Обладнання для герметизації швів

Обладнання для герметизації швів

Обладнання для герметизації швів – необхідна складова парку техніки на багатьох швейних виробництвах, які дбають про якість готових виробів. Щоб забезпечити ряд важливих характеристик речей знадобиться якісна і надійна машина, здатна впоратися з промисловим обсягом робіт.

Герметизація швів – важливий етап у виробництві виробів з водонепроникної тканини. Дощовики, спецодяг, сумки, взуття повинні бути надійними і ідеально виконувати поставлені завдання, але отвори, залишені після голок, можуть стати джерелом дефектів. Щоб бути впевненим у відмінній якості готового виробу, варто придбати спеціальну машину для проклеювання (герметизації) швів.

Машина для герметизації швів: як вибрати?

Професійне обладнання для герметизації швів потрібно вибирати в залежності від потреб виробництва і типу виробів, що виготовляються. Техніка відрізняється рядом переваг:

 • автоматизованим управлінням і можливістю встановлювати потрібний режим;
 • регульованими параметрами: швидкістю та рівнем продуктивності;
 • можливістю контролювати тиск верхнього валика в залежності від матеріалу;
 • безпека техніки для працівників завдяки автоматичному відключенню у разі форс-мажору.

В пам'яті машини залишаються останні завдання, тому до них можна повернутися через деякий час. Промислові верстати для герметизації швів можуть використовуватися для обробки таких виробів:

 • спеціального одягу;
 • костюмів для комунальних служб і МНС;
 • спортивних комплектів для гірськолижних, водних видів спорту;
 • одягу для активного відпочинку;
 • робочих костюмів для лабораторних службовців;
 • взуття.

Принцип дії техніки гранично простий: шов або проклеєний стик обробляється за допомогою спеціальної стрічки, яка нагрівається з допомогою робочої поверхні машини. Полімер заповнює отвори і робить продукт більш надійним і стійким до пошкоджень механічного характеру.

Як купити промислове обладнання?

Якщо ви вирішили оновити лінію виробництва якісних водонепроникних виробів, вам не обійтися без надійної машини для герметизації швів. Верстат володіє необхідними якостями для умов великого швейного підприємства, і маленького цеху:

 • після завершення шва стрічку відсікають спеціальні «ножиці»;
 • у разі проходження складних ділянок машина уповільнює роботу для більш ретельної проклейки;
 • механізм контролює перегрів і запобігає виникненню залисин.

Машинка не вимагає особливих навичок для управління, проста в експлуатації і обслуговуванні.

Як вигідно купити техніку?

Компанія Sewtech – надійний постачальник техніки для швейної та текстильної промисловості України. Завдяки багаторічному досвіду магазин може запропонувати перевірені моделі устаткування, які добре зарекомендували себе на ринку. Провідні світові виробники гарантують хорошу продуктивність і надійність пристосувань. Будучи офіційним дистриб'ютором брендів зі світовим ім'ям, ми можемо пропонувати доступну ціну на якісну техніку.

Оформляючи замовлення в інтернет-магазині sewtech.com.ua, ви можете розраховувати на швидку доставку у будь-яке місто України, будь то Київ, Харків чи Львів. Детальна інформація про техніку представлена в каталозі магазина, де ви знайдете якісні фото і докладні описи. Зробити покупку ви можете, зателефонувавши на один з номерів телефонів, вказаних в розділі «Контакти».HIGHTEX S300 машина для герметизації швів
Передзамовлення

165920грн 6800$

Показано від 1 до 7 з 7 (всього сторінок: 1)

Купити будь-яке промислове швейне обладнання, поставити цікавлячі запитання або отримати вичерпну консультацію Ви можете у наших менеджерів за телефонами:

+38 067 383 90 53 (моб.) Kyivstar
+38 063 383 90 53 (моб.) Lifecell
+38 050 383 90 53 (моб.) Vodafone