0
0

Ваш кошик порожній :(

Дигітайзери значно полегшують підготовку виробництва до випуску нової швейної продукції. Це пристрої, які вводять в САПР графічну інформацію. Іншими словами оцифровують паперові шаблони. Адже часто перші ескізи лекал для нової одягу з'являються за звичаєм на ватмані. В цьому немає нічого поганого, і це не свідчить про відсталість конструкторів. Так людині простіше висловити свою думку у вигляді креслення. Звичайно, графіку можна перевести в комп'ютер не тільки з допомогою промислового дигітайзера. Є сканер, наприклад. Але професійний дигитайзер володіє перед ним двома цінними якостями:

  1. При введенні через сканер креслення всі його лінії (зрізу, готового виду, часткові і т. д.) сприймаються однаково. І конструктору потім доведеться вже в електронному кресленні їх перепозначати. Це незручно і віднімає додатковий час.
  2. Промисловий дигітайзер забезпечує точність введення до 0,05 – 0,2 мм. Цього цілком достатньо для будь-якого виробництва. При введенні через сканер надалі отримане електронне креслення необхідно масштабувати. І ні про яку точність 0,05 мм і мови бути не може.

Промислові дигітайзери компанії Sinajet

Наша компанія Sewtech пропонує професійні дигітайзери китайської компанії Sinajet. Їх головна перевага перед продукцією таких відомих брендів, як MUTTON, CALCOMP та ін. — більш приваблива ціна при приблизно однакових технічних характеристиках і надійності. Розглянемо докладніше, що собою представляють промислові дигітайзери Sinajet.

Вони мають робочу площу від 470x630 мм до 914x1219 мм. Забезпечується розширення до 12800 dpi. Точність передачі – до 0,2 мм. Ці пристрої підтримують понад 30 різних форматів. Це дозволяє їх поєднати з будь-якою САПР.

Як вибрати професійний дигітайзер

Якщо в плоттері дуже важлива швидкість побудови малюнка, то для дигітайзера це не так суттєво. У будь-якому випадку він встигне за людиною, що буде на ньому малювати. Тут визначальними параметрами будуть:

  • габарити робочої площі, які лімітують максимальний розмір лекал, які можуть бути оцифровані;
  • точність введення даних.

Якщо ви сумніваєтеся у своєму виборі, зверніться за консультацією до наших співробітників. Вони відмінно знають асортимент цього обладнання і бачили його не тільки на фото, але і в роботі – ми маємо власне швейне виробництво в м. Хмельницький.

Придбати промисловий дигітайзер в компанії Sewtech – переваги

Ми одна з найстаріших компаній, що займаються поставками професійного швейного обладнання на український ринок – з 2006 року. Тому ми відмінно знаємо світовий ринок і пропонуємо вітчизняним підприємствам тільки якісну, що добре зарекомендувала себе, продукцію. Це повною мірою відноситься до професійних дигітайзерів Sinajet. До речі, Sewtech є офіційним дилером цієї компанії. Це дозволяє нам:

  • пропонувати кращі ціни в Україні;
  • пропонувати повний асортимент моделей, наявний в каталозі цього китайського бренду.

Крім цього своїм покупцям ми гарантуємо:

  1. Професійну допомогу у виборі потрібної моделі дигітайзера.
  2. Допомога встановлення, налагодження і запуску придбаного обладнання. Наші фахівці допоможуть вам сполучити дигітайзер з комп'ютером конструктора, підкажуть, як найкращим чином організувати технологічний процес отримання лекал.
  3. Оперативну доставку обладнання.

Для замовлення промислових дигітайзерів зателефонуйте за телефонами, вказаними в розділі «Контакти» інтернет-магазину sewtech.com.ua. Наші промислові швейні пристрої працюють в багатьох містах України – Одесі, Харкові, Києві, Львові і т. д.


Sinajet A0 Дигітайзер для перенесення лекал
1323
Під замовлення
88 000 грн
Показано від 1 до 1 з 1 (всього сторінок: 1)

У вас є питання? Ми з радістю допоможемо розібратися, просто зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом!

+38 067 883 00 33 — з 9:00 до 18:00

Viber — онлайн підтримка