+38 067 383 90 53
Працюємо з 10 до 19 Показати номер
Офіс Магазин Магазин

Підбір та доставка спеціалізованого швейного обладнання з Китаю

709 17.09.2019

Кожен швейний бізнес з часом зростає або модернізується для задоволення потреб мінливого світу. Завдання, які без проблем вирішуються сьогодні вже завтра вимагатимуть негайних змін в процесах виготовлення швейних виробів. На нашому ринку представлені, в своїй більшості, моделі загального призначення і коли заходить мова про вузькоспеціалізовану техніку, виникають великі труднощі.

Підбір та доставка спеціалізованого швейного обладнання з Китаю

Звичайно, багато магазинів запропонують Вам замовити швейне обладнання з Китаю за найнижчими цінами, але чи можете Ви бути впевнені в цьому на 100%. Які гарантії, що доставлений товар буде відповідати заявленим характеристикам або взагалі буде доставлений? Мало хто розуміє, як багато тут залежить від досвіду роботи з китайськими виробниками і правильним розумінням потреб замовника. Адже легко може трапиться так, що при переговорах китайський менеджер не коректно визначить потрібну модель. А що робити з запасними частинами та іншими нюансами при транспортуванні і збірці? І хто від цього постраждає найбільше? Звичайно ж замовник.

Щоб такого не сталося, ми настійно рекомендуємо довіряти цю роботу професіоналам, наприклад нашим фахівцям по міжнародній доставці.

Як відбувається процес замовлення швейного обладнання з Китаю

Консультація та обговорення деталей

Внесення оплати за швейне обладнання

Очікування доставки з Китаю в Україну

Встановлення обладнання нашими спеціалістами

Багаторічний досвід роботи і сотні виконаних замовлень роблять нас Вашими кращими партнерами. Ми проконсультуємо по будь-яких питань щодо доставки вузькоспеціалізованої швейної техніки з Китаю, починаючи від вибору виробника та моделі, закінчуючи ексклюзивною ціною, яка також залежить від багатьох факторів.

Замовити будь-яке промислове швейне обладнання, задати питання або отримати вичерпну консультацію Ви можете за телефонами:

+38 067 383 90 53 офіс
+38 067 883 00 33 магазин
+38 050 883 00 33 магазин