Новини та акції від компанії SEWTECH™

Новини та акції від компанії SEWTECH™

Хочете отримати максимум вигоди від покупок швейної техніки і бути завжди в курсі останніх новин від компанії SEWTECH ™? Тоді цей розділ спеціально для Вас! Акції, бонуси, знижки - все найкраще для наших улюблених клієнтів.

Безкоштовна доставка швейного обладнання Baoyu, Bruce та Maqi

Грандіозна акція від інтернет магазину промислового швейного обладнання Sewtech: Доставка всіх швейних машин Baoyu, Bruce та Maqi - безкоштовно!* Швейне обладнання Baoyu, Bruce та Maqi відрізняється своєю простотою, надійністю та приємною ціною. Купити його - означає вигідно вкла..

15.12.2020 1022 Читати далі...

Піднімаємо рівень кваліфікації

У сучасному світі, де технології не стоять на місці, потрібно буквально кожен день навчатися чомусь новому, щоб не стояти на місці. Це також стосується швейного виробництва, де продуктивність відіграє одну з найважливіших ролей і його потрібно намагатися підвищувати. А як підвищити продуктивність? П..


Спеціальна пропозиція на MAQI Q5s

SEWTECH™ спільно з виробником швейного обладнання MAQI оголошують акцію! Тільки 3 дні під час проведення виставки Kyiv Fashion 10-12.09.2019 можна буде купити 1-вушко швейну машину човникового стібка MAQI Q5s за спеціальною ціною 399$! ..


Акція на 1-голкові машини човникового стібка MAQI

Компанія MAQI спільнКомпанія MAQI спільно з SEWTECH дарує можливість придбати 1-вушко прямострочка за дуже вигідними цінами. Швейні машини човникового стібка від бренду MAQI відрізняються відмінною якістю і багатим функціоналом для своєї ціни.о з SEWTECH дарує можливість придбати 1-вушко прямострочк..


SEWTECH™ святкує разом із JACK!

Святкуємо разом із JACK Спеціально до Дня народження нашого партнера ми надаємо вам знижку 18% на компьютеризовану швейну машину човникового стібка Jack A4 на умовах купівлі без відстрочки платежу. Пропозиція діє лише на 250 комплектів машин. Поспішайте! ..


SEWTECH™ - офіційний дилер Jack в Україні

Сьогодні детальніше про промислових швейних машинах Jack. Швейні машини Jack одні з найвигідніших продуктів на сьогоднішній день. Вони використовуються практично на всіх видах підприємств починаючи від великих компаній і закінчуючи швейними майстернями і в побутових умовах. Промислові швей..

11.06.2019 1139 Читати далі...

АКЦІЯ! Супер низькі ціни на машини циклічного шиття Bruce!

Тільки у SEWTECH™ Ви можете придбати машини циклічної шиття Bruce за акційними цінами! Пропозиція діє на наступні моделі: Bruce T1310F1. Електронна машина циклічної шиття з пневматичним пристроєм перевороту притискного шаблону. Спеціальна ціна 5800$. Bruce T2210F3. Ел..

11.06.2019 1004 Читати далі...

Вигідна пропозиція від SEWTECH™ - Siruba D007S-460-02R/AW!

Siruba D007S-460-02R/AW — чотирьохголкова шестиниткова машина ланцюгового стібка з бічними ножами типу флетлок. Застосовується для високоеластичних матеріалів, для сточування матеріалів встик плоским швом. Зроблено в Тайвані. Переваги машини: Плоскошовная машина з верхнім і нижнім за..


Акція від SEWTECH™! Безкоштовна доставка закріплювальних машин!

Акція від SEWTECH™ — до кінця президентської гонки безкоштовна доставка закрепочных машин в будь-який регіон України! Пропозиція поширюється на закрепочные машини Juki, Bruce, Jack, Siruba, Rambo. На все обладнання гарантія один рік і післягарантійне обслуговування на весь терм..


Акція від SEWTECH™ - Економте разом з нами!

Прямострочная машина Typical GC6910A-HD3 за суперціною - 630 $ Поспішайте, кількість автомобілів на складі обмежена! Новинка від Typical, серія GC 6910A - флагман серед лінійки промислових прямострочных швейних машин з автоматичними функціями. Особливості Typical GC 6910A-HD3: 2 режим..


Грандіозна акція від SEWTECH ™! Купуєш 10 машин JAKI H5-5 - отримуєш 11!

Якщо ви плануєте відкривати, розширювати чи оновлювати виробництво — ця акція для Вас! Згідно з умовами, при купівлі 10 машин JAKI H5-5 Ви гарантовано отримаєте одинадцяту машину безкоштовно! Поспішайте, кількість акційних автомобілів на складі обмежена! Jaki H5-5 — інноваці..


NEW!!! Швейна машина JAKI H5-5

Новинка на українському ринку! Швейна машина JAKI H5-5 це інноваційна комп'ютеризована машина човникового стібка! Найнижча ціна в Україні серед аналогів. Японський човник виробництва KOBAN дасть високу якість строчки без обривів нитки і прослужить набагато довше за своїх аналогів..

17.04.2019 2263 Читати далі...

Показано від 1 до 12 з 12 (всього сторінок: 1)