0
0

Ваш кошик порожній :(

Інтернет-магазин Sewtech надає можливість придбати швейне обладнання у кредит. Відтепер прямострочну швейну машину, оверлок та інші позиції на сайті sewtech.com.ua можна купити в кредит розбивши суму на декілька платежів. Переконливе прохання, перед прийняттям рішення про придбання товарів у кредит уточнюйте наявність товару та умови кредитування. Усі пропозиції банків на нашому сайті є кредитними програмами.

*Зверніть увагу!

  • Повна вартість товару з урахуванням націнки на кредит буде відома вам до підписання договору та внесення першого платежу.
  • При купівлі товарів в кредит не діє поточна Акція "Безкоштовна доставка"
  • Відсоткова ставка може відрізнятися залежно від кількості місяців та строків погашення кредиту, уточнюйте деталі у вашого фінансовго оператора.

Миттєва розсрочка від Приватбанку

*Зверніть увагу! При купівлі товарів в кредит від Приватбанку не діє поточна Акція "Безкоштовна доставка".

Миттєва розстрочка – швидкий кредит на картку Універсальна ПриватБанку для оплати товару, а також на картки Універсальна Gold, Platinum, Visa Infinite, Premium, World Elite від Приватбанк. «Миттєва розстрочка» - це сервіс, за допомогою якого Ви можете купувати та розраховуватися за послуги, оплачуючи не всю їхню вартість, а лише частину – до 24 платежів! В умовах прописано про відсутність потреби надавати паспортні дані та ІПН, проте Ви вказуєте цю інформацію при отриманні картки.

Що таке сервіс «Миттєва розстрочка» для покупців? 
Це споживчий кредит, який надається клієнту в межах встановленого ліміту за продуктом у разі придбання товару/оплату послуги в торгово-сервісних підприємствах та/або інтернет-магазинах.

Якою карткою можна оплатити покупку сервісу «Миттєва розстрочка»? 
Карткою ПриватБанку: картки «Універсальна»; картки «Універсальна Gold»; елітні картки для VIP-клієнтів (Platinum, Infinite, World Signia / Elite).

Як дізнатися доступний ліміт по сервісу «Миттєва розстрочка»? 
Ви можете дізнатися доступний ліміт по сервісу «Миттєва розстрочка», відправивши SMS на номер 10060 з командою CHAST, за допомогою мобільних додатків Privat24 та «Оплата частинами», на сайтах «Приват24» та «Оплата частинами» в кабінеті. Оформляти одночасно можна до 10 угод у рік, доки дозволяє ліміт по сервісу.
У Приватбанку є можливість уточнити інформацію щодо доступного ліміту безпосередньо на сайті сервісу, перейшовши за посиланням - https://paypartslimit.privatbank.ua/pp-limit/.

Чи можливо підвищити ліміт за сервісом «Миттєва розстрочка»? 
Кредитний ліміт по Миттєвій розстрочці залежить від встановленого ліміту за кредитною карткою. Для підвищення ліміту за сервісом "Миттєва розстрочка" рекомендуємо підвищити ліміт за кредитною карткою.

Як списуються платежі за сервісом «Миттєва розстрочка»? 
Перший платіж списується з кредитної картки в момент покупки, а всі наступні платежі списуються з картки автоматично в дату відкриття договором (згідно з чеком). Щомісяця необхідно до дати платежу поповнювати кредитну картку будь-яким зручним способом (банкомат, ТЗН, Приват24, каса відділення) Якщо списання щомісячного платежу відбувається в рахунок кредитних коштів, то вносити суму платежу потрібно до 25 числа. Якщо це вихідний, то кошти на карту потрібно вносити в останній робочий день перед датою списання. Дата списання платежу - це число оформлення договору по сервісу.

Чи можна погасити достроково договір «Миттєва розстрочка»? 
Так, дострокове погашення можливо з кредитної карти, на яку оформлено договір. При цьому буде списана комісія 2,9% від загальної суми договору. Погасити можна як за рахунок власних, так і кредитних коштів. При достроковому погашенні за рахунок кредитних коштів буде нарахована комісія 4%.

Як скористатися:
- Отримати картку ПриватБанку (Універсальна, Універсальна Gold, Platinum, Visa Infinite, Premium, World Elite).
- Дізнатися ліміт на купівлі у Приват24, мобільному додатку, в особистому кабінеті на сайті “Оплата частинами” або відправивши SMS на номер 3700 (10060, 7660) з текстом CHAST.
- Обрати товар на сайті.

Сума кредитного ліміту:
- Встановлюється для кожного клієнта окремо.
- Мінімальна сума – 300 грн.
- Максимальна сума – 300 тис. грн.

В яких магазинах діє:
- Програмою можна скористатись в будь-якому магазині, де встановлений термінал ПриватБанку.

Строк розстрочки:
- До 24 місяців.

