Juki LZ-2290 ASR-7WB Зигзаг

Код товару
1155-01
Модель
LZ-2290 ASR-7WB
Виробники
Cтатус
Передзамовлення
129450грн 4000€

SEWTECH™ являється офіційним реселлером виробника Juki

Juki
Juki LZ-2290 ASR-7WB

Мультизигзаг JUKI LZ-2290 ASR-7WB/AK121. Стан-як новий, повний автомат. В наявності 2 штуки. Повний комплект, працювали дуже мало. Найдорожча модель з зіг-загов Juki, ціна нового в Україні 8165 євро за 1 шт.

Juki LZ-2290 ASR-7WB Зиг-заг

Особливості Juki LZ-2290 ASR-7WB

Високошвидкісна 1-голкова Швейна Машина Човникового стібка, Зигзагоподібної Строчки, з Комп'ютерним Управлінням, Прямого Приводу. Завдяки електронному управлінню, одна швейна машина здатна легко виконувати різні види зигзагоподібних строчок. Власні шаблони пошиття можуть бути створені в головному ланці швейної машини. Завдяки довгим рукавом і системі прямого приводу швейна машина пропонує підвищена зручність і простоту в експлуатації.

Покращена панель управління IP-100 оснащений різними функціями. В панелі використовується РКІ дисплей збільшеного розміру, чиї функціональні можливості чудові. За допомогою панелі можна встановлювати різні умови пошиття, крім того, вона оснащена функціями зв'язку і управління виробництвом.

Переваги:

Машина оснащена двадцятьма стандартними шаблонами зигзагоподібної строчки, шаблони Т-стібка і оздоблювальних стібків згруповані в чотирнадцять різних типів.

Механізм просування контролюється кроковим двигуном, що дозволяє постійно шити на великій швидкості.

В одному і тому ж шаблоні може використовуватися пряма строчка, стандартний зигзаг, 2-кроковий зигзаг, 3-кроковий зигзаг, у формі півмісяця і потайною зигзаг. Це значно розширює можливості застосування даної машини.

(Тип сухий голови) Суха голова машини запобігає поява масляних плям на матеріалі пошиття. Крім того суха голова не потребує періодичного змащування.

Застосування Juki LZ-2290 ASR-7WB у виробництві

Виконання різних видів зигзагоподібних строчок на тканини.

Важлива інформація

У зв'язку з постійним оновленням складу вживаних машин, ціну та наявність уточнюйте у менеджера або у формі зворотного зв'язку.

Відео роботи

 

 

 

 

Основні характеристики

Виробник
Juki
Країна виробник
Японія
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Залишилися питання? Ми з радістю допоможемо розібратися, просто зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом!

+38 067 883 00 33 — 9:00 - 19:00

Telegram / Viber — онлайн підтримка