+38 067 383 90 53
Працюємо з 10 до 19 Показати номер
Офіс Магазин Магазин

Машини для герметизації швів Japsew

Машини для герметизації швів Japsew

Герметизація швів – важливий етап виробництва непромокальних виробів, які повинні відрізнятися надійністю і високою якістю. Машини для герметизації швів Japsew – одні з кращих засобів на світовому ринку, які забезпечують якісну і швидку проклейку стиків.

Герметизація швів необхідна в цілому ряді виробів:

  • костюми для комунальних робітників;
  • дощовики і чоботи;
  • предмети захисного спецодягу;
  • одяг для хіміків і фізиків;
  • рибальські і мисливські костюми;
  • намети, спальники, парасольки;
  • спортивні костюми для водного та гірськолижного спорту.

Промислова машина для герметизації швів Japsew відрізняється вагомими вигідними характеристиками, серед яких використання високоякісних і міцних матеріалів, великий перелік функцій і дивовижна практичність, хороша продуктивність і оптимальна швидкість роботи.

Як вибрати пристосування для герметизації швів?

Компанія Sewtech – надійний постачальник обладнання в Україні пропонує великий асортимент техніки для швейної та текстильної промисловості. Вибираючи модель, яка задовольнить потреби виробництва, варто звертати увагу на кілька основних характеристик:

  • наявність необхідних функцій та можливість їх розширення;
  • використання високоякісних, надійних, зносостійких матеріалів, які можуть витримати велике навантаження;
  • простота управління і мінімальне втручання працівника для економічності виробництва.

Машина для герметизації швів необхідна для забезпечення бездоганної якості водонепроникних виробів.

Особливості експлуатації та обслуговування машини

Купити техніку ви можете в інтернет-магазині sewtech.com.ua, скориставшись допомогою менеджера і отримавши вичерпну консультацію фахівця щодо характеристик моделі, особливостей її експлуатації і обслуговування.

Машина є незамінним помічником як на великій швейній фабриці, так і в маленькому цеху, адже дозволяє за невеликий проміжок часу обробити десятки метрів швів, зробивши їх надійними і захистивши одяг від промокання. Використання проклеючої стрічки – необхідність, яка пояснюється тим, що голки залишають отвори в матеріалі, які порушують герметичність.

Принцип роботи техніки гранично простий – полімерна стрічка під впливом високих температур розплавляється і надійно закриває отвори.

Як купити пристосування для проклейки швів?

Якщо ви плануєте виробництво водонепроникних костюмів, захисного одягу, спортивного або туристичного спорядження, придбати техніку можна на сайті компанії. Серед асортименту офіційного дистриб'ютора продукції брендів зі світовим ім'ям ви знайдете все необхідне для організації ефективної роботи.

Оформивши покупку у нашому магазині, ви можете розраховувати на оперативну доставку замовлення в будь-яке місто країни, будь то Київ, Одеса або Львів.

Пам'ятайте, що якісна і надійна герметизація швів можлива тільки при використанні перевіреної техніки, яка вже добре зарекомендувала себе. Шви повинні бути міцними і не викликати почуття дискомфорту при носінні. Компанія Sewtech забезпечить наявність надійного обладнання, яке відрізняється функціональністю і високою продуктивністю.

Верстат простий в управлінні і обслуговуванні, тому ви легко навчите працівника управлятися з новою технікою. Ретельно продумана конструкція гарантує швидкий і якісний результат, а спеціальний механізм контролює відсутність пропусків.Показано від 1 до 4 з 4 (всього сторінок: 1)

Купити будь-яке промислове швейне обладнання, поставити цікавлячі запитання або отримати вичерпну консультацію Ви можете у наших менеджерів за телефонами:

+38 067 383 90 53 офіс
+38 067 883 00 33 магазин
+38 050 883 00 33 магазин