Комісії:
- 1.90 % від суми купленого товару, автоматично списується з картки щомісяця.
- Якщо на картці недостатньо власних коштів для списання комісії, то платіж покриється за рахунок кредитного ліміту (овердрафту) і додаткова комісія складе 4.00 % від суми платежу.

Кредит надає ПАТ КБ "ПриватБанк", ліцензія НБУ №22 від 05.10.11р. Детальні умови кредитування на сайті банку або телефоном гарячої лінії 3700. Дзвінки з мобільного в межах України безкоштовні.

Розстрочка від Плати Позже

*Зверніть увагу! При купівлі товарів в кредит від Плати Пізніще не діє поточна Акція "Безкоштовна доставка".

Фінансовий оператор ПлатиПозже™ – спеціалізована компанія-провайдер технології фінансування для продавців та покупців товарів та послуг з використанням технології Vendor Finance та клієнтського сервісу за моделлю Preferred Account.
Послуга ПлатиПозже - це спеціалізоване рішення для збільшення продажів. Фінансовий оператор здійснює фінансування угод, забезпечує маркетингову та технологічну підтримку функціонування послуги, аналіз ризиків, моніторинг та супровід угод з покупцями.
Колектив Оператора – дружня та професійна команда фахівців, яка працює за високими стандартами ведення бізнесу, допомагають покупцям – отримувати бажані товари та послуги. На даний момент послуга "ПлатіПізніше" надається понад 700 інтернет-магазинами та роздрібними продавцями.

Вимоги:
- Сума кредиту від 1000 грн.
- Термін розстрочки: 3,6,10 платежів
- Вік позичальника: від 18
- Початковий внесок: присутній

Переваги:
- Жодних паперів та походів у банки – Ви просто залишаєте заявку на сайті та підписуєте електронний договір в онлайн-кабінеті;
- Без додаткових/прихованих платежів та страховок – Ви отримуєте товар за вартістю, яка включає плату за розстрочку;
- Можливість відстеження своїх платежів в онлайн-кабінеті та здійснювати платежі через сайт;
- Можливість оформлення розстрочки для приватних та юридичних осіб.

Погашення кредиту:
- Щомісяця до 20-го числа рівними платежами;
- Можливе дострокове погашення без додаткових комісій та обмежень.

Основні документи:
- Паспорт громадянина України;
- ІПН.

Кроки оформлення:
- Оберіть товар та оформіть заявку на покупку на виплат;
- Перейдіть за посиланням, отриманим у SMS-повідомленні, та пройдіть ідентифікацію на сайті;
- Підпишіть електронний договір та зробіть перший платіж;
- Отримайте товар у роздрібному магазині/кур'єрською службою.

Кредит надається ТОВ «ФК «Фангарант Груп». Ліцензія на надання фінансових послуг Нацкомфінпослуг №455 від 02.03.2017.

Оплата частинами від Приватбанку

*Дана послуга тимчасово не доступна.

Оплата частинами – це послуга швидкого кредитування, яку надає наш партнер ПриватБанк.
Все що вам потрібно для оформлення замовлення за допомогою «Оплати частинами» - це кредитна картка ПриватБанку («Універсальний» або «Gold»), а також елітні картки для VIP-клієнтів (Platinum, Infinite, World Signia/Elite).
У вас має бути встановлений банком кредитний ліміт на розстрочку не менше повної вартості товару. У момент оформлення замовлення на сайті з Вашого кредитного ліміту картки списується лише перший платіж, усі наступні – тим самим числом у наступних місяцях до повного погашення суми товару.

Як скористатися послугою «Оплата частинами» при покупці товару у нашому інтернет-магазині?
- Дізнайтеся про свій доступний ліміт, відправивши SMS на номер 10060 з текстом "CHAST" . ВАЖЛИВО! SMS необхідно надсилати з номера телефону активації картки (контактний номер телефону, вказаний клієнтом у договорі з банком).
- У Приватбанку є можливість уточнити інформацію щодо доступного ліміту безпосередньо на сайті сервісу, заповнивши телефон і перейшовши за посиланням - https://paypartslimit.privatbank.ua/pp-limit/ . Також це можна зробити в інтернет-банкінгу "Приват24", в меню: "Мої рахунки" - "Оплата частинами (для mob Приват24: "Всі карти" - "Оплата частинами") або безпосередньо в додатку "Оплата частинами".
- Натисніть кнопку «Кредит від Приватбанку» на сторінці товару, що сподобався. Сума покупки не повинна перевищувати кредитний ліміт вашої картки, встановлений за «Оплатою частинами». У момент купівлі товару на карті має бути залишок у розмірі, достатньому для першого платежу.
- Виберіть потрібну кількість платежів та термін кредиту та натисніть кнопку "Оформити".
- Заповніть всі необхідні для придбання дані. Праворуч буде відображено розмір регулярних платежів.
- Натисніть кнопку «Оформити замовлення» та підтвердіть вашу покупку
- Далі на стороні ПриватБанку завершіть оформлення розстрочки.
- Після переадресації на сторінку ПриватБанку для оплати завершіть оформлення розстрочки.
- Ми отримаємо вашу заявку на придбання товару із здійсненням оплати частинами. Ви отримаєте листа про підтвердження продажу та оплати частинами товару. Після цього перший платіж автоматично знімається з картки.
- Протягом доби ми отримуємо на своєму рахунку платіж (суму вартості товару), а після – відправляємо вам товар. Якщо ви вибрали умову оплати товару більше, ніж двома платежами, то в такому разі наступні платежі з вас стягує банк згідно з обраним вами періодом оплати.
- Після списання першого платежу решта суми списуватиметься з вашої картки рівними частинами щомісяця протягом вибраного вами терміну. ВАЖЛИВО! На карті ПриватБанку обов'язково має бути необхідна сума для списання першого платежу.

