+38 067 383 90 53
Працюємо з 10 до 19 Показати номер
Офіс Магазин Магазин

Juki МЅ-1261 Трехигольная швейна машина подвійного ланцюгового стібка з П-подібною платформою

Код товару
1550-01
Модель
МS-1261
Виробник
Cтатус
В наявності
Ціну уточнюйте
Ціна вказана за комплект:Промислова швейна машина з вбудованим сервомотором та швейним столом
Juki
Juki МS-1261

Juki МЅ-1261 трехигольная машина призначена для сточування закривають бічних швів, рукавів та інших циліндричних деталей. Трехигольная швейна машина Juki МЅ-1261 подвійного ланцюгового стібка з П-подібною платформою була розроблена в результаті ретельного вивчення подвійного ланцюгового з'єднання тканини.

Juki МS-1261 Трехигольная швейная машина двойного цепного стежка с П-образной платформой

Особливості Juki МЅ-1261

Завдяки наявності нитенаправителя, розташованого між нитепритягивателем і важелем вивільнення проміжного натягу, натяг голкової нитки можна зменшити. Ставлення голки до просування матеріалу, синхронізація часу для натягу голкової нитки, час подачі матеріалу і механізм протяжки тканини значно покращилися. Для полегшення роботи оператора форма платформи і її дизайн були суттєво змінені.

Також слід зазначити, що регулювання довжини стібка суттєво покращено і змінюється простим натисненням кнопки-регулятора, а посилена фіксація матеріалу дає більш чітко фіксовану відстань між рядками. Завдяки цим удосконаленням машина забезпечує якісні шви, а також запобігає зморшкуватість, шовні прослизання і нерівномірність подачі матеріалу.

Машина усуває пропуск стібків навіть при роботі на великих швидкостях, зберігаючи при цьому високу якість шва. В результаті машина здатна виконувати прекрасні м'які стібки навіть тоді, коли використовуються важкі матеріали. Нижня і голкова нитка перетинаються в точній місці, що запобігає пропуск стібка, і забезпечує якісну сходинку. Завдяки модифікованому положення тягне механізму виключена можливість поломки або вигину голки. Також була змінена форма лапки, запобігаючи односторонній контакт тільки з верхньої тканиною. Машина Juki МЅ-1261F/V045S оснащена великою кількістю зубців зубчастої рейки, що значно полегшує просування і подачу тканини.

Обладнання легко налаштовується для будь-яких матеріалів, має міцну конструкцію і зручно в експлуатації. Juki МЅ-1261 може адаптуватися до широкого спектру застосувань. Існує кілька комплектів з різними відстанями між голками. Оператор може вибрати будь-залежно від типу тканини, з якої він працює.

Переваги моделі:

  • Машина охоплює широкий спектр матеріалів;
  • Низька розтягує здатність і поліпшений механізм протяжки запобігають виштовхування матеріалу;
  • Машина запобігає пропуск стібка, навіть коли вона працює на високій швидкості, забезпечуючи високу якість продукції;
  • Машина оснащена, як стандарт, нещодавно розробленими лапками, які дозволяють машині виконувати якісне перехресного зшивання швів.

Основні характеристики

Голка
UY128GAS-NY (#21) #16~#22; UY128GAS (№130) №100~№140
Швидкість шиття
3600 ст/хв
Комплектація
Промислова швейна машина з вбудованим сервомотором та швейним столом
Відстань між голками
5.6 мм (7/32")~9.6 мм (3/8")
Виробник
Juki
Країна виробник
Японія
Довжина стібка
1.4~4.2 мм
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Похожие товары