0
0

Ваш кошик порожній :(
Код товару:
1777
Артикул:
252
Виробник:
Maier
Під замовлення
103 500 грн
Поглянути альтернативні пропозиції в категорії Підшивочні машини б/у Maier

SEWTECH™ являється офіційним реселлером виробника Maier

Maier
Maier

Maier

Про компанію Основою успіху Maier є технічні знання, продукція, яка відповідає потребам, і активні консультаційні послуги. Завдяки чому протягом багатьох років компанія досягла постійно зростаючої частки експорту на світовому ринку. Завдяки вел... Детальніше...

Машина в дуже хорошому стані, підшита і готова до роботи.

Укомплектована новим серводвигуном 750W.

Maier 252 Подшивочная машина

Особливості Maier 252

Підшивальні швейна машина з подвійною строчкою з двома пружними ребрами (плунжерами), незалежно регульованими один від одного і сжимающимися при шитті поперечних швів. Сшиваемый матеріал підводиться до машини складеним у вигляді літери "S". Голка входить у верхню складку поперемінно праворуч і ліворуч (зигзагоподібна строчка). Для легких і середніх матеріалів. Шов міцний і не видно ні зовні, ні всередині і може бути на будь-якому необхідному відстані від краю подолу. Вільний шов усуває сліди від натягу нитки. Край може бути придавлена так, щоб він не показувався зовні.

  • MAIER 252 подвійний потайний шов. Подовжений рукав. З пристосуванням для встановлення інтервалу 1:1/1:2 (опціонально 1:3).
  • З підпружиненою плунжерній системою. Проколювання тільки одного шару тканини при переході через шви. Для пальтових тканин.
  • Машина внутрішнього подвійного потайного стібка з двома пружними выдавливателями, обидва під незалежним регулюванням. Не всі моделі Maier мають підпружинену плунжерную систему, а тому, можна вважати 252 унікальним екземпляром.
  • Машинка з високою німецькою якістю деталей, дозволяє сточувати матеріали і створювати стібок на будь-якій відстані від подрезанного краю виробу. Шов виходить практично невидимий ні з лицьового, ні з виворітньої сторони.
  • Більш раціонально на пристрої 252 було б сточувати тканини середньої товщини. Однак, є і невеликі виключення в плані щільності тканин, наприклад, можна обробити стібком якісну синтетику.
  • З унікальних особливостей можна підкреслити проколювання лише одного з шарів тканини при переході через шви. Це стосується всіх пальтових тканин.

Застосування Maier 252 у виробництві

Для різного роду підшивальних робіт при виробництві пальто, піджаків, брюк і спідниць. Можлива перебудова як для легких,так і важких тканин.

Важлива інформація

У зв'язку з постійним оновленням складу вживаних машин, ціну та наявність уточнюйте у менеджера або у формі зворотного зв'язку.

Відео Maier 252 Підшивальні машина з подвійною строчкою

Основні характеристики

Тип голки
251LG
Максимальна швидкість шиття, ст/хв
2800
Діаметр маховика, мм
63
Висота підйому лапки, мм
5
Країна виробник
Німеччина
Максимальна довжина стібка, мм
8

Відгуки Maier 252

Відгуків: 0

Відгуків про цей товар ще не було.

Залишилися питання? Ми з радістю допоможемо розібратися, просто зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом!

+38 067 883 00 33 — з 9:00 до 18:00

Viber — онлайн підтримка