+38 067 383 90 53
Працюємо з 10 до 19 Показати номер
Офіс Магазин Магазин

Juki LK-1903B Комп'ютерна високошвидкісна гудзикова машина

Код товару
1546-01
Модель
LK-1903B
Виробник
Cтатус
В наявності
Ціну уточнюйте
Ціна вказана за комплект:Промислова швейна машина з вбудованим сервомотором та швейним столом
Juki
Juki LK-1903B

Гудзикова машина серії LK-1903B.Висока продуктивність і відмінну якість шва досягається з допомогою збільшення швидкості запуску, зупинки, обрізки нитки і автоматичного підйому, що значно скоротило загальний час циклу. Механізм захоплення для швейної нитки допомагає домогтися послідовного зв'язування вузлів на початку шиття.

Juki LK-1903B Компьютерная высокоскоростная пуговичная машина

Особливості Juki LK-1903B

Машина оснащена 50 різними шаблонами шиття. LK-1903 дозволяє легко перемикатися на моделі шиття для легкого виконання величезного діапазону характеристик. Так як машина оснащена активним механізмом натягу, вона може встановити натяг голкової нитки, яка відповідає різним умовам шиття (наприклад, нитка, матеріал і швидкість шиття) на панелі управління, зберігати дані в пам'яті і відтворювати їх. Натяг голкової нитки можна розділити у відповідності з типом рядки або частиною шва, таким як початкова частина шва, базова прошита деталь, прошита зигзаг і кінець шва (кріпильна строчка). Коли панель управління використовується в поєднанні з активним натягом, натяг нитки голки можна встановити на основі рядки. Це допомагає усунути небажані зміни натягу нитки в багатошаровій частини матеріалу або в напрямку шиття, тим самим сприяючи підвищенню якості шва.

Машина оснащена автоподъемником, який використовує систему крокового двигуна. Це допомагає знизити втому оператора. Максимальний підйом лапки 13 мм. Також можливо змінити хід автопідйомника з одностороннього ходу до двоступінчастого, що полегшує позиціонування матеріалу на машині. Для двоступінчастого ходу на панелі управління може бути встановлена проміжна висота зупинки. Стартова точка шиття може бути зрушений в напрямку X / Y. Це дозволяє коригувати малюнок шиття у відповідності з конфігурацією притискної лапки. Завдяки передовій технології сухих головок рама більше не вимагає мастила. Це запобігає забрудненню матеріалу мастилом. Просто невелика кількість чистого масла подається з масляного бака в човник. В імпульсному двигуні встановлений кодер, завдяки чому досягається значно поліпшена економія енергоспоживання.

Функціональні параметри, такі як кімнати моделей і натягу нитки голки, можна легко встановити за допомогою панелі управління. Відстань між отворами в кнопці можна легко змінити за допомогою функції збільшення / зменшення малюнка. Стандартні шаблони шиття можна призначати клавішах P1-P50. У пам'яті може зберігатися до 99 різних шаблонів шиття циклу, кожна з яких об'єднує максимум 99 різних шаблонів шиття.

Застосування Juki LK-1903B у виробництві

Використовується для пришивання круглих і плоских гудзиків.

Відео роботи

Основні характеристики

Голка
DP × 17 (# 14)
Розмір гудзики
Кругла, плоска. Розмір: φ8 ~ φ32mm 301: φ8 ~ φ20 302: φ10~φ20 Опція: φ15 ~ φ32
Швидкість шиття
2700 ст/хв
Комплектація
Промислова швейна машина з вбудованим сервомотором та швейним столом
Виробник
Juki
Висота підйому лапки
13 мм
Кількість стандартних шаблонів
50 шт
Кількість даних, які можуть бути введені
200 моделей
Країна виробник
Японія
Довжина стібка
0,1 ~ 10 мм (з кроком 0,1 мм)
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Похожие товары