+38 067 383 90 53
Працюємо з 10 до 19 Показати номер
Офіс Магазин Магазин

Машини для герметизації швів Ardmel

Машини для герметизації швів Ardmel

Машини для герметизації швів Ardmel – техніка, яка відрізняється високою якістю матеріалів і збірки, радує хорошою продуктивністю і надійністю. Промислове обладнання використовується при масовому виробництві непромокаючого одягу, який повинен відрізнятися бездоганною надійністю. Шов або проклеєний стик обробляється за допомогою спеціальної полімерної стрічки, яка розплавляється за допомогою високої температури робочої поверхні машини.

Готові вироби за допомогою унікальної технології стають більш надійними і забезпечують якісне виконання поставленого завдання. Шов стає водонепроникним і відрізняється максимальною стійкістю до механічних пошкоджень.

Промислова машина для герметизації швів Ardmel: як правильно вибрати?

Вибираючи техніку для швейної промисловості, варто особливу увагу приділяти зносостійкості і надійності моделей. Обладнання, представлене в асортименті компанії Sewtech, стане доречним при виробництві:

  • взуття;
  • захисного одягу;
  • уніформи для спецслужб;
  • костюмів для працівників харчової промисловості;
  • аксесуарів.

Виготовлення якісних вологостійких виробів багато в чому залежить від характеристик техніки, що використовується в процесі виробництва. Якщо ви хочете купити модель, яка встигла добре зарекомендувати себе на ринку, можете звернутися за вичерпною консультацією до менеджера інтернет-магазину sewtech.com.ua.

Особливості техніки Ardmel

Обладнання, представлене надійним постачальником зарубіжної техніки в Україні, відрізняться рядом вагомих переваг:

  • автоматизовані програми дозволяють мінімізувати потребу участі працівників;
  • спеціальні ножиці після завершення роботи обрізають стрічку;
  • складні ділянки обробляються особливо ретельно;
  • механізм запобігає перегрів і не дозволяє утворюватися проплешинам.

Машинки Ardmel прості в експлуатації і зрозумілі в управлінні, тому працівник швидко навчиться налаштовувати техніку та контролювати виконання завдань.

Особливості використання техніки

Промислове обладнання розраховане на велике навантаження, тому відрізняється надійністю і зносостійкістю, здатне швидко виконувати великий обсяг роботи. Техніка оснащена простою і зрозумілою системою управління, яка включає сенсорні панелі. Здатність виконувати додаткові операції забезпечує хорошу функціональність.

Техніка може регулюватися залежно від матеріалу і подавати сировину з різною швидкістю, виходячи з потреб виробництва. Можливості техніки можна розширити, купуючи додаткові опції, що робить процес виготовлення виробі більш ефективним, швидким і економічним.

Як вигідно купити обладнання для герметизації швів?

Компанія Sewtech володіє більш ніж 10-річним досвідом у продажу якісної і надійної техніки для швейного і текстильного виробництва. Працюючи на українському ринку протягом багатьох років, ми можемо гарантувати надійність пристосувань, адже всі вони встигли довести свою ефективність у багатьох куточках планети.

Оформляючи покупку на нашому сайті, ви можете розраховувати на швидку доставку у будь-яке місто країни, включаючи Київ, Львів, Одесу чи Харків. Завдяки тому, що ми є прямими дистриб'юторами зарубіжної техніки, компанія може запропонувати найвигідніші ціни на вітчизняному ринку. На всю техніку діє гарантія, а досвідчені менеджери проведуть інструктаж по використанню пристосування і дадуть відповідь на всі ваші питання.Ardmel MK-501 Машина для герметизації швів
Передзамовлення

296518грн 11080$

Показано від 1 до 2 з 2 (всього сторінок: 1)

Купити будь-яке промислове швейне обладнання, поставити цікавлячі запитання або отримати вичерпну консультацію Ви можете у наших менеджерів за телефонами:

+38 067 383 90 53 офіс
+38 067 883 00 33 магазин
+38 050 883 00 33 магазин