+38 067 383 90 53
Працюємо з 10 до 19 Показати номер
Офіс Магазин Магазин

Підшивальні машина Maier 252 з подвійною строчкою

Код товару
1777-01
Модель
252
Виробник
Cтатус
В наявності
79585грн 2300€
Онлайн розсрочка від Плати Пізніше
Купити у розсрочку онлайн
Maier
Maier 252

Машина в дуже хорошому стані, підшита і готова до роботи.

Укомплектована новим серводвигуном 750W.

Maier 252 Подшивочная машина

Особливості Maier 252

Підшивальні швейна машина з подвійною строчкою з двома пружними ребрами (плунжерами), незалежно регульованими один від одного і сжимающимися при шитті поперечних швів. Сшиваемый матеріал підводиться до машини складеним у вигляді літери "S". Голка входить у верхню складку поперемінно праворуч і ліворуч (зигзагоподібна строчка). Для легких і середніх матеріалів. Шов міцний і не видно ні зовні, ні всередині і може бути на будь-якому необхідному відстані від краю подолу. Вільний шов усуває сліди від натягу нитки. Край може бути придавлена так, щоб він не показувався зовні.

  • MAIER 252 подвійний потайний шов. Подовжений рукав. З пристосуванням для встановлення інтервалу 1:1/1:2 (опціонально 1:3).
  • З підпружиненою плунжерній системою. Проколювання тільки одного шару тканини при переході через шви. Для пальтових тканин.
  • Машина внутрішнього подвійного потайного стібка з двома пружними выдавливателями, обидва під незалежним регулюванням. Не всі моделі Maier мають підпружинену плунжерную систему, а тому, можна вважати 252 унікальним екземпляром.
  • Машинка з високою німецькою якістю деталей, дозволяє сточувати матеріали і створювати стібок на будь-якій відстані від подрезанного краю виробу. Шов виходить практично невидимий ні з лицьового, ні з виворітньої сторони.
  • Більш раціонально на пристрої 252 було б сточувати тканини середньої товщини. Однак, є і невеликі виключення в плані щільності тканин, наприклад, можна обробити стібком якісну синтетику.
  • З унікальних особливостей можна підкреслити проколювання лише одного з шарів тканини при переході через шви. Це стосується всіх пальтових тканин.

Застосування Maier 252 у виробництві

Для різного роду підшивальних робіт при виробництві пальто, піджаків, брюк і спідниць. Можлива перебудова як для легких,так і важких тканин.

Важлива інформація

У зв'язку з постійним оновленням складу вживаних машин, ціну та наявність уточнюйте у менеджера або у формі зворотного зв'язку.

Основні характеристики

Голка
251LG
Швидкість шиття
2800 ст/хв
Виробник
Maier
Діаметр маховика
63 мм
Висота підйому лапки
5 мм
Країна виробник
Німеччина
Довжина стібка
3-8 мм

Відео роботи Maier 252 Підшивальні машина з подвійною строчкою

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Похожие товары