаних машин, ціну та наявність уточнюйте у менеджера або у формі зворотного зв'язку.

Відео роботи

 

 

Основні характеристики

Виробник
Juki
Тип голки
DP×5
Максимальна швидкість шиття, ст/хв
3600
Тип човникового пристрою
Вертикальний | Стандартний
Вага, кг
40
Шестерні (число стібків в петлі)
54 - 345
Хід голководія, мм
34.6
Висота підйому лапки, мм
12
Довжина петель, мм
6.4 - 38.1
Макс. товщина оброблюваного матеріалу
4
Спосіб уповільнення
Зрушення ременя
Система змащування
Автоматична
Олія для змащування
JUKI New Defrix Oil No. 1 (еквівалентно ISO VG7)
Тип мотора
Серводвигун
Країна виробник
Японія
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Залишилися питання? Ми з радістю допоможемо розібратися, просто зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом!

+38 067 883 00 33 — з 9:00 до 20:00

Telegram / Viber — онлайн підтримка
Похожие товары
Знижка -4%
Безкоштовна доставка
Suzuki ECLS SE200-S Вічкова петельна машина