+38 067 383 90 53
Працюємо з 10 до 19 Показати номер
Офіс Магазин Магазин

Juki LK-1900BHS Закріплювальна машина (для важких тканин)

Код товару
1220-01
Модель
LK-1900BHS
Виробник
Cтатус
В наявності
127946грн 3800€
Ціна вказана за комплект:Промислова швейна машина з вбудованим сервомотором та швейним столом
Juki
Juki LK-1900BHS

Закріплювальна швейна машина JUKI LK-1900B-HS (для важких тканин). Для виготовлення всіх видів закріпок і настрачивания шлевок може застосовуватися таке потужне сучасне обладнання, як напівавтомат з електронним управлінням кл. LK-1900В-HS.

Juki LK-1900BHS

Особливості Juki LK-1900BHS

В напівавтоматі LK-1900B-HS є вбудований автоматизований привід головного валу і система крокових приводів для переміщення затискача з напівфабрикатом. За рахунок застосування автоматизованого привода головного валу вдалося повністю відмовитися від механічних пристроїв для фіксованої зупинки головного валу, спростити механізми обрізки ниток і підйому затиску. Як наслідок, покращилася динаміка электромашинного агрегату, знизилися шум і вібрація, повністю виключені ударні навантаження.

Гнучкість напівавтомата підвищилася завдяки відмові від завдання траєкторії переміщення затискача напівфабрикату з допомогою кулачка. Система крокових приводів забезпечує будь-яку траєкторію переміщення затискача в поле 20 х 40 мм Це означає, що навіть в стандартній комплектації напівавтомат може забезпечити виконання 30 різних закріпок, що містять від 14 до 56 стібків, наприклад, на гульфике; для фіксації входу в кишеню; для з'єднання шлевок з поясом і т. д.

Якщо споживач замовляє мінімальний обсяг додаткових швидкозмінних затискачів і який можна перепрограмувати ROM з записаними за його технічним завданням формами закріпок, то можливості напівавтомата ще більше розширюватися. Напівавтомат контролює відповідність встановленого затиску програмою, яка визначає форму закріпки, і дає сигнал оператору в разі неправильного вибору програми або затискача.

Напівавтомат забезпечує також мультипрограммный режим роботи, коли можна запрограмувати послідовність виконання закріпок різної конфігурації. Це особливо цінно для невеликих швейних підприємств, так як на одному напівавтоматі можна без всяких переналадок в одній мультипрограмме, наприклад, закріплювати на штанах "блискавку" на гульфике, вхід в кишеню і настрачівать шлевкі.

Застосування Juki LK-1900BHS у виробництві

Виконання зигзагоподібної закріпки на швейних виробах з будь-яких матеріалів.

Відео роботи

Основні характеристики

Кількість ниток
2
Область шиття
20×40 мм
Кількість голок
1
Комплектація
Промислова швейна машина з вбудованим сервомотором та швейним столом
Матеріал
Важкі
Виробник
Juki
Автоматичний підйом лапки
Так
Автоматична закріпка рядки
Так
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Похожие товары