0
0

Ваш кошик порожній :(
Код товару:
2234
Артикул:
LK-1900A-SS
Виробник:
Juki
Під замовлення
132 000 грн

SEWTECH™ являється офіційним реселлером виробника Juki

Juki
Juki

Juki

Промислові швейні машини Juki Бренд Джукі, штаб квартира якого знаходиться в Токіо, знайомий всім, хто займається швейним бізнесом. Це японське підприємство вже понад 70 років випускає промислові швейні машинки і оверлоки. Продукція Джукі експорту... Детальніше...

Стан ідеальний, нова машина!

Відсутня тільки заводска упаковка.Повний комплект. Машина підшита і готова до роботи. Високошвидкісна закріплювальна машина з комп'ютерною ютерним управлінням (великі закріпки і закріпки форми D).

Juki LK1900A-SS Закрепочный швейный автомат

Особливості Juki LK-1900A-SS

  • Серед стандартних шаблонів, в машині є дані щодо виконання закріпки форми D на закінченнях кишень на чоловічому одязі;
  • За допомогою використання нового пристрою (для затиску голкової нитки із зворотного боку виробу) машина запобігає пропуск стібків і вислизання нитки на початку строчки;
  • Покращений механізм обрізки нитки дозволяє зменшити довжину залишку нитки із зворотного боку матеріалу після обрізки.
  • За допомогою застосування активного натягу, машина запобігає нерівномірність у натягу нитки під час пошиття багатошарових ділянок матеріалу, тим самим покращуючи можливості пошиття;
  • Характеристика автоматичного підйому дозволяє управляти робочої притискною лапкою в двох змінних положеннях, тип одиночного ходу, тип подвійного ходу.

Закріплювальна електронна машина, для стандартних матеріалів, швидкість шиття до 3000 ст/хв, поле шиття 30х40 мм, до 200 видів закріпок і до 20 тис. стібків в пам'яті, підйом лапки до 17 мм.

Машина досягає максимальної швидкості шиття 3 000 ст/хв, збільшуючи швидкість розгону на початку і в кінці шиття, а також швидкість обрізки нитки, скорочуючи, таким чином, загальний час циклу шиття, підвищуючи також продуктивність.

Застосування Juki LK-1900A-SS у виробництві

Виконання зигзагоподібної закріпки на швейних виробах з будь-яких матеріалів.

Відео Juki LK-1900A-SS Закріплювальна машина з полем 30х40мм

Основні характеристики

Країна виробник
Японія

Відгуки Juki LK-1900A-SS

Відгуків: 1
Сергей Иванов
31.08.2019
Переваги
Быстрая,стабильная машина.Работает практически с любой тканью,не прихотлива и вынослива.Мгновенно перестраивается на любой вид закрепки при помощи електроники без вмешательства механника.
Недоліки
Нет.
Коментар
Лучшая закрепочная машина на рынке.Стоит на производстве две-обе брали тут,одна б/у,в идеальном состоянии,вторую новую.Первая больше четырех лет работает в режиме нонстоп на производстве.Juki LK1900 вне конкуренции!

Залишилися питання? Ми з радістю допоможемо розібратися, просто зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом!

+38 067 883 00 33 — з 9:00 до 18:00

Viber — онлайн підтримка