Juki LK-1900BSS Закріплювальна машина

Код товару
1230-01
Модель
LK-1900BSS
Виробник
Cтатус
В наявності
113333грн 3400€
Онлайн розсрочка від Плати Пізніше
Купити у розсрочку онлайн
Ціна вказана за комплектПромислова швейна машина з вбудованим сервомотором та швейним столом
Juki
Juki LK-1900BSS

Автоматична закріплювальна машина Juki LK-1900BSS з електронним управлінням, ЖК дисплеєм, USB портом. Дана модель закрепочной машини відрізняється найбільш високою швидкістю в світі - 3200 стібків в хвилину! Крім швидкості пошиття була збільшена швидкість старту, зупинки, обрізки нитки і швидкість автоподъема лапки, що значно зменшує час виконання повного циклу (зниження відбулося приблизно на 30% у порівнянні з попередньою моделлю: для закріпок величиною в 42 стібка).

Juki LK-1900BSS Закрепочная машина

Особливості Juki LK-1900BSS

Дана машина виконує найвищу якість строчки, що характеризує всі машини JUKI. У машині використовується новий механізм захоплення нитки, який запобігає вислизанню нитки з игольного вушка на початку пошиття, заплутування нитки на виворітній стороні матеріалу, а також забруднення під час пошиття. Вдосконалений механізм обрізки нитки дозволив скоротити залишок нитки з виворітного боку після обрізки.

Розширена область пошиття та безліч різноманітних шаблонів пошиття також є відмінною особливістю цієї моделі. З областю пошиття 30 мм (довжина) і 40 мм (ширина) машина може виконувати закріпки різних форм. В якості стандарту в машині закладено 50 різних типів закріпок, які, поряд зі звичайними закрепками, включають в себе закріпки півмісяцем, круглу і радіальну закріпки.

Повністю усунутий ризик виникнення масляних плям на готовому виробі.Завдяки передовій технології сухої голови, на даній моделі JUKI відсутня необхідність мастила рамки (игловодитель і ниткопритягувач). Це запобігає забрудненню матеріалу олією мастила. Лише незначна кількість масла подається з масляного насоса на човник.

Стандартна машина оснащена електронним механізмом контролю натягу нитки. Наявність механізму активного натягу дозволяє за допомогою панелі управління встановлювати натяг, який повністю відповідає умовам пошиття (таким як нитка, матеріал і швидкість роботи). Для зручності оператора панель керування з РК дисплеєм має USB порт, що значно спрощує налаштування машини: вся інформація може бути прочитана з USB-накопичувача (флешки).

Стандартна машина оснащена автоматичним підйомом лапки з двигуном крокового підйому. Завдяки системі крокового підйому, можна змінювати хід автоподъема з однокрокового на двох кроковий, що дозволяє полегшити розташування матеріалу на машині. Для двох крокового ходу значення проміжної зупинки можна встановлювати за допомогою панелі управління.Максимальний підйом притискної лапки може становити 17 мм при використанні функції підйому голки при зворотному обертанні в комбінації з механізмом автоподъема.

Промислова машина Juki LK-1900BSS/MC670NS володіє чудовими експлуатаційними можливостями. Головка машини з прямим (без ремінним) приводом, безпосередньо з'єднана з АС серводвигуном, забезпечує чудові можливості роботи, включаючи високу точність зупинки. Дана система створює зручне робоче місце, знижуючи вібрації і шум при роботі машини.Область рукава оснащена ручним шківом, що дозволяє оператору візуально перевіряти точку входу голки.

Виправлення точки початку пошиття - функція, що дозволяє пересувати точку початку пошиття в напрямку X і Y, що дає можливість регулювати шаблон у відповідності з конфігурацією лапки.

Застосування Juki LK-1900BSS у виробництві

Виконання зигзагоподібної закріпки на швейних виробах з будь-яких матеріалів.

Основні характеристики

Автоматична обрізка нитки
Так
Кількість ниток
2
Область шиття
30×40 мм
Швидкість шиття
3200 об/хв
Тип голки
DPx17
Кількість голок
1
Комплектація
Промислова швейна машина з вбудованим сервомотором та швейним столом
Виробник
Juki
Автоматичний підйом лапки
Так
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Залишилися питання? Ми з радістю допоможемо розібратися, просто зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом!

+38 067 883 00 33 — з 9:00 до 20:00

Telegram / Viber — онлайн підтримка
Похожие товары