Juki LK-1903B Комп'ютерна високошвидкісна гудзикова машина

Код товару
1546-01
Модель
LK-1903B
Виробники
Cтатус
В наявності
Ціну уточнюйте
Ціна вказана за комплектШвейна машина з двигуном та швейним столом
Гарантійний термін12 місяців
Juki
Зворотній дзвінок
Juki LK-1903B

Гудзикова машина серії LK-1903B.Висока продуктивність і відмінну якість шва досягається з допомогою збільшення швидкості запуску, зупинки, обрізки нитки і автоматичного підйому, що значно скоротило загальний час циклу. Механізм захоплення для швейної нитки допомагає домогтися послідовного зв'язування вузлів на початку шиття.

Juki LK-1903B Компьютерная высокоскоростная пуговичная машина

Особливості Juki LK-1903B

Машина оснащена 50 різними шаблонами шиття. LK-1903 дозволяє легко перемикатися на моделі шиття для легкого виконання величезного діапазону характеристик. Так як машина оснащена активним механізмом натягу, вона може встановити натяг голкової нитки, яка відповідає різним умовам шиття (наприклад, нитка, матеріал і швидкість шиття) на панелі управління, зберігати дані в пам'яті і відтворювати їх. Натяг голкової нитки можна розділити у відповідності з типом рядки або частиною шва, таким як початкова частина шва, базова прошита деталь, прошита зигзаг і кінець шва (кріпильна строчка). Коли панель управління використовується в поєднанні з активним натягом, натяг нитки голки можна встановити на основі рядки. Це допомагає усунути небажані зміни натягу нитки в багатошаровій частини матеріалу або в напрямку шиття, тим самим сприяючи підвищенню якості шва.

Машина оснащена автоподъемником, який використовує систему крокового двигуна. Це допомагає знизити втому оператора. Максимальний підйом лапки 13 мм. Також можливо змінити хід автопідйомника з одностороннього ходу до двоступінчастого, що полегшує позиціонування матеріалу на машині. Для двоступінчастого ходу на панелі управління може бути встановлена проміжна висота зупинки. Стартова точка шиття може бути зрушений в напрямку X / Y. Це дозволяє коригувати малюнок шиття у відповідності з конфігурацією притискної лапки. Завдяки передовій технології сухих головок рама більше не вимагає мастила. Це запобігає забрудненню матеріалу мастилом. Просто невелика кількість чистого масла подається з масляного бака в човник. В імпульсному двигуні встановлений кодер, завдяки чому досягається значно поліпшена економія енергоспоживання.

Функціональні параметри, такі як кімнати моделей і натягу нитки голки, можна легко встановити за допомогою панелі управління. Відстань між отворами в кнопці можна легко змінити за допомогою функції збільшення / зменшення малюнка. Стандартні шаблони шиття можна призначати клавішах P1-P50. У пам'яті може зберігатися до 99 різних шаблонів шиття циклу, кожна з яких об'єднує максимум 99 різних шаблонів шиття.

Застосування Juki LK-1903B у виробництві

Використовується для пришивання круглих і плоских гудзиків.

Відео роботи

Основні характеристики

Виробник
Juki
Автоматична обрізка нитки
Так
Автоматичний підйом лапки
Так
Тип голки
DP×17
Тип пришивання гудзиків
Прямий | П-подібний | Х-подібний
Кількість ниток, шт
2
Максимальна швидкість шиття, ст/хв
2700
Вага, кг
50
Кількість голок, шт
1
Комплектація
Швейна машина з двигуном та швейним столом
Кількість стібків, шт
8 | 16 | 32
Висота підйому лапки, мм
13
Система змащування
Краплинна
Тип мотора
Серводвигун
Живлення, В
220
Країна виробник
Китай
Тип стібка
Човниковий
Відстань між отворами гудзика (вісь X)
2.5 - 6.5
Відстань між отворами гудзика (вісь Y)
0.25 - 6.5
Підсвічування
Ні
Гарантія
12 місяців
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Залишилися питання? Ми з радістю допоможемо розібратися, просто зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом!

+38 067 883 00 33 — з 9:00 до 20:00

Telegram / Viber — онлайн підтримка
Похожие товары