Переваги користування послугою "Оплата частинами" від нашого партнера:
- Не потрібен паспорт та ідентифікаційний код.
- Немає потреби відвідувати банк. Скористайтеся «Оплатою частинами» так само просто, як оплатити покупку кредитною карткою за терміналом у магазині.
- Щомісячну суму платежу за покупку зручно вносити на картку через Приват 24, термінали самообслуговування або в будь-якому з відділень Приватбанку.
- Ви також можете оплатити товар/послугу достроково, самостійно через свій Приват24 або за зверненням до Банку на вхідну лінію 3700.

Кредит надає ПАТ КБ "ПриватБанк", ліцензія НБУ №22 від 05.10.11р. Детальні умови кредитування на сайті банку або телефоном гарячої лінії 3700. Дзвінки з мобільного в межах України безкоштовні.

Купівля частинами від Монобанк

*Дана послуга тимчасово не доступна.

Купівля частинами в Монобанку – спеціальна пропозиція для власників кредитних карток, яка дозволяє купувати товари в розстрочку з мінімальною процентною ставкою і можливістю внесення платежів рівними частинами протягом певного терміну. Покупка частинами – кредит для оплати товару. Послугою можливо скористатись у магазині-партнері Монобанку. Позичальнику необхідно буде сплатити лише аванс у розмірі щомісячного платежу за товар.Максимальна кількість одночасних операцій за послугою “Покупка частинами” – необмежена.

Як працює послуга від Монобанку
Щоб скористатися сервісом «Оплата частинами» від Монобанку, досить виконати ряд дій: Стати клієнтом банку. Для цього достатньо завантажити мобільний додаток, заповнити анкету на відповідний картковий продукт і сфотографувати потрібні документи. Головна особливість Монобанку – весь процес оформлення картки відбувається онлайн, фізичні банківські відділення відсутні. Картою можна користуватися через додаток, або замовивши фізичний аналог на пошту. Дізнайтеся в додатку, який кредитний ліміт виділяється на оплату частинами. Підберіть потрібний товар в магазинах-партнерах. Вносьте платежі рівними частинами протягом кількох місяців (для постійних клієнтів доступна можливість придбання товару з розстрочкою до 24 місяців).

Оплата частинами від Монобанка працює наступним чином
Клієнт підбирає потрібний товар в інтернет-магазині або в роздрібній мережі. При покупці в фізичних магазинах продавця-консультанта потрібно повідомити про свій намір придбання товару в розстрочку. На стадії оформлення замовлення у рядку «Оплата» потрібно вибрати «Оплата частинами від Монобанк». Також вибирається кількість місяців, на які буде розбита повна сума покупки. Чим більше термін, тим меншу суму доведеться платити щомісяця. Підтвердіть проведення операції в мобільному додатку банку.
*Перший платіж з карткового рахунку буде списано автоматично в момент покупки товару, всі наступні списання здійснюються щомісяця в день покупки товару.

Як отримати кошти:
- Скористатись мобільним додатком та обрати покупку частинами;
- Вказати суму та кількість платежів;
- Оплатити товар.
або
- Обрати товар на сайті магазину та вказати вид оплати “Покупка частинами”;
- Вказати кількість платежів;
- Підтвердити купівлю товару.

Сума кредитного ліміту:
Межа суми залежить від індивідуального ліміту кожного клієнта. Немає жодних обмежень на кількість товарів або угод в межах наявних коштів. Встановлюється для кожного клієнта окремо. Максимальна сума – 200 тис. грн. Ваш ліміт розстрочки і є ліміт Покупки частинами, а кількість оформлених договорів необмежено. 

Надавач послуги АТ «УНІВЕРСАЛ БАНК» ліцензія НБУ No92 від 10.10.2011, номер у держреєстрі банків No 226.

У вас є питання? Ми з радістю допоможемо розібратися, просто зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом!

+38 067 883 00 33 — з 9:00 до 18:00

Viber — онлайн підтримка